Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Niemamnicka..........

Kto ma domowe sprzęty do ćwiczeń..

Polecane posty

Gość Karolina
Dnia 16.08.2019 o 09:34, Gość Jula napisał:

Możesz ćwiczyć z własnym ciężarem i jakieś programy z ćwiczeniami w internecie znajdź. Teraz jest tego peeeeełno 🙂 A wtedy kupisz sobie karimatę (osobiście polecam od firmy Folimpex) i kg lecą w dól jak szalooone 😉

Dokładnie. Wykorzystanie własnego ciężaru jest najlepsze 🙂 Bawienie się w jakieś sprzęty to wg mnie głupota, szczególnie w przypadku nas - dziewczyn, bo bez sprzętu można zrobić naprawdę fajną formę. Co do karimaty to niby każda się nada, ale lepiej mieć jakąś sprawdzoną, wiec jak polecasz Folimpex to coś musi w tym być. Ja też się na jakąś jedną muszę zdecydować bo w sumie kupiłam kilka i na jednej mi się ćwiczy lepiej, na innej gorzej.

A tak btw. jakie ćwiczenia robisz teraz? Jakie partie mięśni rozwijasz 😉 ?

Gość Jula
Dnia 4.11.2019 o 11:39, Gość Karolina napisał:

Dokładnie. Wykorzystanie własnego ciężaru jest najlepsze 🙂 Bawienie się w jakieś sprzęty to wg mnie głupota, szczególnie w przypadku nas - dziewczyn, bo bez sprzętu można zrobić naprawdę fajną formę. Co do karimaty to niby każda się nada, ale lepiej mieć jakąś sprawdzoną, wiec jak polecasz Folimpex to coś musi w tym być. Ja też się na jakąś jedną muszę zdecydować bo w sumie kupiłam kilka i na jednej mi się ćwiczy lepiej, na innej gorzej.

A tak btw. jakie ćwiczenia robisz teraz? Jakie partie mięśni rozwijasz 😉 ?

Zależnia od dnia ;) Ostatnio nawet zaczęłam uprawiać jogę. No na matach Folimpexu jest wygodniej i to dużo :)

Gość Suzaan
Dnia 22.11.2019 o 10:26, Gość Jula napisał:

Zależnia od dnia 😉 Ostatnio nawet zaczęłam uprawiać jogę. No na matach Folimpexu jest wygodniej i to dużo 🙂

Ja to w ogóle uważam, że mata to najważniejszy sprzęt do ćwiczeń. Trzeba stawiać na wygodę, żeby nic sobie nie uszkodzić. Rownież polecam te z folimpexa, mają super powłokę, dzieki której aż miło i się ćwiczy

Gość Anetta

Ja mam maty z Folimpexu. Najwygodniejsze jakie miałam, każdemu polecam. Nie ślizga się ani nic !

Ja mam kilka sprzętów do ćwiczeń, ale rzadko ćwiczę ostatnio, czasami na siłownię pojadę. Przez ostatnie dwa tygodnie w ogóle nie ćwiczyłam, bo nie miałam, albo siły, albo czasu. 😞 Ale od dzisiaj biorę się za siebie 😄 Nie je słodyczy i ćwiczę w domu i na siłowni. Dzisiaj będę ćwiczyła w domu. Mam skakankę, hantle, gumy i ketle. 🙂

Dokładnie. Wykorzystanie własnego ciężaru jest najlepsze 🙂 Bawienie się w jakieś sprzęty to wg mnie głupota, szczególnie w przypadku nas - dziewczyn, bo bez sprzętu można zrobić naprawdę fajną formę.

Dokladnie. Moj jedyny sprzet w domu to koc do Yogi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować