Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anikaaa84

bardzo niska temperatura a zajscie w ciaze

Polecane posty

Gość anikaaa84

Dziewczyny czy wiecie cos na temat niskiej temp ciala i problemow z zajsciem w cisze przez to ? Moj wykres jest dziwny, pierwsza faza 35,5-35,8, pozniej skok o 2-4 kreski i druga faza 35,8-36 stopni. Od 2 lat staramy sie o dziecko, leczylam prolaktyne ale juz jest ok. Martwi mnie ta temp, czy przy tak niskiej mozna zajsc w ciaze, moze w tym problem u mnie.. Napiszcie jak cos wiecie, do lekarza ide za 2 tyg dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa84
Dzieki za odpowiedz, a jaka mialas zawsze tmperature? A przy ciazy duzo ci skoczyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa84
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mierzysz tę temperaturę
i czy badałaś sobie tarczycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam opinii mam o tym wózku
ja w pierwszej fazie miałam tak jak Ty, poniżej 36 lub 36,0 później był skok max do 36,8, ale często tylko do 36,4 jak zaszłam w ciążę to miałam 37-37,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa84
Mierze pod pacha. Badania wszystkich hormonow robilam rok temu i tylko z prolaktyna byl problem a z ta temp chyba mam od zawsze bo mi nawet w lecie jest ciagle zimno. Zrobie badania od nowa... Zastanawia mnie to tylko czy tak niska moze miec wplyw na zachodzenie w ciaze, albi utrzymanie. Raz mialam podejrzenie o wczesne poronienie i zastanawiam sie czy to moze miec cos z tym wspolnego. Piszecie ze zachodzicie w ciaze wiec to chyba nie ten problem, ale i tak zastanawia mnie skad tak niska ta temp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam opinii mam o tym wózku
temperaturę musisz mierzyć w pochwie, ustach lub odbycie codziennie rano przed wstaniem z łóżka i najlepiej, żeby była to ta sama godzina, tylko wtedy wynik będzie miarodajny, pod pachą nie ma sensu mierzyć przy staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mierzysz tę temperaturę
temperatury nie mierzy się pod pachą jeśli bierzesz pod uwagę cykl tak jak napisała moja poprzedniczka - wybierz jedno miejsce i musisz mierzyć BEZ PODNOSZENIA SIĘ z łóżka więc termometr najlepiej mieć na wyciągnięcie ręki rano mierzysz zawsze o stałej porze a jeśli różnica czasowa wynosi więcej niż 0,5 h (w jedną albo drugą stronę czasową), to musisz to odnotować w zapisach o pomiarach obowiązkowo sprawdź teraz TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mierzysz tę temperaturę
dodam jeszcze, że pod pachą to ja miałam 35,9 a i tak byłam w ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, pod pachą to nie ma co mierzyć... tak jak dziewczyny napisały wyżej... tylko wtedy będziesz miała w miarę miarodajny wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa84
Dzieki dziewczyny, tak zrobie, mam pocztek cyklu to zaczne mierzyc w pochwie. I odrazu na badania. Zobaczymy czy cis sie xmienilo w wynikach. Dzieki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×