Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda-mama.

SEKS W POŃCZOCHACH

Polecane posty

Gość Magda-mama.

Jak temacie . Czy kochacie się tak z partnerami .?? Ostatnio obejrzałam amatorskie ,kręcone u nas w PL filmiki z sypialni i wiele pań uprawialo w nich seks właśnie w nylonowych samonośnych pończoszkach . CZy to jakaś intymna moda ? Czy faceci ( a może kobiety ? ) szczególnie się tym nakręcają ? Macie jakieś doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...vvv...xxx
mojego meza kreca czarne ponczochy daltego czasem dla urozmaicenia ubieram sie w koronki i ponczoszki zeby mu zrobic meega przyjemnosc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treser......
Może to i jakaś moda, ale to poprostu mega fajne kiedy kobieta jest w sekisi bieliźnie do tego pończochy a i jeszcze buciki na obcasie dla faceta to piękny widok, ajeżeli jeszcze kobieta wie jak się poruszać jak uwydatnić swoje walory to już wszystko w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja ja tez jako facet uwielbiam do sexu zakladac rajstopki a moja zona ponczoszki uwielbiam jak mnie dotyka przez nie a orgazm w nich cos wspanialego jak co to jestesm na GG 21138699 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swera
a dziewczyny powiedzcie czy macie idealną albo prawie idealną figure jesli sie tak ubieracie?? Ja mam 165 cm,54kg wagi i czuje sie smiesznie bo moje nogi są jak u kaczj=ki krótki a w dodatku te fałdki małei dupa oklapnięta.massssakra a tez bym chcialaa sie tak ubierac.Nie wspomne ze jak włoze pończochy to nad koronka tłuszcz sie odznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swera
zazdościc tylko ruda!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze nie jest to figura idealna ale ciezka praca da rade miec cialko bliskie idealowi. Polecam cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
162 cm ,54 kg więc szału nie ma ale on twierdzi że dla niego jestem naj piękniejsza :) (wiadomo takie gadanie) ale się nie krępuje uwielbiam jego wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-mama.
a czy jest dopuszczalne zakładanie takiej pończochy na głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestes dla niego najpiekniejsza :) tez mam wady/kompleksy a moj powtarza ze jestem jego boginia pieknosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swera
ja wyglądam wrecz komicznie-małe tłuste w ponczochach a tak lubie je nosić eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj ,skoro lubisz je nosikć to wcale tak żle w nich nie możesz wyglądać zresztą zawsze można buty na obcasie do nich założyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swera
mam tzw kurze udka!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś znaczy 🖐️ Jakbyś miała BMi w okolicach 23-24 to mogłabym uwierzyć, ale nie ponieżej 20 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądam sexiiiiii
Uwielbiam sex w ponczochach i szpilkach czuje sie wtedy mega sexownie. Ostatnio kupiłam taki zestaw http://www.eroto.pl/649,uwodzicielski-komplet-kabaretka-(koszulka-stringi-ponczochy)-sweet-agony-chilirose.html i czarne szpilki http://www.obuwie-buty.com/product_info.php?info=p613_Klapki-Klapeczki-5-1-2-inch-Pleaser-ALLURE-603.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądam sexiiiiii
A ja nie uznaje i nie nosze rajstop wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek34
Ja też lubię jak moja żonka założy pończoszki i jestem wtedy happy :-) niestety robi to dopiero po moich namowach , nie spontanicznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam zawsze
zakładam rajtki jak pukam kobite:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresch mint
czy grube śmiesznie wyglądająw oczach facetach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×