Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaa23232323232323

czy mam za duże wymagania?

Polecane posty

Gość aniaaa23232323232323

Niby jestem ładna podobno i nie głupia ,a mogę znaleźć wlaściwego faceta.. Ciagle trafiam na jakiś dupkow co mnie nie szanują..i uważają za głupiutką blondyneczke ,albo są chamami poprostu. Oczywiście na początku to idealy wszystko wychodzi z czasem Chcialabym takiego co będzie się liczył z moim zdaniem , traktował jak równorzędna partnerkę . Co nie będzie mi wiecznie zwracal uwagi , co będzie mi czesto mowił komplementy, co jego uczucia szybko nie miną ani entuzjazm .. co mu się nie znudzę , nie będe musiala się przez niego denerwować i będzie mnie zawsze pożądal i będzie nam dobrze w łóżku.. Co będzie mi się podobal i będziemy mieli podobne zainteresowania i poglady choć w części.. Takiego co będę do niego tęsknić ,a nie obawiać się kolejnego spotkania. Takiego co nigdy nie będę przez niego płakać.. za dużo wymagam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa23232323232323
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa23232323232323
ale ja chce żeby mi się podobał choć trochę :( bo to też jest dla mnie ważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba musisz jeszcze dlugo szukac....my wszystkie bysmy tak chcialy...ale to nierealne....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa23232323232323
mam nadzieje ,że nie dlugo bede musiala szukac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - żeby znaleść partnera musisz być równą jemu - tzn nie możesz się wywyższać nad niego. Po drugie - jeżeli znajdujesz samych dupków to : albo na nich patrzysz z góry albo takich przyciągasz. A więc musi być jakiś konkretny powód w Tobie , że właśnie tacy się Tobą interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe poradnik dziewczyna moze byc po prostu za dobra...to tez jest problem w zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latek :)
Mam podobnie, spotykam się z wieloma kobietami ale zawsze jest "coś" ...A to, ze nie do końca odpowiada mi wyglądem, a to zrobi coś lub powie co od razu mnie zniechęca, a to mam wrażenie, że jest za łatwa, a to za głupiutka:). No paranoja istna. Inteligencja u kobiety cholernie mnie pociąga ale jak słucham pół spotkania o tym jak super bawiła się z psiapsiółkami na imprezie i te ciągłe hihihi :) ręce opadają i w zasadzie nie tylko one :). Także widzicie kobiety nie tylko Wy macie taki problem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×