Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota34

Dobry odkurzacz

Polecane posty

Gość Dorota34

Witam, Zastanawiam się nad kupnem nowego odkurzacza. Nie wiem który z producentów jest lepszy.. znajomi doradzają zelmera lub electrolux. Nie bardzo wiem na co się zdecydowac. Proszę o jakies rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignna
A ja mam Odkurzacz Zelmer Meteor 2 400 i jest całkiem ok. Wytrzymał juz troche i nie było z nim problemów także, możesz szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
A jaką kasę chcesz na to przeznaczyc ? bo to chyba bardzo ważne. Najlepiej nie za mało i nie za dużo .. bo jak sie zepsuje to nie warto naprawiać. Proponuje skorzystac z jakiś promocji, rozglądaj sie, zwłaszcza teraz jest wiele promocji w supermarketach. Ten np: http://www.promoceny.pl/detail/electrolux-odkurzacz-zam6220-50005/ dobry producenta i dodatkowo w promocji. Korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota34
No chciałam jakiś własnie do 300 zł max. Chyba przejade się do tego supermarketu, bo widze że więcej mają promocji teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zakupiłam taki bez worków papierowych sa lepsze ale nie popatrzyłam na rurę zle zrobiłam bo jest za sztywna zle sie odkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka

Na stronie wassermana mają fajne odkurzacze i jest spory wybór. No i spoko ceny mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola25

Wszystko zależy do jakiej kwoty, droższe Xioami są dobre a najlepiej te automatyczny iroboty :). Z tańszych rozglądnąć się można za odkurzaczem bezworkowym np. Electrolux EAPC53IS, zbiera dosyć dobre opinie nie ma problemów z workiem i z zanieczyszczonym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego jakiego odkurzacza potrzebujesz. Ja mam zelmera elf2 jest tani, worki można kupić do 20 zł. Jest dość poręczny i na potrzeby domowe wystarczający

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×