Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka ciekawska

PYTANIE DO FACETÓW !!!!

Polecane posty

powiedzcie mi ale tak wprost i szczerze, jak to jest... Czy istnieja faceci na tym swiecie ktorzy nie lubia robic minetki swojej kobiecie? wiem ze sa kobiety i wiele takich chodzi po kuli ziemskiej ktore nie lubia swojemu facetowi robic "lodzika" tak zwanego :) sa tez takie ktore kochaja to robic, a jak jest z facetami? tez jest taki podzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek bez spodenek
Lubią robić minetki, także ustami, ale do czasu kiedy się przekonają, że kobieta nie ma ochoty robić "lodzika". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis czas temu mialam "swoj pierwszy raz" ze swoim nowym partnerem... Jak sie kochalismy to ja zrobilam wszystko by go zaspokoic - on natomiast nie sprostal moim wymaganiom... Dodam iz naprawde jestem atrakcyjna kobietą... W lozku jest nam cudownie ale to jakos nie wyszlo... Ja sprostalam jego wymaganiom, tzn nawet nie musial mnie o nic prosic, nakierowywac bo sama wiem jak w pelni szczesliwic i zaspokoic faceta. Mialam 3 powazne zwiazki, wiec wiem. Wedlug mnie w lozku jestem naprawde "zajebista" (sory za szczerosc) :) on rowniez mi to powtarza, ale mam tez swoje uczucia i jakos tak mi sie przykro zrobilo kiedy tylko on czerpal z tego doglebna przyjemnosc, a ja nie az tak... Powiedzialam mu o wszystkim co czuje, ze czuje sie tak jakby urazona ze on tego mi nie robil, tzn cos probowal,ale zaraz przestawal i zaczynalismy sie kochac... tlumaczyl to tym iz mowil, ze robil to chyba ze 2 razy w sowim zyciu i nie wie czy moze jego poprzednie kobiety tego nie lubily badz tez moze on robi to zle. Mowi ze widzi ze ejstem bardziej doswiadczona w sexie mimo iz jestem mlodsza i ze chcialby zebym go tego nauczyla... Ja zaraz sobie wkrecam ze robi mnie w wała, nie wiem dlaczego. Nie lubie ogolnie sie tego prosic, bo to dla mnnie krepujace... co o tym myslicie? ale sczezrze, bez zadnych tam wyzwisk, bez oceniania mojej osoby bo nikt mnie tu wcale nie zna ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tacy :) to prawiczki typu cream,looserrrr Oni by chcieli ale nie mogą i długo jeszcze nie będą mogli ... Zdrowy i normalny facet lubi sprawiac kobiecie uciechę przy tym i sam ma niezłe podniecenie przy tego rodzaju pieszczotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem./
jaki facet może nie lubić zrobić minetki,przecież to sam cud. A przy okazji jak 69 to już rarytas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile to jest dla mnie wystarczajaco dlugo? nie potrafie tego powiedziec, bo nie wiem ile czasu by mu to zajelo by doprowadzic mnie to rozkoszy... On sprobowal , trwalo to jakies 10 sekund kiedy zaczal mnie tam calowac , nie powiem, bo zrobilo mi sie przeprzyjemnie ale nawet nie probowal tego robic dalej... dodam iz ja pierwsza przejelam inicjatywe i gra wstepna zaczela sie z mojej strony... Pozniej on zaczal mnie piescic ale jak doszlo co do czego to tak jakby sie speszyl.... nie wiem... wciaz mi powtarza ze to nie ejst moja wina, zebym sobie nie myslala, ze np mu sie "tam" nie podobam, ale chodzi o to iz on widocznie nie ejst na tyle doswiadczony... i mowi ze byc moze ja go tego naucze, przepraszal, ze mnie zwiodl w pewnym stopniu, mowil ze mu glupio... nie wiem co mam myslec. Zla nie jestem, probuje uwierzyc w to ze byc moze to prawda ze nie wie do konca jak to zrobic, byc moze nie umie, nie mial odpowiedniej partnerki do tego... nie wiem. Nie kloce sie z nim o to bo go Kocham i o wszystkim sobie mowimy, ciszy mnie to ze jest moim przyjacielem i nie mamy przezd soba tajemnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×