Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajcccc

Opieka nad dwójką maluchów- ile mogę wziąć?

Polecane posty

Gość ajcccc

Hej, mam się opiekować dwójką dzieci- półtora roku i ponad trzy latka. Zostałam poproszona o podanie stawki ile chcę na godzinę. Jak myślicie, ile mogę powiedzieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakiej miejscowości
będziesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
Duże miasto wojewódzkie, 500 tys mieszkańców, Zachodnia Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
Nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakiej miejscowości
ja mam opiekunkę do dziecka /dwulatka/, ale mieszkamy w małym miasteczku ok. 15 tys./lubelskie/, płacę jej 5zł za godzinę /emerytka, jest z dzieckiem 8 do 8,5 godz. dziennie/. Jak nie poślę starszego dziecka do przedszkola /5lat/, to dokładam złotówkę za te godziny i jeszcze do wypłaty zwykle dorzucam od 10 do 20zł w miesiącu. Nasza Niania w domu nie ma innych obowiązków niż podgrzanie posiłku dla dziecka, pilnowanie dziecka i oczywiście jeszcze do niedawna zmiana pieluchy. W naszym miasteczku to cennik za opiekę nad dzieckiem jest od 4 do 5 zł. Ty musisz się dowiedzieć od znajomych jak jest w Waszym mieście. Będziesz miała pod opieka jeszcze małe dzieci. Ja z własnymi nieraz wysiadam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
Ja będę im musiała też podać drobne posiłki (śniadanie itp), do tego typowa opieka czyli spacery, pielęgnacja, zabawa itd. No i to dwójka więc też zajęć więcej z nimi będzie. Właśnie nie mam żadnej koleżanki które się dziećmi zajmowała, w necie nic nie mogę znależć, a ja jak się zajmowałam to za darmo bo od koleżanek nie brałam kasy. Ech... Dziękuję Ci za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
A czym większe miasto tym drożej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bo drozej jest sie utrzymac ja szukalam w poznaniu i srednio to ok 7, czy 8zl na godzine mam dwie kolezanki ktore pilnuja wlasnie 2 maluchow, i jedna dostaje 1500zl a druga 1600zl a miasto to poznan, wiec do malych nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
To brzmi nieżle, bałam się że średnia to 4-5zł, a wiadomo że już każdy by się zastanowił czy brać na siebie odpowiedzialność za dwójkę małych dzieci plus drobne gotowanie za 4zł. Trochę mnie pocieszyłyście :) Pierwszy raz się cieszę że mieszkam w dużym mieście ! A jak myślicie, lepiej prosić o stawkę godzinową czy o ustaloną pensję miesięczną? Jest jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakiej miejscowości
Jest duża różnica. Bo jak podasz miesięczną, niezależnie od godzin, to znam takie rodziny, które bardzo naciągają Nianie, notorycznie nie pilnują ustalonych godzin, wracają do domu o różnych porach itp, Natomiast jak ustalisz godzinową stawkę, to musisz liczyć się z tym, że czasami godzin będziesz miała mniej, np. jedno z rodziców wypada na urlop, czy wolne, ale zarazem wydaje mi się, że ci rodzice bardziej wtedy pilnują ustalonych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
Mhmy czyli właściwie nie ma złotego środka ;) Jednak wydaje mi się że chyba godzinowa jest lepsza, wtedy ja sama mogę pilnować czy mi płacą za tyle godzin ile wypracowałam. Mam nadzieję że podołam zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota lublin
Ja w Lublinie biorę 7zł za jedno dziecko 9zł za dwoje. myślę że 8zł minimum w dużym mieście możesz np umówić się na stwkę godzinową z określonym minimum miesięcznym czyli niezależnie od tego ile mniej godzin miesięcznie będziesz pracować to określona kwote masz jak więcej godzin to więcej kasy dostajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota lublin
szczególnie że z dziecmi w tym wieku będziesz miała bardzo duzo roboty i oczy dookoła głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
Oj tak, nastawiam się na ogrom pracy :) Ustaliłyśmy że będę dostawać minimum 700zł, ale będę pracować tylko 4-5 h dziennie :) To dobrze czy za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja również jestem z Lublina
jak Dorota, ale ja mam 10zł. za godzinę, za jedno dziecko. Dostaję stawkę miesięczną, sama tak chciałam. Mnie się to bardzo opłaca, zwłaszcza, ze pracuję 3-4 dni w tygodniu i raz jestem tam 5h, raz góra 9, a stałą kwotę mam. Przynajmniej jestem w stanie rozplanować wszystkie swoje wydatki, a tak? -w moim przypadku różnie by to było, bo raz zarobiłabym 500zł, a raz 1500 (jedno z rodziców ma dyżury w pracy więc od niego zależy ile razy jestem w tygodniu i na ile godzin). Tak, czy siak, jestem bardzo zadowolona, bo jak czytam te głodowe stawki i 5 razy w tygodniu po 9h pilnowania dzieciaka lub dwójki, to jednak ja mam niemal luxus;) Dzięki temu byłam w stanie pójść jeszcze do legalnej pracy na pół etatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcccc
A jaka jest średnia krajowa za 4-6h dziennie? :) Bo tyle będę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×