Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...-Akacja-....

Chłopak nie chce się kochać ze mną

Polecane posty

Gość ...-Akacja-....

21 i 25 lat, jestem tą młodszą. Jesteśmy razem półtora roku. Mieszkamy i studiujemy w innych miastach, ale co drugi tydziań chłopak przyjeżdża na 5-7 dni, zależy jak mu praca pozwala, więc dużo czasu spędzamy. Pierwsze nasze 3 miesiące były super jeżeli chodzi o seks, czasem i dwa razy dziennie, długo, fajnie, przyjemnie, aktywnie. Aż żałowałam że miałam wczesniej jakichśpartnerów bo przy nim wysiadali. A od pół roku czy jakoś tak coraz rzadziej się kochamy. Kupiłam paczkę prezerwatyw koło 20 grudnia, od tamtej pory jedna zeszła a w sumie się widzieliśmy około 3 tygodni (od 25 grudnia do dzisiaj nie było go tylko 5 dni) bo ma urlop :( Bardzo bym chciałą, aby on zaczynał. Rozmawiałam z nim, mówiłąm mu o tym. On steirdza, że nie potrzebuje seksu. Twierdzi, że mu się podobam (sama uważam że wyglądam źle, bo waze 79 kilo i mimo 4 lat diet waga nie spada co najwyżej się anemii nabawiłam) tylko po prostu nie czuje potrzeby. Dzisiaj chciałam rano go "pomęczyć", wzięłam prysznic, ładnie się brałam w piżamkę [normalnie w tshircie i szortach śpię] ale zero reakcji, przytulił mnie tylko mimo całusów i miziania i tyle tego. Popłakałam się to stwierdził że możemy się kochać, pewnie, on chce bardzo teraz itp. Ale wiem że nie ma ochoty skoro musiałam się popłakać i o to pokłócić... Często o tym gadamy. I zawsze "po prostu nie mam ochoty" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego strata... Masz dwa wyjścia: 1. Zdiagnozować źródło i nastawić się na ciężką pracę nad tym problemem. 2. Udawać, że problem nie istnieje - skończy się źle. W przypadku skrajnych chęci - zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolesna prawda,ale prawda
do bzykania ma już jakąś inną i tyle :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle jakaś baba ma
problem z seksem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi kogos mieć na boku, a może przygniata go zycie -ma 25 lat, zaczyna myslec o dzieciach, o jakiejs lepszej pracy, zarobieniu na mieszkanie, samochod itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...-Akacja-....
Prze państwa, to nei te czasy gdzie 25 lat to dorosłość. Dorabia sobie do kiesoznkowego i mieszka z mamą, chce zacząć drugie studia a sam dzieci nie znosi. No i ufam że nikogo nie ma, jakbym nie ufała, to by związku nie było :) (a nie rozumiem kobiet/mężczyzn którzy muszą śledzić i upewniać się, że ich nikt nie zdradza, bo takie myślenie to już koniec zakochania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mastur Bator
Jaki nieśmiały????? Czytajcie uważnie co dziewczyna napisała. Wszystko było OK tylko ostatnio koleś "przestał mieć ochotę". Chłopak w tym wieku ZAWSZE ma ochotę na sex, jeśli nie ma to tylko dlatego, że ma drugą i jest na tyle wrażliwy, że sumienie nie pozwala mu kochać się z pierwszą dziewczyną. Ja na jego miejscu nie dałbym poznać po sobie i dymałbym dwie laski. Zawze to cztery cycki i dwie piczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreze
przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś 26
To innych chłopaków nie masz do seksu. Zgłoś się do agencji towarzyskiej z pocałowaniem ręki Cię przyjmą, przyjemności do oporu i kasę będziesz miała nie mówiąc o tym nikomu. W agencji masz prawo wybierać, bo nikt Ci nie narzuca facetów. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×