Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka***

SESJA się zbliża! Może temat dla STUDENTÓW?

Polecane posty

Gość spragniona jola
z zamiłowania do chemii poszłam na farmację, mimo że jednocześnie dostałam sie na psychologię z tym że w innym mieście...teraz psychologia jest w prywatnej uczelni takze w moim mieście, więc zaocznie zapewne sie dostanę za 1,5 roku...mi po nocach śni się, że nie przeczytałam wielu książek z polskiego-nie lektur ,tylko innych i ze jestem w liceum i zaraz będę musiała pisać z tego sprawdzian, a ja nic o tym nie wiem...i się tłumaczę nauczycielce we śnie, że nie miałam czasu, bo zamiast to czytać ,kułam farmakologię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nic nie będe dopisywać- wstydzę się :P a tak poważnie to nie mam zielonego pojęcia co to jest, smieję się bo ktos kto był takim znawcą wymiękł :) ja od razu mówiłam ze całki, ekonometria itp są fuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
przez całkę topik zamiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektorke ja nie siedzę na kafe 24h na dobę, teraz studiuje inny kierunek i pracuje. Przez 5lat uczyłam się pilnie, wiedza-kosztuje więc nie zamierzam od tak z dobroci serca pomagać:) Korepetycji udzielam, opracowuje ankiety np do prac magisterskich i na chetnych nie narzekam:P do reszty to nie była całka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszif wrocław
ja to umiaram nad statystyka, poźniej rach. finansowa, historia gospodarcza i zarządzanie kadrami bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie gdzie leży problem w statystyce? Wykładowcy nie potrafia wam jej wytłumaczyć, wala pojęciami a nie robią tego na konkretnych przykładach. A nie rozumiem dlaczego wokół całek narosło tyle historii. To twory do rozwiązania, czasem 3 kartki zajmowało ale dało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszif wrocław
u mnie wykładowca ze statystyki zaczyna temat : no kwantyle to to i to,wzór tati i taki, wyjaśnienie wzoru znajdziecie w internecie, poda jakieś pojęcie do zapisania. a na egzaminie martw się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani inzynier
a ja dostalam stypendium ministra nauki i szkolnictwa wyzszego :) 1300zl miesiecznie...za te wszystkie sesje na samych 5, liczne koferencje i artkuly sie nalezalo, dodam ze studia techniczne ;] teraz tez pojdzie z palcem w dupie :) uczcie sie bo sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani inzynier
do tego hajs z projektow i az zal studia konczyc gdy potem za staz proponuja 700 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale sie, ze zdalam kolo z chemii 8) mistrz! zaraz mam calki, tzn o 18 i zobaczymy co z tego wyjdzie, potrzebuje 17/20 wiec zajebiscie, na bank nie przystapie do poprawki. poza tym dlaczego na wszystkich topikach na kafe ludzie sie kloca i sobie docinaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalaal90
ehh...sesja to zło. Ja sama już nie wiem z czego się uczyc...na razie zaliczyłam 4 kursy...jeszcze 17 przede mną...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
no i jak tam sesja?:D ja mam ostatni juz tydzień nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaagaaaaa
Za mną już 5 egzaminów i jedno zaliczenie z ćwiczeń, ale zostało jeszcze 5 egzaminów... I to praktycznie wszystko w tym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie od przyszłego
poniedziałku - chyba zacznę się uczyć w końcu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już po jednych studiach, ale zaczęłam jeszcze jeden sobie kierunek o wdzięcznej nazwie: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. i wlasnie walczę z esejem na geografię ekonomiczną i w sobotę najbliższą mam koło właśnie z geografii, które mam nadzieję jakos ogarnę. Gorzej bo mam także koło z matematyki i tu jest mój największy problem..... Oczywiście kochane jak piszecie całkie, różniczki itp nic nie kumam z tego i jeżeli cokolwiek napiszę to nie wiem cud świata się stanie.... a poza tym mam zerówkę z prawa a reszta to dopiero jeszcze za 3 tyg, ale też nie będzie tego wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
do nauki studenci !a nie na kafeterii siedzicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe jako przerywnik w jakże glębokiej analizie przeróżnych procesów i zagadnień natury także różnej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie od przyszłego
raczej nauka jako przerywnik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pierwszy egzaminełe i chyba najłatwiejszy, bo dalej to już będzie tylko pod górkę:o Chociaż jest plus - schudnę :P Już widzę, że spodnie mi z tyłka spadają (36) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×