Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patusia27

pralka od góry czy ta z przodu

Polecane posty

chcę kupić pralkę i tak się zastanawiam czy może ta od góry czy ta od przodu , jakiej firmy i jaka to jest różnica oprócz tego że jest węższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź też pod uwage, że na pralc
e ładowanej od przodu można cos położyć. zależy ile amsz miejsca w łazience, z przodu potzreba sie schylić, ukucnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się zawsze podobały te
pralki ładowane z góry ale one mniej estetycznie wyglądają niż te ładowane z przodu więc kupiłam jednak tą z przodu i nie żałuję bo faktycznie czy płyn do płukania czy proszek można na niej położyć. Poza tym nie trzeba się tak zginać żeby wyjąć pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ci w ogóle te
jesli jesteś niska, to masz problem z wyciagnięciem skarpetki, która utkwiła w bębnie na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bn vdfdbf
:-) stare babcie mające 100 lat,ktorym ciężko jest sie schylic. Lepiej nie zachodzcie w ciżaę,bo jak ur.dziecko to sie naschylacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy, jak Ci w łazience pasuje jak masz coś nas pralka mieć powieszone czy chcesz coś na pralce stawiać, to ładowaną od przodu jak masz wąsko i nie masz gdzie drzwiczek otworzyć, to ładowana od góry proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp ale konkretnie mi chodziło czy są bardziej awaryjne , czy np od góry ladowanej szybko amortyzatory wysiadają czy jest głośniejsza przy wirowaniu , bo miejsca mam dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głośność wirowania zależy od
modelu i właściwego ustawienia stopek na podłodze, tzn. pralka musi byc róno ustawiona. Lepsza mimo wszystko ładowana od przodu, w razie czego łatwiej o remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×