Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coo roobić ?

Mój chłopak moczy się w nocy

Polecane posty

Gość bezradna211
*żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-ot tak
Jak byłam dzieckiem,też miałam ten problem. Rodzice mówili,że się cofam,bo urodził mi się brat i widziałam jak mu się pieluchy zmienia. Potem,że jakaś traume miałam w przedszkolu (ja nic nie pamietam), dostałam klapsa na goły tyłek od meża przedszkolanki?niewiem. Pamietam,że zwykle śniło mi się,że siedze na kibelku. Rodzice w nocy wstawali mnie wysadzić,ale zwykle było już za późno;-). Przeszło ok 10 r.ż. Potem przeczytałam,że może to być problem z nerkami i pęcherzem. Od 15 lat się do łóżka nie zsiusiałam,ale chyba zdarza mi się popuścić-i w sumie niewiem,czy to siuśki,czy majtki są wilgotne,bo się spoce(udziska to ja mam);-) bo to bez zapachu jest. Wyślij go do urologa,wiem że ciężko na ten temat gadać-ja do tej pory się mężowi nie przyznałam,mimo że okazja była,bo opowiadał jak on się zsikał w dorosłym już chyba życiu (ach ten sen o kibelku). Jak mu sie zdarzy to na wyjeździe,uwierz-będzie skończony. Dziwne,że to olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też moczyłam się
i to do 6 roku życia. U mnie to było na tle nerwowym- ogólnie jestem nadal znerwicowana :) Teraz mi się to nie zdarza ale mam inne problemy na tle nerwowym. Taki mój urok :) Mój facet wie o wszystkim i wszystko akceptuje, to nic wstydliwego, ważne by chcieć sobie pomóc. Dlatego Wasi faceci powinni iśc do lekarza jak najszybciej i się z tym uporać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
ja nawet w nocy nie wstaje siku ale w dzień, już w domu , myślę,gdzie będzie najbliższa toaleta to może nerwowe jednak w życiu nie przeszkadza..jedynie jak gdzies jade..od razu myśl o toalecie, chociaż inni częściej korzystaja niż ja ..juz pisałam, idźcie do urologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkami
moj ma tak jak wypije za duzo to idzie do lozka i spi ale w nocy potrafi sie obudzić i sikać np na sciane ;/ chore to ale tak jest w lozku tez potrafi ale nie wiem co robic ... moze to przez alkohol? potem jak go szarpie i mowie co on robi to wtedy zdaje sobie sprawe co zrobil a tak to nie wie co robi dziwny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juikiaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1321321312313213
ja bym chyba oszalala jak by mi dorosly chlop sikam w posciel... przeciez to i na materac przesiaka, smierdzi i wogole ochyda. nigdy w zyciu bym juz z takom nie spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahaha lalusie je b ne z was i tyle chlopakowi trzeba pomoc a nie od razu smiac sie idiotki!! widać jakbyscie byly w takich sytuacjach ! ;/ s z ,m a t y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×