Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martuśka83

Camilia na ząbkowanie Proszę o opinie

Polecane posty

Witam. Czy któraś z mam podawała swojemu dziecku środek na ząbkowanie Camilia? Jaki był efekt jego stosowania? Kupiłam ale jeszcze nie podałam synkowi, nie wiem czy warto... Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam i to nie jest lek homeopatyczny. dziala przeciw goraczkowo lagodzi bol moj synek byl spokojny nie goraczkowal. ja bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolaaa, a napis na opakowaniu "lek homeopatyczny" to kłamstwo producenta? :P matce wcisnęli w aptece korzystając z jej niewiedzy. nie podaje, bo po pierwsze nie wierze w to, po drugie jednocześnie mam coś, co pomaga. żel DENTINOX N. działa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homeopatia działa
przynajmniej u nas sprawdza się syrop homeopatyczny na kaszel: stodal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola-to
to jest lek homeopatyczny,jak chcesz doradzac bezsensownie to masz ze soba problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_zielone
u mnie dzialalo, nie zawsze wprawdzie, ale w wiekszosci przypadkow. Te zele na dziasla tylko wysuszaja w buzi dziecku i jeszcze bardziej poirytowane jest. Ja tam nie stosuje homeopatii u siebie, ale u mojej malej zarowno camilia jak zel na stluczenia z arnika dziala rewelacyjnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka-- i co zastosowałaś ten lek? Pomogło? Ja też go dzisiaj kupiłam, bo poleciła mi go aptekarka, podałam małemu 2 dawki i wydaje mi się, że jakiś taki spokojniejszy jest. Ciekawe czy w nocy też będzie lepiej spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggag
Osobiście polecam baby orajel ,żel po prostu rewelacyjny działa jak znieczulenie u dentysty nie jest tani ale bardzo wydajny nam mała tubka starczała na ok 1,5 miesiąca nie porównywalny do żadnego innego żelu na ząbkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam masci najpierw ale niestety sa nsprawde kiepskie. Jesli pomogaly to naprawde na 5 min pozatym strasznie wysuszaly buzie malej. Widzialam reklame Camilli i postanowila sprobowac i nie rozstajemy sie z nia do dzis :) malutka byla bardzo marudna jak wychodzily jej zabki i widac bylo ze cierpi. Nie chcialam podawac niczego innego bo nie miala zadnych innych objawow np goraczki czy rozwolnienia byla tylko marudna i poplakiwala. Po podsniu jednej dawki po chwili uspokajala sie i wszystko wracalo do normy. Wiadomo kazde dziecko jest inne i co innego pomaga w dolegliwosciach ja jestem bardzo zadowolona z tego leku i napewno bede go polecac i stosowac w przyszlosci przy drugim maluc****esli bedzie tego potrzebowalo! Takze ja zdecydowanie POLECAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tylko to stosujemy na zabkowanie. Wszystkie masci niesorawdzily sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie_angel
Nam tylko Camilia pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja,u nas pomagała;dzięki niej przekonałam się do homeopatii i lekow "naturalnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podalam ra i bylam zachwycona,dziecko przespalo cala noc a poprzednie 2 sie budzilo! Tylko po kilku dniach mimo dawania dalej plakalo przez zabki,budzilo sie z placzem a jak skoncylismy opakowanie to dalej bylo w kratke i tez potrafil przespac cala noc jak zabko dawaly wytchnienie. Jednym slowem PIC NA WODE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas camilia bardzo pomogła. Był taki okres że córeczka przesypiała całą noc i nagle ząbkowanie, nieprzespane noce... ponowne rozregulowanie. Kupiliśmy camilię podaliśmy pierwszy raz na noc i od tamtej pory było lepiej;) Nie jest za tania ale warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas sie nie sprawdzila. tylko nurofen pomog. uzywam jeszcze bobodent i jestem zadowolona. jak masc nie pomaga podaje nurofen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz, u kazdego cos innego sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camilia to ściema dla zdesperowanych rodziców..podajcie dziecku glukozę rozcieńczoną 1:70 też pomoże a zapłacicie ok.4zł nie 27zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to dla agresywnych rodziców polecam jakieś środki na uspokojenie, kazdy stosuje to, co wedle niego jest najlepsze i najskuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje dziecko nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga i nieopłacalna.. Moim zdaniem nie warto. Z kilku różńych rozwiązań polecam Dentinox. A jeśli maść nie działa, albo czasem pojawia się gorączka, to wtedy raz na jakiś czas podaje się srodek przeciwbólowy i przeciwzapalny w syropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje dziecko camilia działała, podawałam w ciągu dnia i mały sie uspakajał, ból sie wyciszał ale na noc niestety musiałam sięgać po mocniejsze srodki, tzn przeciwbólowy Milifen. Wieczorem ból był o wiele mocniejszy i niepozwalał dziecku zasnąć, a syropek działał na tyle dobrze, by i dziecko i rodzice mogli w nocy odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze się na tą Camilię nabiera jeszcze...masakra.przecież to woda z odrobiną glukozy,fakt pomaga na chwile,ale daj dziecku polizać lizaka w czasie ząbkowania to też się uspokoi...na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można 'nabrać się' na coś co działa? :o U mnie camilia sprawdziła się świetnie. Za to wszelkie maści nic nie dawały. Córa przy ząbkowaniu potrafiła przepłakać całą noc. Po cailii śpi spokojnie i nie budzi się w nocy alarmując mnie, że coś boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo każda mama używa co innego i na pewno każdy ma ine oczekiwania ale mi camilia również pomogła w ząbkowaniu naszego Stasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wroc do podstawowki, a po lekcjach usiadz nad skladem preparatu na zabkowanie twojego dziecka, moze dostrzezesz, ze co drugi skladnik jest karcynogenny, genotoksyczny lub alergenny. Sama nieswiadomie pracujesz na przyszly nowotwor wlasnego dziecka, podobnie jak miliony takich kobiet jak ty. Powodzenia slepa Genia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest woda w glukoza tylko roztwor wodny wyciagu rumianku, szarlatki i chinskiego rabarbaru w stosunkach kolejno: 9C, 5C i 5C w skali Hahnemanna, ale ty pewnie nawet nie masz pojecia co to oznacza.. Ta sama substancje czynna maja super popularne Nelson's Teetha z UK i tam nikt sie z nich jakos nie smieje i nie gada glupot o homeopatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich proporcjach jest rumianek 0,333 czyli jest tam go tyle co kropla rumianku w morzu cha cha cha Wszystkie opinie pozytywne są wystawiane przez tą korporacje żeby tuszować oszustwo a ludzie wierzą i kupują masakra!!! tylko się z nich śmiać że głupi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×