Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marika898989

Endermologia - jakie macie doswiadczenia??

Polecane posty

Gość Lidka

Fanką endermologii byłam od dawien dawna - zawsze przed urlopem zafundowałam sobie kilka zabiegów. W tym roku po raz pierwszy spróbowałam endermologii Alliance w estetica w Krakowie No i “wow” - efekt rewelacyjny a przy tym jest to całkowicie bezbolesny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Jeżeli endermologia tarchomin to tylko w salonie THALGO DAY SPA & SALON na warszawskiej Białołęce. Ja mam jak najlepsze zdanie o takich zabiegach i polecam nawet najbardziej zrezygnowanej osobie w walce z cellulitem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Takie zabiegi to super sprawa dla dla mojego cellulitu. Ja na taki zabieg chodzę do Kliniki  do Maestria  w  Szczecinie. Klinika Urody Maestria to profesjonalny salon kosmetyczny w Szczecinie, któremu można zaufać i zachwycać się efektami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja uwielbiam te zabiegi endermologii i powiem wam, że ja mam nadwagę ale dzięki tym zbiegom mogłam w lato chodzi w krótkich  spodenkach bo cellulitu ani jednego nie miałam na udach ...wszystko równiutko 😉. Na zabieg endermologii chodziłam do tego salonu THALGO DAY SPA & SALON w Warszawie na Białołece. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolare3r

Jestem ciekawa jakie będą efekty, bo pierwszy zabieg mam w piątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlama

Dziewczyny duzo tutaj informacji o tym ile zabiegow trzeba przejść ale napiszcie jak taki zabieg wyglaa naprawdę. Kładę i się i co? Ile również trwa? 

Chciałabym się zapisać i czy mozecie polecić dobrą klinikę w Gdańsku? Mam problem z cellulitem po ciązy bo pomimo ćwiczeń jest spory i nie wiem jak sie go pozbyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetyka

Potwierdzamy skuteczności i polecamy swoje usługi, zapraszamy na http://endermolog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santola

Powiem szczerze, że opinie o efektach jakie daje ten zabieg nie są przesadzone. Ja chodzę na endermologię do krakowskiego Centrum Laseroterapii Neonia, bo mają sprzęt najnowszej generacji Accent Prime. Swoją drogą, dzięki temu zabiegowi, udało mi się też pozbyć ogromnego kompleksu, jakim był drugi podbródek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makii
 

Dziewczyny duzo tutaj informacji o tym ile zabiegow trzeba przejść ale napiszcie jak taki zabieg wyglaa naprawdę. Kładę i się i co? Ile również trwa? 

Chciałabym się zapisać i czy mozecie polecić dobrą klinikę w Gdańsku? Mam problem z cellulitem po ciązy bo pomimo ćwiczeń jest spory i nie wiem jak sie go pozbyć. 

Taki masaż działa na zasadzie podcisnienia, które zasysa skóre, a dodatkowo rolki umieszczone w głowicy zabiegowej poruszając się w rózne strony i z różna prędkościa rozmasowywuja uchwycony fałd. Tak w skrócie 🙂 Tak wieć jest to bardziej intensywne niż jakiekowiek masaże na jakie mozesz się zapisać. W Gdańsku polecam Clinica Cosmetologica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest ta klinika. To czy boli zależy od tego jakie masz odczuwanie bólu. Sama miałam na dwie okolice. I jak masowali mi skórę na brzuchu to bolało, nie będę tutaj kłamała. Jednak w przypadku ud i pupy dramatu nie było i dało się wytrzymać. No i jeszcze jedno.Tak jak tutaj wcześniej czytałaś dziewczyny piszą, że nie ma efektu po jednym zabiegu i to prawda. Musisz trochę dłuzej poczekać na efekty, u mnie pojawiły sie po dwóch miesiacach. Za to są trwałe, jak zakończyłam serie, praktycznie nie mialam cellulitu oraz utrzymuje się to do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie uda i pupa też ok, brzuch jeszcze przede mną. Ale jestem bardzo zadowolona z efektów więc czekam aż się sytuacja uspokoi i bdę zaczynać. Pierwsze zabiegi robiłam w Klinice galena w Bielsku, jeśli ktoś z okolic polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam z endermologii raz rok temu. Miałam 10 zabiegow. W trakcie Wszytsko super, skóra jedrna, napięta, centymetry w obwodach ociekaly, ale to trwało niestety 2 miesiące później w miejscach zabiegów, były to uda i brzuch przytylam, klasyczny efekt jo-jo I co mnie najbardziej wkurza przytulam więcej niż byłam przed zabiegami, cellulit też wrócił większy. Także jednorazowo nie polecam. Raczej trzeba korzystać z zabiegów reguralnie zeby podtrzymywac efekt. Aktualnie systematycznie używam baniek chińskich na uda, jakieś tanie z allegro. Efekt ten sam. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem zachwycona rezultatami endermologii, cellulit zniknął i nie wstydzę chodzić się w ...enkach :) polecam z całego serca klinikę Urody Bonjour w Gliwicach :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×