Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka dziwna ze mnie baba

Gdzie można kupić okulary kujonki zerówki???

Polecane posty

Gość taka dziwna ze mnie baba

bo nie chciałabym przez allegro:O tzn. chciałabym przymierzyc i sprawdzic które mi najbardziej pasują..a tak przez allegro to sami wiecie... w jakich sklepach szukać??? jestem z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjisjsijs
U optyka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaret skeczów męczących
porzycz od babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybor okularow
nie jest zoblikowany posiadaniem wady wzroku. Mozesz pojsc do optyka, wybrac oprawki i poprosic o wtawienie do nich "zerowek"...nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybor okularow
pozycz, z z kropka! ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybor okularow
ups.... Literowka... Ale fakt, moja wina, moja bardzo wielka wina ;) zobligowany...czy to az taki popis elokwencji..? Dla mnie norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po chuj kupować okulary jak nie ma się wady wzroku? Bo na Pudelku napisali że to modne? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonica78
kup w reserved są superowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twarzach ludzi którzy chcą brzydziej wyglądać w brylach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Dobra obsługa jest w optyku internetowym ze strony www.trendyokulary.pl . Znają się na temacie, wiedzą jak dobrać szkła. Okulary lekkie, modne, w ładnym etui, dotarły bez jakiejkolwiek ryski. Obsługa na mocne 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne okulary Gucci za 100 zł udało mi się upolować jakiś czas temu na profilu Dobre Repliki -www.facebook.com/pages/Dobre-Replikipl/772442786125964. Jest tutaj z czego wybierać, dużo modnych, designerskich gadżetów dla niej i dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Atrium jest bardzo dobry optyk. Nie słyszałam o nich wcześniej, chyba nowy. Niedawno przypadkiem tam trafiłam i... wyszłam z okularami. O wiele bardziej profesjonalne (i ładne) niż te, które dotychczas nosiłam. No i mam etui gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wieśniary chodzą w tych brylach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe oprawki niedawno zamawiałem i jest to model Seeme 197c3, na stronie www.e-glasses.pl można je sprawdzić sobie i obejrzeć. Świetny design, właśnie takich lekkich okularów szukałem. Teraz są modne dość szerokie, masywne oprawki, mi w ogóle coś takiego nie pasuje. Dobra cena, porządna jakość, nie trzeba się bać, że po tygodniu czy miesiącu jakieś ryski zaczną wyskakiwać, czy zauszniki odpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogli dopasować szkła w Oko Design -oko-design.com. Indywidualne podejście, bardzo szczegółowe i dokładne badanie wzroku, oprawki w modnym stylu, bez jakiś wzorów z lat 90 – tych. Jeszcze z nimi nie miałem problemów, zresztą moja siostra też tutaj okulary kupowała i też sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×