Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Pastor_-A czemu mam je wrzucić?W życiu od nikogo nie wrzuciłem fotek i nie mam zamiar tego zmieniać.Nie rób tego co tobie nie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory-Trochę się bawię fotografią i wiem jak zdjęcia mieją zmienić prawdziwy obraz,zarówno negatywnie jak i pozytywnie.Chciałem ci dać tylko radę,ale twoja sprawa co z tym zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno-> jestem sexualną rasistką. Wszystko co orientalne albo czarne jest niepociągające jak kubuś puchatek. A Ty byś chciał żeby Twoja kobieta wysyłała zdjęcia innym facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam się ukrywać i pokazywać się tylko z najlepszej strony może na żywo ludzie mnie widzą włąśnie tak więc niech dziewczyny widzą mnie z każdej perspektywy pisałem już nie raz że kojarzę się z bólem i cierpieniem i przez to nie mam dziewczyny ale oczywiście większość przypisuje mi jakieś choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Jeśli nie były by rozbierane to bym nie miał nic przeciw.Przecież nie żyjemy w arabii i nie bedziesz chodzić w kominiarce żeby inni faceci nie mogli na ciebie patrzeć.Przecież nie umawaisz się z mną na randkę,nie zdradzasz go ani nie pokazujesz mi erotycznych zdjęć,jedynie twoją fotkę twarzy.Również dobrze mogę cię spotkać na ulicy i zobaczyć jak wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pastor_-jak to skąd>Z sympatii,każdy zna jego profil na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam konta na żadnych portalach ani tym podobnych naszych klasach bo nie chcę umieszczać swoich zdjęć nigdzie. Nie daję ich też nikomu. Ja lubię być anonimowa. Tak czuję się lepiej. W sierpniu nad morzem możemy się spotkać na ulicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden facet z kafe napisał mi na mailu że mam szansę u dziewczyn które nie zwracają tak wielkiej uwagi na męską urodę tak więc trzeba być cierpliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory-Ja mam konto na sympatii,z tego względu że muszę kontrolować moje byłe wirtualne dziewczyny,które do mnie wzychały na sympatii jak miałem konto z abonamentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Ale ja przecież nie ujawnie twojej fotki i nadal będziesz anonimowa.Nigdzie twoje zdjęcie nie będzie publiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam, i nie zamierzam zakładać specjalnie konta żeby zobaczyć tego przypała, i tak ktoś kiedyś predzej czy później wrzuci te fotki na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghh
fhg to psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghh
chodź na ring ciulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feith Hope GIory
Będę moją dziewczynę zamęczał analnie oparta o jodłę w sopockim lasku, gdzie zwykle chadzam z moją suczką - psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten opis i tak jest "normalny",poruwnójąc go do poprzedniego,gdzie pisał wprost że jest osłem i kocha pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×