Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Nastoletnia,po cholerę ci to dziewictwo?Nie lepiej za wczasu cieszszyć się seksem?Chcesz żeby za parę lat twoja psychika była tak jak prawiczków z kafe?:D Później z siekierą będziesz biegać po sopockim molo i gonić ludzi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - ja mam dopiero 15 lat... Ten co lata z siekiera jest ode mnie jakies 13-14 lat starszy wiec troche mi brakuje. I ja do Sopotu mam daleko. Ale tutaj wokolo duzo lasów jest... Wiec nic straconego. Ale wiesz... seks to sie powinno uprawiac z kims kogo sie kocha a nie dla sportu bo to bez sensu by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa,ale ty powiedziałaś że nie będziesz nigdy kochać i ciebie też nikt nie będzie kochać,więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa,a da cię się jakoś zaciągnąć do łóżka?Np jak odrąbał bym sobie rękę,to wtedy uwierzyłaś byś mi że zależy mi na tobie i popuściła byś mi szpary?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bagno daj już spokój Nastoletniej. Jej sprawa kiedy stwierdzi że chce zerwać z dziewictwem. A Ty Bagno zabieraj się za inne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pije alkoholu, bo smierdzi. I pewnie od razu bym zwymiotowala. I nie musisz sobie ręki odrabywać, bo dla mnie to nie dowód miłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kolacja przy świecach z winem?" To dla frajerów co muszą kasą szastać bo panna na nich nie leci więc wydaje im się, że jak wydadzą parę setek więcej to nagle ona coś poczuje. Śmieszne. A poza tym Nastoletnia należy do mnie. Spadactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd takie pewny Darker że Cię zechce Nastoletnia? nie rzucaj się bo tu jest kolejka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno to jak umiesz śpiewać załóż zespół muzyczny;) a co lubisz śpiewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker,dobra ,nie wpiepszam się,starego i brzydkiego Bagna i tak by żadna nie chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -Moja ulubiona piosenka to: "Gdzie jest ta dziewica ,gdzie jest ten dom,gdzie ta dziewica co jeszcze nie zaliczyłem ją":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie porywająca piosenka;) Gdybyś był Bagno muzykiem to byś miał duże branie wśród dziewczyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie byłem na tym temacie więc się zapytam jak tam Faith i Loooser z tymi serwisami randkowymi? poderwali jaką niewiastę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia zależy od szczęścia Faith. Już czarno widzisz ... kiedyś ktoś powiedział każda poczwara znajdzie amatora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×