Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueska21

Czy niska kobieta moze byc seksowna?

Polecane posty

Jak myslicie, czy kobitka ponizej 160cm wzrostu moze byc seksowna? Czy mimo,ze nie ma dlugich nog to czy moze wyeksponowac je w mini tak,ze bedzie wygladala seksownie? UWAGA: Wypraszam sobie wredne komentarze i prosze o obiektywna opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela*.
Ja jestem wysoka (powyżej 170cm) ale czasem zazdroszczę niskim kobietom ich wzrostu. Mogą ubrać swobodnie szpilki, mogą mieć faceta każdego wzrostu, nie tylko tych najwyższych. Wzrost 150-160 cm jest fajny jeśli kobieta umie o siebie zadbać i wie jak się ubrać odpowiednio do figury. Jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta do 140-160 cm to chyba standard w Polsce przynajmniej z obserwacji, jak aptrze np po dziewczynach z uczelni, z mojej grupy, to mozecie mi nie wierzyc, ale ja mam 170 cm i jestem z nich najwyzsza... Wydaje mi sie, ze moze byc sexy i ze moze miec tez dlugie nogi, zreszta duzo facetow lubi takie drobniutkie babeczki, czuja sie przy nich wyzsi itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że to nie wzrost jest miarą seksowności kobiety. ja spotkałam się z wieloma opiniami mężczyzn, że "małe jest piękne", bądź, że "to, co najlepsze jest zawsze w małym opakowaniu". co prawda często ciężko jest w to po prostu uwierzyć, ale widzę, że są mężczyźni, którzy są zainteresowani. i to jest miłe. a co do takich kobiecych sztuczek, to zauważyłam, że kiedy założę obcasy (ok 7-10 cm) to nogi stają się optycznie dłuższe, a przede wszystkim zgrabniejsze. do tego warto się ładnie, ciekawie, seksownie ubrać, podkreślając swoje atuty np. biust, talię (zaryzykować większy dekolt, może jakąś obcisłą bluzeczkę, czy sukienkę). początkowo miałam straszne kompleksy z powodu swojego wzrostu, ale po pewnym czasie zaakceptowałam to, bo zdałam sobie sprawę, że to jest coś niezależnego ode mnie i nie jestem w stanie tego przeskoczyć. teraz czuję się absolutnie dobrze sama ze sobą i potrafię nawet z tego zażartować. na szczęście jestem już dorosła, a moi znajomi są na tyle życzliwi i fajni, że akceptują mnie taką jaką jestem. chociaż nie ukrywam, że czasem jak widzę jakąś wysoką, długonogą modelkę to zżera mnie zazdrość :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niska babeczka jest dobra na meskie kompleksy :p takie podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
srednia wzrostu kobiet w polsce to ok. 155-160cm. (w holandii np. 170-175cm) ale wiekszosc facetow lubi takie niskie kaczuszki wiec sie cieszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co rozumiesz przez słowo "kaczuszka" ? bo ja osobiście się za taką nie uważam. o! i to jest jedyny plus, kiedy wszystkie wysokie koleżanki słyszą ile kg pokazuje moja waga. wtedy one mają kompleksy, nie ja. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina-00
mam 178 więc myślę że jestem od ciebie atrakcyjniejsza, ale niskie kobitki też są sexi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, atrakcyjność kobiet nie idzie w parze ze wzrostem. a to, że ty czujesz się atrakcyjniejsza, to to jest tylko twoje własne mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chii - pierwsza wypowiedź sensowna, druga... jakie to niby kompleksy, możesz mi wyjaśnić? sam mały nie jestem, ale lubię takie drobne kobiety. byłem z kobietą która miala 180cm, byłem z kobietą która miała 160cm. jesli mam mierzyć centymetrami, to wolę tą niższą. o wiele lepszy seks, więcej pozycji, podnosić ją mozna było i obracać w każdą stronę. technicznie lepsza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minus nieskiego wzrostu to na bank waga, w miare starzenia sie itp moga sie pojawic ostre problemy, pewnie ciezko jest utrzymac wage bedac niskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonina-00 mam 178 więc myślę że jestem od ciebie atrakcyjniejsza, ale niskie kobitki też są sexi, ----- centymetry, to nie jest miara atrakcyjności kwiatuszku. i znów na kafę będzie wojna.. "kaczuszki" na "żyrafy". po co to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na myśli problemy z wagą. mój były facet utrzymywał, że taką małą kobietką można się opiekować, czyli najwyraźniej rosło jego ego w tym momencie, co było miłe, bo byłam rozpieszczana na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddweer
wow dziewczyno... czym ty sie martwisz? oczywiscie, ze kobieta ponizej 160cm moze byc seksowna, najlepszym przykladem jest eva longoria - wybierana wiele razy na najseksowniejsza kobiete swiata a ma zaledwie 153cm. Wzrost kobiety nie ma znaczenia, bardziej to czy potrafi o siebie zadbac, czy czuje sie kobieca i seksowna. Prawdziwy problem to maja malutcy faceci jak ja, mam zaledwie 170cm wzrostu, kazda chce miec ogiera 180 i wiecej, a takie cos jak jest jest od razu skreslone :) Wiec glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma wojny, tylko kulturalna rozmowa. w końcu każdy ma prawo do swoich racji. ale w sumie zawsze mnie to zastanawiało... jak mężczyźni postrzegają niższe kobiety. i czy faktycznie ten niski wzrost musi być tak wielkim powodem do kompleksów. ja całe szczęście uporałam się z tym moim problemem dość szybko, ale wciąż spotykam ludzi, którzy patrzą na mnie "z góry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nader zastanawiająca jest dla mnie dyskusja na temat czynników, na które ludzie nie mają wpływu. Prawie wszystko w swoim wyglądzie możemy kształtować, prócz wzrostu. Dywagowanie na temat większej lub mniejszej atrakcyjności jest tu nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfffffffffffff
ja wam tam zazdroszcze. ja jestem wysoka (176 cm) i zawsze mnie moj wzrost denerwował. zawsze bylam jedna z najwyzszych dziewczyn w towarzystwie. mimo, ze jestem nawet ladna, to wiadomo, ze nie kazdemu odpowiadam, bo jestem wysoka i po prostu czasem jestem rowna z facetami. denerwuje mnie to. poza tym mam za dlugie nogi, bo wszystkie spodnie sa na mnie krotkie. wolalabym byc niziutka i drobniutka niz taka wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co twoje koleżanki opowiadały chii, ale ja osobiście nigdy takich problemów z wagą nie miałam, i od dobrych 5 lat utrzymuje się ona w miarę na stałym poziomie, a ostatnio nawet zrzuciłam kilka kilo, bo zaczęłam uprawiać więcej sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfdfffffffffffff - jejku dziewczyno:) idealny wzrost... niesamowite nogi. Ja za taką partnerkę dałbym sobie wszystkie palce połamać:) Kompleksy często stwarzamy sobie sami, a jeszcze częściej niepotrzebnie. Znałem dziewczyny, które może i miały jakiś kompleks słusznie, ale znałem też takie, którym Bozia urody nie poskąpiła, ale i tak wieczne biadolenie, a to cm tutaj a to mały kształcik tam. Nie popadajmy w paranoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfdfffffffffffff - ale na tap madl i tak za niska :D Kurcze my mozemy byc niskie, my kobiety, tylko faceci neizbyt, bo nawet jak jest bardzo przystojny to cos jest wtedy nie tak... Facet musi byc wysoki i miec w wygladzie to cos fajnego, czyli niezly tylek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskieeeeekarakany
niskie to paskudne karakanice zazwyczaj, maja krotkie nozki i ogromne glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha! niezły tyłek u faceta to naprawdę jest coś! a już zwłaszcza w jakiś fajnych bokserkach :D i fakt, muszę się zgodzić. faceci mają dużo gorzej w sprawach wzrostu. bo w końcu kobieta może założyć obcasy, upiąć/ ściąć włosy, a facet musi obronić się sam. chociaż ja nie znoszę stereotypów, kiedy to facet ma być wyższy od dziewczyny, itd. kogo tak naprawdę to obchodzi, przecież mamy być po prostu szczęśliwi. (banałem zapachniało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie dziewczyny zazwyczaj
maja duze tylki i dziwnie kreca biodrami jak ida...oczywiscie nie wszystkie, ale wiele, wygladaja wtedy jak zdeformowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×