Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vertev

Prawo jazdy, gdzie zdawaliscie i za ktorym razem sie udalo

Polecane posty

Gość jajajajajajagfgf
Łomża - za pierwszym razem :D dwa tygodnie po 18-stce. a zeby nie bylo, ze fart to dodam, ze zdalam jako jedyna z 10-osobowej grupy!! fakt, ze na placu bylam tak zestresowana, ze ledwo odpalilam a juz mi zgasl, milimetr nie podjechalam :Dhehe. instruktor uradowany krzyczy ze 2 proba...mine mial jakby byl pewnien ze obleje. wkurwil mnie, wiec sie przestalam sresowac. jeszcze powiedzial " blondyneczka" do mnie to juz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina-18
zamość za 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
zielona góra za 2 razem ale jesli za pierwszym razem trafiłabym na tego egzaminatora co za drugim to zdałabym za pierwszym!!! a jakbym ciągle trafiała na tego co za pierwszym to i 25razy zdawałabym i nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked2020
Jastrzębie Zdrój, 7 razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolomotywka
skierniewice grudzień 1999 za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkakreska
Tarnów,juz chyba 10 razy zdawalam i bez skutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielsko - Biała za 5 razem :) 1 - nie zapaliłam świateł 2 - parking - tunel - straszna ulewa nic nie było widać :O 3 - miasto 4 - miasto 5 - sukces jest - z d a n e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pierwszym razem jako jedyna zgrupy wyjechalam na miasto i na rondzie koles stwierdzi ze wymusilam pirszenstwo!!!! Zdałam za drugim razem. Oba egzaminy w Jastrzębiu- Zdroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-testy oblane;/ 2-plac- stres mnie zjadł 3- misato- niby wymusiłam pierwszeństwo;/ 4- zdane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lublin city 1-stres 2-stres 3-stres 4-stres 5-stres na maksa 6-stres 7-stres 8-po calej nocy imprezowania poszlam zupelnie na luzkaa i....zdalam. wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saeko
Moim zdaniem nie ma co wypisywać kto za, którym razem zdał bo to zależy w dużej części od indywidualnych umiejętności każdego człowieka. Według mnie najlepiej wybrać szkołę polecaną przez realnych znajomych z prawem jazdy, dodatkowo sprawdzoną na stronie http://autoq.pl/, gdzie znajduje się ranking zdawalności i ceny. Dzięki temu można wybrać naprawdę dobrą szkołę, w której zda się bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsggsd
Ja Poznań za 4 razem ale nie ma co mówić, że to zależy od nas. Dużo zależy od egzaminatora. Naprawdę. Ten, u którego zdałam się zapytał czy to mój pierwszy egzamin, bo tak ładnie jeżdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzinekk22
Ja zdawałam w Poznaniu, udało się za piątym razem !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupiter_cs
Ja nie zdałem 3 razy w Jastrzębiu, przepisuję się na Tychy, byłem tam kilka razy, są ronda, są światła, ale kierowca musi sobie umieć radzić wszędzie, stres pokonałem przy egzaminatorach w Jastrzębiu, zdam na Tychach na pewno!! Planuję wykupić ok. 10-12 h jazd, bo mam przerwę już...hoho już prawie 10 miesięcy. Najgorszy był 1 raz, zdecydowanie, a ja tak oblewałem bo mój instruktor to był nerwus, furiat i do tego stary dziad i zajmował się często sprawami przez tel...Nie idźcie do Jastrzębia bo pani Renata C. = egzamin niezdany, oblewa najwięcej na wymuszeniu, nawet kiedy auto jeszcze jest daleko, chyba, że ktoś lubi ryzyko - to proszę bardzo, przy niej...łuk robiłem ze stresu slalomem, a z ręcznego ruszyłem ze zbyt dużą mocą i noga od razu zaczęła latać na sprzęgle jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2 razem. Word Bielsko biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.11 super gratuluję. Ja oblałam w Bytomiu 3 raz... stres mnie zeżarł kompletnie. Jeśli o mnie chodzi to Czym dalej tym gorzej:( nie wiem co i jak zrobić żeby opanować stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×