Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirella1982

Zespół weselny Gramofon z Wodzisławia

Polecane posty

Hej. Mam pytanko czy znacie może zespól weselny Gramofon z Wodzisławia? Mamy go zarezerwowany na wesele i chciałabym usłyszeć parę opinii o nim oraz czy potrafią rozkręcić zabawę oraz czy prowadzą fajnie konkursy i zabawy weselne? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_s
również chcialabym dowiedzieć się wiecej na temat tego zespołu... jeśli u kogoś grał na weselu to proszę o zdanie relacji! będę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Piotr
Super zespół. Szczerze możemy polecić, bez wahania najmniejszego, ale najpierw sobie sprawdźcie czy mają wolny termin. Bo z terminami u nich ciężką. Mają bardzo dużo wesel i trzeba ich rezerwować dużo wcześniej. Super śpiewa wokalistka, głos ma naprawdę niesamowity, skrzypek robi show :) ale to musicie zobaczyć na żywo :) Najlepiej na swoim weselu :) Jednorazowe przeżycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina86
byłam na weselu jak grali. spoko ludzie - widać, że im się chce:) bawią się razem z gośćmi, przebierają jakieś peruki no i co najwaniejsze - nie robią długich przerw. możecie być spokojne:) ja właśnie planuje wesele w 2013 i też chce zespół GRAMOFON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witaj :) Zapraszam na swój nowo powstały blog poświęcony ślubom. http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych treści oraz linków. Pomożemy w wyborze sali, sukni ślubnej, fotografa czy też różnych innych dodatków. Zapraszam również osoby, które chciałyby zareklamować coś związanego ze ślubem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie, ile kosztuje usługa tegoż zespołu na 1dniowe wesele? wie ktoś?? czy się cenia bardzo czy ceny jak u innych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja79
u mojej siostry w zeszłym roku wzięli 2200 :) czyli normalnie i najważniejsze grali bez limitu godzinnego, my bierzemy ich w 2012 naprawdę są świetni :) w 2012 biorą od nas 2500 razem z dojazdem, czyli cena dla nas bardzo zadowalająca!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u nich z terminami ?? dużo naprzód ich zamawiacie?? My mamy ślub w maju 2013, ale co już mam to już wolę mieć zaklepane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella 1982
Nam w 2012 roku biorą 2400zł z dojazdem + oprawa ceremonii ślubnej przez skrzypka:) Przy pierwszym poznaniu okazują się bardzo otwarci i weseli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no bo to zależy gdzie muszą dojechać ;] do nas z Wodzisławia do Radlina będą mieć bliziutko :) Mam nadzieje, że w 2013 też będzie ta promocja ze skrzypkiem, bo chce takowego w kościele :) ile do przodu ich zamawialiście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja79
w listopadzie zeszłego roku na sierpień 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu czyli 2 lata do przodu :] To jednak mam rację chcąc ich jak najszybciej zamówić ;) a czy na spotkaniu jest możliwość posłuchania innych piosenek niż są na ich stronie?? czy jest możliwość poproszenia ich o jakąś piosenke której nie mają w repertuarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella 1982
W styczniu tego roku zamawialiśmy na kwiecień 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja79
No myśmy poprosili o pierwszy taniec :) bez problemowi ludzie :) zresztą jak się spotkacie to zobaczycie, bardzo sympatyczni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele jedziemy na próbę ich posłuchać :) ale wstępnie zarezerwowaliśmy już ich na nasze wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 79
Będziecie zadowoleni :) Nam się bardzo podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1988
Ja też planuje zarezerwować ten zespół na moje wesele, także na 2013:) czy mogłabym wiedzieć jaka cena została zaproponowana przez zespół z uwzględnieniem kosztów dojazdu? bo do mnie jest spory kawałek i nie wiem czy nie wyniesie mnie to zbyt drogo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie i jak zespół GRAMOFON się sprawdził? Ja waham się pomiędzy nimi a zespołem Impuls z Rybnika. Doradźcie, będę wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinie o zespołach sprawdzajcie na stronie www.gdziewesele.pl Reklamuje sie tam najwięcej zespołów, a klienci po weselach zwykli wystawiać godnym polecenia zespołom pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka :)
Natomiast ja polecam http://tenwielkidzien.pl/zespoly_weselne_poznan Jak ktoś szuka zespołu muzycznego w Poznaniu, to na pewno coś dla siebie tam znajdzie. Największy katalog zespołów muzycznych i DJ-ów z Poznania i okolic jaki widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam niedawno u przyjaciół na weselu, bawił nas właśnie zespół Gramofon. Co mogę powiedzieć- goście się bawili praktycznie non stop, wokalistka faktycznie śpiewa bardzo dobrze i ma swietny kontakt z goścmi. Co jednak mi się nie podobało- niby wszystko ok, ładnie grali, ale lwia część muzyki była z podkładu (brak w zespole perkusisty i basisty), więc wyglądało to tak, że leciała muzyka, pani do niej śpiewała a pan grający na gitarze "dogrywał' resztę. Dla mnie akurat takie drobnostki mają znaczenie.Ale obiektywnie rzecz biorąc zespół się spisał i z tego co wiem cenowo wcale nie odstraszają. U nas grał inny zespół, ale cała muzyka była na żywo(perkusista, wokalistka, basista, git.eletryczna oraz akordeon) aranżacje na rockowo, momentami szczęka opadała ( chociaż mój wujek stwierdził, że on woli jak cytuje "grają umpa, umpa" :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze także o opinie o zespole gramofon! Jak wygloda z zabwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny zespół ,fajnie się prezentują ale niestety mają za mały skład,brakuje im perkusji ,ale wesela fajnie prowadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również bawiliśmy się na weselu z zespołem Gramofon. Wokalistka świetna :). Prowadzenie i konkursy fajne. Ale panowie trochę za mało się udzielają. Brakuje śpiewania na głosy (było tylko w kilku piosenkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam również na weselu u kuzynki, gdzie grał zespół gramofon. Dla mnie rewelacja. Wokalistka super, gitarzysta mega uśmiechnięty i wymiatał na gitarze solówki że hej, skrzypek i klawiszowiec też wymiatał :) dla mnie bomba!! u nas też będą grać, właśnie podpisaliśmy umowę :) a najważniejsze:) zespół nie pije!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEREKLAMOWANY przeciętny zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak perkusji,brak saksofonu,brak wytwornicy dymu,brak eleganckich ubrań ,to tyle na nie a na tak ,fajnie prowadzą,zabawy robią tylko uzgodnione,cenowo też tanio,nie piją alkoholu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze jedno jak szukaliśmy sali to usłyszeliśmy od szefowej że na ostatnim weselu zauważyła brak zaangażowania z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem na weselu i nie wiem o co wam ludzie chodzi :) Grają super, wyglądają super, mają profesjonalne oświetlenie, ciężki dym, koleś wymiata na gitarze, drugi lata z ludźmi po sali na skrzypcach, laska super śpiewa :) masakra!!! nawet w takiej branży jest chora konkurencja:) dla mnie byli super :) Szkoda że miałem wesele już bo nasz zespół to był właśnie bardzo przeciętny i przereklamowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×