Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani Tasmanowa

Jaki zespół na wesele z okolic Kielc lub Radomia polecacie?

Polecane posty

Gość ta przekleta matmaaaaaaaaaaaaa
bierzesz slub, ile masz latek, ile jestescie razem ja tez poszukuje zespolu na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ślub mamy zaplanowany na czerwiec przyszły rok,ale nie mogę się wogóle zdecydować na jakiś zespól.Dlatego pytam może ktoś zna jakiś godny polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie, to chyba nie to vademecum, albo ja coś pokręciłam. Tam jest 4 facetów i jedna kobieta. Jeden z nich jest strażakiem i mieszka w Chmielniku. Tyle pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniama
U mnie grał zespół Gratis. extra grali, goście się bawili, gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmaaggddaaa
Hej ! U mnie w sierpniu gra zespół THE BEST BAND z Siedlec. Moi znajomi byli właśnie w Siedlcach na weselu i bardzo mi ten zespół polecali. Wesele organizujemy w lokalu Pod Różami w Jedlnia Letnisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez z radomia
tez myslalam o Jedlni? jak tam wyglada sprawa cenowa za lokal? ładnie tam jest:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam
COMAPOL z Kielc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmaaggddaaa
tak to właśnie ten zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za propozycje:) Może jeszcze znajdzie się ktoś chętny do polecenia jakiegoś fajnego zespołu??Kurczę ja znalazłam fajny ,ale spod Krakowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochód do ślubu Lśniący lakier, jasne skóry, nawet do 280KM zarezerwuj termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quescik
Witaj :) Tutaj znajdziesz trochę zespołów: http://muzyka.allewesele.eu/wojewodztwo/26/Świętokrzyskie - ze Świętokrzyskiego mają tylko 6, ale w razie czego poszukaj w sąsiednich województwach, na pewno znajdziesz coś super i niedrogo :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U znajomych
U znajomych grał Dance4ever oto ich strona www.dance-4ever.pl.tl było czadowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozieniczanka
Ja polecam zespol LUNATIC z kozienic.Zobaczysz bedzies zzadowolona bo zespol ma bardzo szeroki repertuar i co najwazniejsze grana zywo- a nie jak wiekszosc z zespolow z dyskietki;-) poza tym potrafia na weselu zrobic niezly show, wiem bo mialam okazje sie 3 razy z nimi bawic i to byly najlepsze wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia22232
Ja mam zespół Relax z okolic Buska. Sześć osób z wokalistka. Umieją zabawić gości, wszyscy co mieli z nimi do czynienia ich chwalą. I biorą 2600 od nas za jeden dzień. Chyba nie za dużo? Dla chętnych podam ich maila zespol_relax@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sale w radomiu
w jedlni letnisko na wesele male 200 zl talerzyk, a na wieksze 160-180 w zaleznosci od menu. Ogolnie jest ladnie, ale duzo ludzi sie skrazylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziewesele
Zespoły z Kielc, Radomia i całej Polski zachęcam do dodania swojej oferty do serwisu www.GdzieWesele.pl na 2-miesięczny okres bezpłatny. Nie zobowiązuje on do dalszej współpracy, a powoduje wzrost zainteresowania ofertami o 30%-40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqqqque
a ja polecam zespoł Alidar z okolic kielc Byłam na impreze gdzie grali i bylo rewelacyjnie! Tylko pewnie bedzie problem z terminami jesli na ten rok Tu jest ich stronka http://www.zespol-alidar.pl/ Naprawde polecam bo świetnie bawią gości super śpiewają i co ważne maja baaardzo urozmaicony repertuar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi87
Polecam zespół Respect z Kozienic, są wyjechani ! Młodzi fajnie bawią ludzi i można sie dobrze dogadać, stronki nie mają ale mam numer 692745090 Jest ich bodajże piątka i perkusja i saksofony, warci polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona2011
Ja polecam zespół Orion Band, grali na weselu mojej koleżanki, kuzynki, a potem na moim. Wszyscy bardzo zadowoleni byli. Tutaj ich znalazłam http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-ORION-BAND.html Jest tylko mały problem, na weselu mojej kuzynki śpiewała inna wokalistka, tam zazwyczaj śpiewa taka wysoka blondynka, u koleżanki i u mnie ona właśnie śpiewała, naprawdę super, a u tej kuzynki była jakaś inna, nie wiem dlaczego, trochę gorzej brzmiało ale i tak wszyscy byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaOstrowska
Sprawdź ofertę Gama System. Słyszałam wiele dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×