Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia S....a

Mój mąż nie jest blyskotliwy

Polecane posty

Gość Kasia S....a

i mam z tym problem :o wstydzę się z nim wychodzić i spotykać ze znajomymi, a najgorsze jest to, że ma wiedzę, skończone studia itd, ale cholernie brakuje mu obycia, nawet moi koledzy po zawodówce potrafią go zgasić jednym zdaniem i w lot łapią dowcipy, a mój się zachowuje czasem jak autystyczny, siedzi w towarzystwie, ale nie uczestniczy w rozmowie i widać, że myślami jest daleko w chmurach. jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała brzozaa
Ja też jestem w takiej sytuacji. Jak sobie z tym radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty go kochasz?
no ale wybacz.........chyba wiedziałaś jaki jest jak za niego wychodziłaś za maz prawda??? mam koleżanke która tez nie ma błyskotliwego męza i naprawde czasami jak cos palnie to szok, wolno mysli i spala wszystkie dowcipy ale ona nigdy nie skrytykowała go nigdy nie powiedziała zlego słowa, nigdy sie go nie wstydziła. To dopiero miłośc prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, no to w drugą
Tragedia :P Kup mu lampę błyskową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia S....a
ale ja mu też przy ludziach nie mówię złego słowa, dlatego tutaj piszę i Was pytam jak sobie z tym poradzić? porozmawiać z nim i co powiedzieć: wstydzę się za ciebie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała brzozaa
Ja rozmawiałam ale to nic nie da ,nic się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty go kochasz?
no nie zmieni sie ale on juz taki jest ma taka osobowosc i koniec. Ponawiam pytania: -czy ty go w ogóle kochasz? - czy wiedzielas za kogo wychodzisz za mąz bo nie sadze zeby nagle stracił błyskotliwosc po slubie A po zaty powiem ci ze błyskotliwosc nie jest niezbedna do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko z bullerbyn
:O o ile to nie jest prowokejszyn.... wstydzisz sie, bo maz nie bryluje w towarzystwie??? no prosze cie! po to za maz wychodzilas, zeby sie mezem przed ludzmi pochwalic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Killder ze szramą
a mnie męczą takie spotkania w gronie głupców, którrzy nic sobą nie reprezentują. nie chodzę na takie imry, a moja żona musi zadowolić się samotnymi spotkaniami ze swoim przygłupawym towarzystwem. rozważam też możliwość opuszczenia jej bowiem jej głupota też zaczyna mnie męczyć, do tego naprawdę nie mam o czym z tą kuchtą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia S....a
jest mi zwyczajnie przykro, kiedy on czegoś nie "załapie" a towarzystwo zaczyna się śmiać z niego w żywe oczy i nawet wtedy nie potrafi obrócić swojej niekumatości w żart czy coś :o przed ślubem to było inaczej, świata poza sobą nie widzieliśmy, a on w rozmowie dwóch osób super się sprawdza więc mnie zauroczył, problemy ma jak w rozmowie zaczyna uczestniczyć więcej niż dwie osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Killder ze szramą
Kaśka, zmień towarzystwo. twój mąż nie lubi go, więc tak się zachowuje. chodź sama na te spotkania, i wstydu sobie oszczędź. a najlepiej zmień męża na dochodzącego kochanka bo widać tobie bardziej zależy na tym szemranym towarzystwie, niz na własnym mężu i porozumieniu z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×