Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfdsfdsfdsfdsf

PO JAKIM CZASIE PO WYTRYSKU MEZCZYZNA ZAZWYCZAJ MOZE DALEJ??????

Polecane posty

Gość fdfdsfdsfdsfdsf

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsf
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden od razu, inny po 10 minutach, jeszcze inny po pół godzinnie, a jeszcze innemu potrzeba kilku godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja miłość
ja po około pół godziny, ale drugiego wytrysku nie będzie poprostu będzie dalej sztywny, drugi wytrysk po ok 2h, no chyba, że za 1 razem nie wytrysne do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
matko po pół godziny? to co kobieta ma robic do drugiego razu:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co ma robić?
ma mieć 3 orgazmy :D aż do momentu kiedy mu stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
aha..gra wstepna wytrysk i znowu gra wstepna wytrysk? no to okey;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
są faceci ze po 1 razie są tacy wykonczeni ze nie maja sił na całowanie..ani nic..to dopiero klapa:) Biedna ta kobieta bo chyba 30 minut czyta ksiazke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja miłość
akurat ja moge uprawiać sex dosyć długo nawet około godziny i dlatego dłużej sie ładuje, że tak powiem. Wiem, że niektórzy co szybko wybuchają za 1 razem szybciej mogą drugi raz, a często nawet odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
ciekawa uwaga o fizjonomii panów. Właśnie wiem, że są tacy co raz szybko i już nic. Potem trzeba czekać i znów. I ich kobiety nie były zadowolone, bo ta przerwa była za długa...a facet zbierał siły, a kobieta czekała obok. Wiele kobiet lubi 2 razy, bo za 1 raze zwykle nic nie odczuły:) Jak facet taki szybki;) to się nie dziwię. Ale jak przerwa między 1 a drugim razem jest za długa to sex też nie jest satysfakcjonujący. ps tak miałeś zawsze czy wycwiczone te 30-45 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
W sumie niewiele ludzi, w tym kobiet ma udane pożycie. Bo wiele zależy od kondycji faceta. A wielu z nich szybko kończy i już nie może potem... I chyba nie u każdego da się to zmienić, bo jak? Niby ćwiczeniami, ale który facet chciałby ćwiczyć:)? Więc ja tam w udane życie Polek nie wierzę. Wiele nie ma satysfakcji bo facetowi braknie sił.. A ona jest w połowie drogi. Nie wiem, może młodsze pokolenie ma inaczej, w co wątpię;) ps Po alkoholu? A ile dawek:)? A to nie jest tak, że po alkoholu że tak powiem nie da się:)? Czy to mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
A to znaczy, że skoro jeden po 10, drugi po innym czasie to faceci nadają się na szybki numerek tylko na jeden:)? Tak by wynikało. A co dla was oznacza szybki numerek? że bez gry wstępnej i już po 1 s czy 10 minutach wytrysk czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
To jesteś wyjątkiem:) Pytam, bo picie powoduje impotencję. Więc nie warto po alkoholu;) Jesteś sam? To sobie jakąś poderwij:) Kobiety uwielbiają jak faceci ich podrywają:) Patrz się i się uśmiechnij. Ona to odwzajemni. A jak ona lubi jak ty to będziecie mieli wspaniały sex, bez alkoholu:) ps Lubisz jako facet grę wstępną? To dlaczego tylu facetów tego nie lubi..lub robi to byle jak..:)? Z podniecenia? Czy egoizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
I co robisz:)? Pewnie pijesz alkohol;) Nieładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja miłość
uwielbiam gre wstępną, zabawe oralną i paluszkami lubie kobiecie szeptać do ucha chwytać za kark i całować przejeźdzać palcem po całym ciele aż ma dreszcze, podgryzać ucho i inne rzeczy :) tylko nie umiem podrywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
a ty lipstick M czy K:)? co dopiszesz do tematu :)? podrywa się prosto:) Najpierw wyszukuje się kobietę:) Potem się ją widuje. I się należy usmiechac za kazdym razem jak sie na nia patrzy i widzi. I coś zagadac. I juz jest Twoja:) Teraz łatwiej, bo jest tyle komunikatorów itp. Tylko ona musi wiedziec, że ten z komunikatora i ten z reala to jedna i ta sama osoba, bo inaczej ciagłosci nie bedzie:) nie uzywaj zdrobnien..chyba ze do dziecka:) I naucz sie robic streeptiz moze ci sie przydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
tak się podrywa kobietę jak kobieta (kiedyś) podrywała ciebie:) przypomnij sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja miłość
łatwo powiedzieć tylko, że ja jestem przeciętny, a nie jakiś super do tego przy wzroście 182cm waże 70kg nie mam kraty na brzuchu i wielkich mięśni :P do tego troche łysieje, a to odbiera pewność siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
jak sie kogos 1 raz widzi nie widac klaty czy kraty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowała
przytyj trochę i będzie git, bo z tego co piszesz to brzmi to całkiem obiecująco łysina-czym się przejmować-facet!!! łysina może być całkiem seksowna :) Kobiety wcale nie przepadają tak za mięśniakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz ją
łysina..zbieraj na przeszczep..;) a kobiety lubią lekką sylwetkę;) na rzezbe brzucha masz czas do 1 sexu z nią, zdązysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniosłeś temat z roku 2011 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Jak obca kobieta to od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latek

Czytam to czytam i jakby się dzieci wypowiadały. Z fizjonomii męskiej wynika, że mężczyzna w pełni sił jest 12h po wytrysku. Wcześniej uzyskana erekcja to tylko i wyłącznie zasługa partnerki (tudzież samozadowalania). Da się bez problemu, ale kobiety, które się "nudzą" albo te które za pierwszym razem nic nie poczuły, te to mają smutne życie seksualne dopiero...
Nie jest potrzebne nie wiadomo ile żeby doprowadzić kobietę do wycieńczenia 😉 Trzeba wiedzieć gdzie ucisnąć, gdzie dotknąć, gdzie wsadzić język. A najlepiej wszystko na raz. Penetracja jest dobra po minetce, doprowadzić do drugiego orgazmu, pobawić się paluszkami i dobić od tyłu. Tak żeby wbić w łóżko, fotel, stół czy gdzie tam akurat się jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.01.2011 o 21:18, Gość Chcesz ją napisał:

matko po pół godziny? to co kobieta ma robic do drugiego razu:)?

sweter na drutach albo skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalowy Byk

Mi się zdarzyło parę razy, że byłem tak na kręcony na partnerkę i miałem jakiś super dobry dzień, że doszedłem raz i kontynuowałem po wytrysku dalej, nie opadł mi. Chociaż psychicznie i fizycznie przez pierwsze parę minut trochę się zmuszałem zanim znowu byłem podniecony  i rozpalony. Odkąd mam żonę, która jest moją jedyną kochanką nie umiem tak 🙂 Nie ma co ukrywać, że z czasem żona mimo że nadal mnie kręci i jest wspaniałą kochanką to już nie to samo co z nową kobietą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×