Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reynoldsbo

Partner nie dochodzi w czasie zwyklego stosunku...dlaczegooo??

Polecane posty

Gość reynoldsbo

Wspolzyjemy od 9 miesiecy, mamy okolo 30 stki, moj facet nie dochodzi podczas normalnego stosunku a jedynie podczas oralnego lub analnego(!!!) seksu... Nie wiem czym sobie to tlumaczyc, ale troche mnie to niepokoi.... Czy ktoras z was tez tak ma ze swoim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapytalas go?? moze po prostu tak lubi i przyzwyczail sie. chyba on wie najlepiej,a nie my tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
Sabina w jaki sposob? Mnie to juz meczy ze zawsze musze konczyc "lode" lub w ten inny sposob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
no,ale zeby nie mogl skonczyc w cip**e? to na prawde dziwne, jeszcze nie spotkalam takiego ewenementu,dlatego pytam czy inne tez maja takich partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
Zapytalam, ale powiedzial ze w pupie mu ciasniej jest, jak robie ustami,odczuwa silniejsze tarcie ktore go jara. Chcialabym to zmienic,bo myslalam ze to partner z ktorym w przyszlosci moglabym miec dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
To glupie,ale mialam mysli ze moze on jest bi albo gej skoro lubi takie sprawy dochodzenie w cip*** nie spejalnie go interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka kobieta1569
A czy długo byl sam???? Tak czesto sie dzieje jak facet sie długo masturbuje...i potem potrzebuje silnych wrazen. Tez by mnie to wkurwialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka kobieta1569
hehehee w sumie to spotkalam takiego faceta...i wlasnie on lubial pozycje od tylu i tez to jakos kojarzylam z gejostwem :) wiec twoje przemyslenia nie sa głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
2 lata byl sam,zanim rozpoczelismy nasz zwiazek. Nawet po "poscie" nie potrafi dojsc w srodku (post trwa zazwyczaj tydzien-w czasie kiedy mam okres).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
no i nadal nie wiem jak mam sobie z tym radzic. probowalismy juz roznych pozycji,faktycznie te od tylu najbardziej go podniecaja ale nie do tego stopnia zeby dojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rzeczywiście jest przyzwyczajony do swojej rączki. W tym wypadku musi się przestawić. Nie dojdzie to nie dojdzie. Skończ na swoim orgazmie. Nie ma szans jak zawsze dostaje te silniejsze doznania, żeby się przestawił. Jak będzie się onanizował to niech zawsze zakłada na penisa grubszą gumę, może to pomoże mu się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka kobieta1569
wiesz to chyba bedzie wymagalo od was szczerej rozmowy...moze nawet krępującej bo pytanie jest takie czy np jak ty masz okres i nie wspolzyjecie tydzien to czy on w tym czasie sam sobie nie dogadza...( a ręcze ze tak) Nie wiem jak rozwiazac ten problem..ale na pewno wiem ze to wlasnie jest tego przyczyną. Musicie popracowac nad tym razem.Bo za chwile bedziesz sfrustrowana...juz to bije z twoich postów... Albo wizyta u seksuologa ale na to trzeba odwagi....ja bym najpierw poszperala w internecie co na to poradzic i trzeba zaczac wspolnie prace na d tym...ja bym tak zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×