Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem z innej epoki

Nie spełniam żadnych wymagań kobiet więc jestem sam

Polecane posty

Gość jestem z innej epoki

Nie jestem przystojny, dobrze zbudowany, elokwentny, dowcipny, inteligentny, rozrywkowy, towarzyski, wygadany. Nie mam własnego domu ani mieszkania, nie mam nawet własnego samochodu. Właściwie nie mam nic. Nie spełniam żadnych wymagań, które powinien spełniać facet w dzisiejszych czasach aby mieć kobietę więc jestem sam. Mam prawie 30 lat, a finansowo na posiadanie kobiety to będzie mnie stać tak za jakieś 5 lat. Wtedy dopiero dorobię się własnego domu, dobrego auta i wycieczek zagranicznych. Tylko, że wtedy będę już stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie, niestety takie jest życie, jak nie masz znajomości, góry kasy lub nie wyglądasz jak gwiazda Hollywood, masz prze@%#$%e!!!! Witaj w polsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia12343
ale jestes inteligenty, skoro zauważasz te swoje wady to widać ze porządny z ciebie facet a co ważniejsze inteligentny, powiem ci tak ludzie zazwyczaj oceniają siebie z pozorów ja też taka kiedyś byłam ujrzałam kogoś i odrazu myślałąm ze ten głupi tamten brzydki itp az do dnia gdy sie przekonałam ze ta własnie osoba jest ideałem! moze nie jest przystojniakiem i latynosem ale charakter ma taki o jakim marzyłam. jesli chcesz spotkac dziewczyne to wyjdz do ludzi do pubu na impreze, dziewczyna sama do ciebie nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogron
zawsze byles sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia12343 niestety w tych czasach mało jest kobiet takich jak Ty, stanowcza większość ocenia "książkę po okładce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek bez spodenek
jestem z innej epoki - przestań się nad sobą użalać i przejmować się swoją sytuacją, realizuj swoje cele, poznawaj kobiety i stawiaj im wyzwania i wymagaj od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mówiłam ci juz dzisiaj
że Cię kocham? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phinka
co to niby znaczy, że jesteś z innej epoki? no sorry, ale faceci, bez inteligencji, urody, pieniędzy i innych zalet, to nie mieli wzięcia zarówno 50 lat temu jak i 1000 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o*giniiii o tak
....MIAŁEM TO WSZYSTKO...KASĘ ITD....I SPEŁNIAŁEM WYMOGI...... ...AŻ PEWNEGO DNIA.....KUPIŁEM SOBIE ZA TO WSZYSTKO..... .....WOLNOŚĆ ........TERAZ MAM SUPER....BAJER......... ....A ONA MA CZYM PŁACIĆ ZA SEXXXXXXXXXXXXX....... .....JA MAM ....CO CHCĘ I JAK CHCĘ....KIEDY CHCĘ.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbliża się 30stka
głupie gadanie, to czy masz kase czy jej nie masz nie ma nic do rzeczy. Widać nie jesteś atraktycjny i tyle. Też jestem sam od zawsze ale przynajmniej realizuje jakies tam swoje cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mylisz się, jak masz kasy jak lodu możesz bardzo nie wyglądać, a kobiety będą kleiły się do ciebie jak muchy do gó#%a!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×