Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysek85

związek z Niemcem ???

Polecane posty

Gość tygrysek85

poznałam niedawno pewnego Niemca jest to syn wieloletnich znajomych moich rodziców ( on nigdy wcześniej nie był z nimi w Polsce dlatego nie znałam go osobiście) dopiero teraz poznaliśmy się, coś zaiskrzyło między nami odkąd wyjechał codziennie piszemy maile zaproponował żebym do niego przyjechała ( żebyśmy mogli się lepiej poznać i zobaczyć czy mogłoby być z tego coś więcej) ja mam 26 lat, on 38 co robić? jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
akurat jeśli chodzi o wiek , to nie jest dla mnie przeszkodą. moja kuzynka ma męża starszego o 15 lat i są wspaniałą parą poza tym dla mnie 12 lat to nie jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 lat to sporo
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaaaaaaaaaaaa25
fajnie:) aczkolwiek ja bym zaproponowala zeby najpierw to on przyjechal np na tydzien do polski, zeby sie poznac a jak bedzie spoko to bym pojechala z rewizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sobie wkleje
nie pchaj sie w zwiazki z niemcem..dobrze Ci radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz tam
ja mam meza niemca i jestem szczesliwa juz od kilku lat jedz i sie przekonaj sama , zebys pozniej nie zalowala ze nie pojechalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz tam
a dlaczego piszesz powyzej ze ma sie z niemcem nie wiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owacje na stojaco..123
to tylko poczytaj o urzedzie d/s dzieci niemieckim .Nie pamietam jak to było-kinderamt?To na wypadek gdybys chciała miec z nim dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owacje na stojaco..123
dodam,ze nie mam nic przeciwko takim związkom ale działalnosc tego urzedu mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
ojej, w ogóle nie chodzi mi o wiek, nie w tym rzecz. między moimi rodzicami jest 10 lat różnicy więc akurat to nie robi na mnie wrażenia nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie wiem jaką decyzję podjąć chodzi o wyjazd, o to, czy spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernica ze szczecina
E tam. W te strone 12 lat roznicy nie jest tragedia. Gorzej gdy to kobieta jest o tyle starsza. Jesli nie masz tu zobowiazan i masz mozliwosc - jedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz tam
co wy sie tak na tych niemcow uwzieliscie to wpozadku ludzie pracowici i normalni , bynajmniej bardziej wychowani niz polacy i bardziej zaradni do niemiec do pracy jezdzicie a poza nia narzekacie na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz tam
jedz i sama sie przekonaj kto nie ryzykuje ten traci, a byc moze zyskasz wielka milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owacje na stojaco..123
jedz,nauczysz sie jezyka,poznasz kulture.. Posłuchaj muzyki ludowej bawarskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaaaaaaaaaaaa25
ja tam nic do niemca nie mam sama moglabym byc z niemcem, problem w tym ze ni w zab nie znam niemieckiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
do obcego faceta w życiu bym nie pojechała, ale to jest wyjątkowa sytuacja, to jest syn osób mi bliskich, nie znałam go osobiście ale przez lata o nim słyszałam . Oni mieszkają nawet w tym samym domu więc nie ma mowy o jakimś niebezpieczeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku może wiek nie ma znaczenia, ale po iluś tam latach, wolałabyś, aby miał 12 lat mniej. Wiem, co mówię, 12 lat, kurna toz to cała epoka , takiego dinozałra, poderwałaś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz tam
beciaaaaaaaaaaaa25 jak bedziesz z niemcem to sie szybko nauczysz ja jezyk z moim wiele lat temu opanowalam w rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owacje na stojaco..123
becia,jezyk nie jest trudny..tylko ta gramatyka eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owacje na stojaco..123
jedz tam-kurcze jak zazdroszcze znajomosci jezyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz tam
z gramatyka tez nie jest zle czas i wszystko sie nabyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zleży jak patrzeć
to zależy, nie musisz jechać odrazu na stałe, nie wiem czy masz tu pracę,czy coś cię trzyma ale na poczatek możesz pojechać np na miesiąc (tak ustal z góry) a w międzyczasie zoczaczysz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze jedz@!!!! ja tez tak zaryzykowalam z holendrem. znalismy sie (wirtualnie 4 miesiace) a po spotkaniu w realu uplynely 3 miesiace kiedy sie do niego wprowadzilam i leci juz 2 roczek sielanki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz tam
owacje na stojaco..123 a jakie ty jezyki znasz..... w wolnych chwilach sama mozesz sie uczyc troche zapalu i jezyk nie taki trudny do nabycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
on był w Polsce kilka dni i wtedy się poznaliśmy mam taką pracę, że mogłabym wyjechać na tydzień, dwa ja niemieckiego też nie znam (ani on polskiego) :) po angielsku rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owacje na stojaco..123
I jeszcze jedno jedz tam ma racje-najlepszy skutek ma nauka wtedy gdy sie mówi całymi dniami w obcym jezyku.Miesiąc w Austrii dał mi tyle co rok nauki w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz tam
i tu sie ma racje jak sie z ludznmi przebywa i slyszy tylko ten jezyk to wpada do glowy szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owacje na stojaco..123
jedz tam-chciała bym napisac,ze niemiecki ale raczej znam biernie tzn rozumiem wiekszosc ale mam problemy z mówieniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek85
tzn znam niemiecki na poziomie podstawowym, tyle żeby się w prosty sposób z kimś dogadać, ale nie tak, żeby swobodnie o wszystkim rozmawiać więc pozostaje angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×