Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kosiarkamala

Jaki alarm w domu?

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli masz wątpliwości co do swojego alarmu i szukasz czegoś nowego to warto skontaktować się z firmą http://atline.pl. Firma jest liderem w dziedzinie specjalistycznych systemów elektronicznych ochrony zewnętrznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette89
My z mężem też długo nie mogliśmy się zdecydować jaki alarm wybrać. W ostateczności mamy zamontowany system sygnalizacji włamania i napadu. Jeżeli chodzi o firmę to montaż i konfigurację wykonywała u nas firma SPG http://www.spg24.pl . Cała instalacja wykonana dobrze, wszystko pięknie działa. Teraz możemy spać spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Przeprowadziliśmy się w mało ciekawą okolicę i zainwestowaliśmy w alarm, odpowiedni pomogła nam wybrać firma http://alertus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Alarm w domu to podstawa ale warto również taką firme od alarmu zaprosić do siebie i oni nam doradzą jakie systemy alarmowe będą najlepsze. Nam bardzo dobrze doradziła firma z Łodzi ATLine. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

Nam alarm montowała warszawska firma ochrona-got.pl i jesteśmy zadowoleni. Sprawnie i szybko wszystko wykonali, alarm działa jak należy a cenowo nie wyszło nas to tak wiele jak zakładaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid88

Ja brałem od Alertus tak jak i bramę i rolety i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Ja skorzystałem z wyceny firmy Alertus i następnie po konsultacjach wybrałem ich sklep, żeby kupić system alarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Z tego co wiem  to firma  ATLine takie systemy zabezpieczeń  alarmowych oferuję i działają już od ponad 20 lat.   My korzystaliśmy z ich usług i firma  oferuję bardzo przyzwoite ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja polecam specjalistów z Alertus. Pomogli mi wybrać odpowiednie zabezpieczenia do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Zabro

Powiem wam że w firmie i w domu mam ogrody-wardecki.pl sprawdza się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno też miałem podobny problem i kolega z pracy doradził mi aby poszukać profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje. Zachęcam do zajrzenia na stronkę firmy Camal z Mysłowic,  są świetni. Polecam camal.pl znajdziesz tutaj fajny sprzęt w dobrej cenie no i kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również korzystałem i jestem zadowolony więc zostaje mi nic tylko potwierdzić opinię poprzednika. Super oferta zabezpieczeń i możliwość montażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2020 o 10:15, Marek Miszczak napisał:

Niedawno też miałem podobny problem i kolega z pracy doradził mi aby poszukać profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje. Zachęcam do zajrzenia na stronkę firmy Camal z Mysłowic,  są świetni. Polecam camal.pl znajdziesz tutaj fajny sprzęt w dobrej cenie no i kontakt.

Równiez i mnie firma znajoma! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie tylko, by nie zatrudnić partaczy, bo i tacy zdążają się w tej branży. Przeze mnie sprawdzona jest firma Camal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wygląda oferta firmy csnal system. Wezmę te firmę pod uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy alarmy z firmy Camal System. Wcześniej w naszej firmie byky alarmy z innej firmy, ale nie sprawdziły się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×