Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gaty w kraty

oto ranking najpopularniejszych imion na przestrzeni lat

Polecane posty

sami chcieliście :classic_cool: Imiona popularne w Oświeceniu Józef, Jan, Marianna, Anna Czas zaborów Józef, Jan, Maria, Marianna Dwudziestolecie międzywojenne Jan, Stanisław, Maria, Janina Okres drugiej wojny światowej Jan , Stanisław, Maria, Krystyna Czasy Gomułki Andrzej, Krzysztof, Maria, Krystyna Czasy Gierka Tomasz, Piotr, Agnieszka, Anna Stan wojenny Łukasz, Marcin, Anna, Katarzyna Lata 90 Mateusz, Łukasz, Karolina, Anna Rok 2000 Jakub, Mateusz, Julia, Wiktoria Tak jest teraz Szymon, Jakub, Julia , Aleksandra TOP 20 imion męskich: 20. DOMINIK 19. PATRYK 18. ANTONI 17. ALEKSANDER 16. MACIEJ 15. IGOR 14. MIKOŁAJ 13. DAWID 12. JAN 11. PIOTR 10. WIKTOR 9. ADAM 8. WOJCIECH 7. BARTOSZ 6. MATEUSZ 5. MICHAŁ 4. FILIP 3. KACPER 2. SZYMON 1. JAKUB TOP 20 imion żeńskich: 20. MAGDALENA 19. MARIA 18. WERONIKA 17. GABRIELA 16. ANNA 15. ALICJA 14. HANNA 13. EMILIA 12. MARTYNA 11. NIKOLA 10. ZOFIA 9. NATALIA 8. OLIWIA 7. AMELIA 6. WIKTORIA 5. LENA 4. ZUZANNA 3. MAJA 2. ALEKSANDRA 1. JULIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura ;000
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i... Ja mam mało popularne imię-Marlena;) jednym się podoba innym nie;P mi osobiście niee.:> no ale w końcu nie ja je wybierałam haa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wid z
ja jestem Paulina i bardzo swoje imie lubie :) Patrycja też mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjslkfjlSAJ
a jestem Klaudia, dostałam imię po Claudii Cardinale..hahahah..moich rodziców poniosło....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugyiihbja
RUBINOWA ---Kacper jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne że Oliwia tak daleko w rankingu:p teraz pełno Oliwek biega tu i tam moje imie w rankingu nie zaistniało...dziwne bo myślałam że było popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojej córci też nie ma
zresztą jest tylko jedna w rejestrze w przychodni i tylko jedna w przedszkolu:) znaczy moja, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgukguigu
spodziewałam się że małgosia w rankingu będzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczkoookk
w podstawowce z mojego rocznika najwiecej bylo basiek no prawie co druga to baska a potem anka, w lo w klasie krolowaly kaski chyba 4 no i 4 anki, a na studiach najwiecej bylo agnieszek, a meskich to piotr, lukasz jestem z 80 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczkoookk
stan wojenny zgadza sie , lukasz, anna , katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaAneczka
ja mam na imię Anna, jestem z rocznika 87' w klasie (wliczając mnie) było 6 Anek :D Miałyśmy wesoło, zawsze gdy pani brała do odpowiedzi mówiąc "Ania, proszę!" szła ta, która akurat nauczyła się na lekcje. Zawsze się umawiałyśmy z czego każda się uczy. Byłyśmy wszystkie 6 dzięki temu najlepsze w klasie! Oprócz nas były w klasie 2 Kasie i 3 Michałków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×