Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja123243432434

też tak czasem macie?

Polecane posty

Gość alicja123243432434

Nie wiem czasem czy jestem jakimś jasnowidzem czy co.. ale czesto pomyslę o czymś ,albo mam sprawe do załatwienia jakąś i ten temat sie przewija w tv ,albo na necie. Np rozdarł mi się banknot i musze iśc do nbp wymienić ,a w tv leci reklama ,ktora pierwszy raz widze ,,nie możesz z banktnotu zrobić (jakieś tam figurki). Albo mysle o piosence i ona leci w radiu zaraz, albo myśle o czymś i to sie pojawia w tv.. I często mi sie tak zdarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja123243432434
Albo jak nie chce kogos potkać np na uczelni to zwykle na niego wpadam właśnie.. I wiele innych niewyjaśnionych sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze tych
ja mam tak czesto z piosenkami i filmami, np. nagle przypomni mi sie fragment jakiejs piosenki albo filmu dawno nie widzianego, i nie dlatego ze mysle sobie' a kiedys widzialam/slyszalam, chcialabym zobaczyc/uslyszec jeszcze raz' tylko po prostu sa to filmy albo piosenki ktore ani nie zrobily na mnie zadnego wrazenia, albo nawet nie za bardzo mi sie podobaly, potem (czasami po 5 minutach czasami po 2 dniach) skacze sobie pilotem po TV a tam ten film albo ta piosenka leci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
ja pierdole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja123243432434
ale zawsze dotyczy to błahych spraw takich nieistotnych jak film ,czy reklama czy piosenka itd. Nigdy niczego powaznego ale zdarza sie bardzo czesto szczególnie ostatnio albo czasem jak mam wyłączony dźwięk to popatrze na tel i on właśnie dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×