Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coo roobić ?

Mój chłopak moczy się w nocy

Polecane posty

Gość coo roobić ?

Witajcie mam problem tak jak w temacie. I co ja mam robić? Zdarzyło mu się to z 4 razy. Jeszcze razem nie mieszkamy czasami tylko zostaje na noc a w lutym bierzemy ślub więc przecież nie mogę zmieniać pościeli 2-3 razy w tygodniu. Zdarzyło mu się to raz to nic sobie z tego nie zrobiłam tylko zmieniłam pościel 2 raz też nic ale 3 i przed chwilą znowu musiałam zmienić pościel to się wkurzyłam! Proszę o kulturalne wypowiedzi. Nie na temat i obraźliwe nie będę zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Niech idzie koniecznie do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też się moczył czasami. Zawsze z rana, gdy zobaczył co zrobił zaczynał ujadać jak kojot z rozpaczy. Nie wiem czy i jak sie z tym uporał,bo juz z nim nie jestę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza i niech się dowie co jest przyczyna tego (bo wątpię aby tak miał od dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coo roobić ?
A do jakiego lekarza ? Podejrzewam że nie będzie chciał iść bo stwierdzi że nic mu nie jest. Bo przecież co mi szkodzi zmienić pościel! Będziemy kupować pampersy dla naszego dziecka to i przy okazji chyba dla niego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę powinien udać się do lekarza. Nie jestem pewien, ale urolog powinien być tutaj dobry. Wiem, że ciężko chłopaka skłonić do wizyty u takiego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coo roobić ?
Właśnie rozmawialiśmy o tym czy kiedyś też tak miał i czy w domu też się moczy. Jak był dzieckiem nie raz mu się zdarzało. W domu twierdzi że tego nie robi. Zawsze jak u niego jesteśmy to sprawdzam pościel... i faktycznie bez plam... Kiedyś podobno jak był młodszy leżał w szpitalu na nerki i miał przyczepiony cewnik... nie wiem dużo na ten temat bo on nigdy się nie rozgadywał na ten temat a ja się nie dopytywałam. Więc może to coś ma z tym wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo jacie
cewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli zdarza mu się to często to powinien iść do lekarza. pewnie ma przeziębiony pęcherz lub jakieś poważniejsze problemy, może chore nerki? ja zalałam się dwa razy w życiu odkąd skończyłam 10 lat. raz śniło mi się, że siadam na kibel i zaczęłam sikać, a drugi raz nie wysikałam się przed snem, bo nie miałam gdzie (:P) i zlałam się, bo już nie mogłam widocznie wytrzymać a co do faceta- to nic wstydliwego. przecież nie robi kupy do tego łóżka, to tylko siki. powinnaś go pogonić do lekarza. jeśli to tylko zapalenie pęcherza to wystarczy tydzień czy dwa brania leków na receptę i problem zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7846389034690424204
hehe ale z ciebie suka myslisz ze on sie czuje z tym komfortowo? ciekawe jak ty bys sie czula jakby cie spotkalo cos takiego wogole jest mega odwaznyze wogole u ciebie spi przeciez ludzie sie tego wstydzą a ciebie kurwa tlkyo interesuje pranie poscieli ale hujowo sie chlopak hajtnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coo roobić ?
Dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna211
witam mój chłopak ma dokładnie taki sam problem (ma 21 lat) nie wiem czy w dzieciństwie mu się to zdarzało bo on wgl nie chce o tym gadać... zdarzyło to się 2 razy kiedy u mnie spał . za każdym razem był pijany. myślałam , że to dlatego. że był tak nawalony że nie czuł ze chce mu sie do wc ... ale po drugim razie w końcu postanowił mi wyjaśnić ...tzn napisał mi smsa kiedy juz wrócił do domu " przepraszam ze mam taka przypadłość i czasem mu sie to zdarza " powiedział , że był u lekarza i kazal mu nie pić nić od 18 i ćwiczyć pęcherz ... ogólnie staram się byc wyrozumiała itd ja tez mam różne problemy ze zdrowiem , ale problem rośnie gdyz mamy jechac z moimi znajomymi na sylwestra w góry ...;/ i co wtedy ? wysłalam mu kilka numerów do specjalistow w okolicy i prosiłam zeby poszedl i cos z tym zrobił ze do sylwestra jescze toroche czasu to może ewentualne leki zaczna działąć itd ale on skwitował to krotko - nie chce o tym gadac , myslisz ze mi to nie przeszkadza, staram sie cos z tym zrobic ale teraz nie mam czasu szkoła praca świeta . zajme sie tym po swietach .. ehhhhhh ;/ nie mam już sił i nawet nie mam z kim o tym pogadać , nie chce żeby stracił w oczach innych jeśli macie jakiś patent , pomysł cokolwiek jak przeżyć ten wyjazd piszcie ja to jakoś wytrzymam będę sie przebierac dyskretnie rano ale co z łózkiem itd co z mokrą pościela ... dodam , że w pokojach będziemy spac po kilak osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
ale jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
zwykły alkoholik tego nie wyleczy będzie zawsze lał w gacie zmień faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okulary bez bruneta
są takie duże pampersy dla doroslych. Gdyby założył pampersa, na to piżamę i na to jakiś luźny płaszcz kąpielowy, czy szlafrok, to chyba nikt by nic nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaahaha....
ciekawe czemu pisza o tym kobiety tylko, za to żaden facet sie nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
a fuj oszczaniec smród jak diabli syfiarz, niedbaluch i ty z takim sex uprawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
no stare dziadki się moczą to można zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaahaha....
niech zwiazuje penisa na noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
2 w jednym wytrysk z fontanną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna211
on się w życiu nie zgodzi na cos takiego jak pieluchomajtki ... ja nawet nie jestem w stanie mu tego zaproponowac ;/ ej serio ludzie nie macie nic innego do roboty tylko trollowac tu ? (jesli wgl wiecie co oznacza ten termin ;] głupie strzępienie jęzora jak przekupy na targu owszem może to jest śmieszne , ale nie gdy dotyczy twojego faceta ja też o tym nie wiedziałam. wyszło po pól roku . nie życze tego nikomu , ale uważaj bo i ciebie może to spotkac ... ten się smieje kto sie smieje osttani )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
rzuć go po co ci wstyd? i smród pójdziesz z nim na disco? na sylwestra? na bankiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna211
tak i co mam mu powiedzieć ? rzucam cię bo sikasz w nocy ? widać podejście chyba 13 latki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litte flowers
może połóżcie na prześcieradle gruby ręcznik i niech na nim śpi??? co noc mu się to zdarza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
idxcie do lekarza urologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna211
no chyba będzie trzeba tak zrobic z tym ręcznikiem bo serwety czy folii nie podłożę bo sie znajomi będa dziwnie patrzeć ... nie, mówił ze to bardzo roznie czasem raz na tydzien czasem raz na miesiac i ze glownie jak jest pijany ale nie tylko ... no a przeciez tam bedziemy pic co dzien nie ma co ukrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
no mówiłam jest alkoholik rzuć go! każdy alkoholik ma zeszczane galoty i jest ochydny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
a swoją drogą jesteś głupia koza wiesz,że ma problem i ciągniesz go na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna211
kiedy go zapraszałam nie wiedzialam o jego problemie. zgodzil sie o słowem nie wspomnial . chcemy rzyc jak normalna para ! mamy siedziec w domu i sie zadreczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×