Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
davinci

skorygowanie warg sromowych

Polecane posty

Witam serdecznie Panie ,które podjely sie tego zabiegu . Jestem młoda kobietą ,która ma ten sam problem co wy niegdyś. Poszukuje w okolicach katowic lub Sosnowca taniego zabiegu skorygowania warg sromowych, nie musi byc koniecznie chirurg plastyk bo ponoc bierze pare tyś za operacje. Czytałam o paniach ,które załatwiły sobie zabieg z nieczuleniem miejscowym od 200-900 zł. I jakie badania sa potrzebne do wykonania zabiegu . Prosze bardzo mi pomóc : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy y y y y....
a te panie co zrobily zabieg tak tanio to gdzie to robiły? U kogo? Wiesz, ja jak miałam operację nosa to 400km jechałam do chirurga,znanego chirurga,bo nie dałabym się operować pierwszemu lepszemu lekarzowi bo np tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy y y y y....
hmm uwazasz ze zabieg za 200zl czy za 900zl to zabieg dobrze wykonany? Przeprowadzony w odpowiednich warunkach? Hehe taki zabieg kosztuje od 3tys do 6tys ale nie 200zł! Rozumiem,że bedzie taniej 300zł,ale nie,że za tyle zabieg zrobisz. Jeśli zależy ci na cenie a nie na zdrowiu to powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz zamiar głupio gadac to sie nie wypowiadaj. Róznica jest taka ze z nieczuleniem ogolnym(czyt) narkoza płacisz 3 tyś a z nieczuleniem miejscowym 800-900zł i zabieg moze wykonac nawet ginekolog. I w ogole co sie tak mna przjmujesz mi spieprza to ja bede z tym zyc a nie ty. Dla mnie chore jest operowac sobie nos, szkoda z emózku nie z operowałas. Wargi sromowe to co innego bo one przeszkadzaja w zyciu codzinnym jak sa długie. (bolą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy y y y y....
miałam operację bo mialam po wypadku krzywa przegrode nosowa i nie oddychałam przez jedna dziurkę,jeszcze masz zamiar cos skomentowac na moj temat? kulura to ty sie pochwalic nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co sie wypowiadasz w tym temacie skoro masz inne problemy i operacje zwiazane z całkiem inna czescia ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 001
nie polecam gabietu TERPA - Lublin, dr Banaszek. Pieniadze kusza (2500 zł) ale jak chcesz miec zrobiony zabieg bez dodatkowego stresu typu - poprawka bo....to nie polecam!!! Szwy sie rozchodza i co wiecej nie widac efektu po zabiegu, przezylam to i znam dziewczyny ktore tez mialy ten same efekt albo i gorzej. Prosze o podawanie nazw gabinetow w ktorych robicie zabieg i informacje po jest to pomocne dla innych - czy jestescie zadowolone. Na prawde nie zalujcie pieniedzy bo mozecie zaplacic podwojnie tak jak ja :/:/ i to nie jest zadna reklama przeciwko, moge podac namiary na osoby ktore maja te same zdanie, wlasciwie jak dobrze poszukacie to znajdziecie rozmowe na forum kafeteria - s. 40-43.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja byłam bardzo niezadowolona z wielkości moich warg sromowych i dlatego zdecydowałam się na labioplastykę. Zabieg został wykonany w Bielsku Białej przez dr Emilię Sitkiewicz w Klinice Galena. Po zabiegu różnica jest ogromna, w wielkości jak i komforcie chodzenia czy ubierania bielizny. Polecam zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam się z opiniami, ze jest to jedynie fanaberia, ze nie jest to konieczne. NIe wiecie jednak, jak taka rzecz potrafi zniszczyc dobre samopoczucie wybranej osoby.  Wam moze się to wydawać fanaberią, dla kogoś jest wielkim kompleksem, który potrafi zaburzac totalnie życie erotyczne. Wiele kobiet ma na przykłąd problemy z rozebraniem się przed swoim partnerem. 

Polecam kontakt z panią doktor Raczkowską

https://www.raczkowska.pl/labioplastyka/

Ma duże doświadczenie w zabiegach labioplastyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×