Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luCilla07

co robić??

Polecane posty

hej:) jestem z moim chłopakiem pół roku. bardzo mi na Nim zależy i Kocham GO bardzo mocno mimo że tak krótko jesteśmy razem. jest cudownie, a właściwie to było..:( mój chłopak ma ostatnio problemy z kasą.;/ zresztą nie On jeden.. ale dla Niego to naprawdę ciężka rzecz do zniesienia. powiedział mi ostatnio że nie chce mnie obarczać swoimi problemami, dlatego na jakiś czas powinniśmy się rozstać dopóki nie wyjaśni się Jego sytuacja. co ja mam teraz zrobić? zgodzić się na taki układ??:/ a jeśli nawet się zdecydujemy na taki krok to co z Nami?? czekać i tęsknić??:( ile?? kilka miesięcy.. rok, dłużej?;/ byłabym w stanie na Niego czekać całe życie.. Jeśli tylko miałabym pewność że wróci...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi że On mieszka dość daleko..:( i jeśli nie ma kasy - nie ma spotkań ze mną:( powiedział mi też że jeśli teraz ma takie kłopoty to co On może mi dać na przyszłość:( dla mnie kasa się nie liczy .. ale dla Niego niestety bardzo:( wystarczy mi tylko ON ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga w utrzymaniu??:P na pewno nie.. nigdy o nic nie proszę.. a jeśli coś dostaję to tylko dlatego że On chce mi to dać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×