Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość auaa;(((((((

Wzdęcia, błagam o pomoc:(

Polecane posty

Gość auaa;(((((((

Mam chyba wzdęcia, strasznie mnie boli brzuch, aż mi wlzy leca, zwlaszcza w pozycji siedzacej, w sumie to nie wiem czy to wzdecia czy bol jelit, bo ogolem cierpie na zaparcie naprzemian z biegunkami:( potrafie się tydzien nie wyprozniac, ale wczoraj akurat sie wyproznialam po poludniu i wieczorem juz mialam biegunke z bolem brzucha:( nie mam zadnych ziolek, ani espumisanu, nospa na mnie nie dziala:( jakies cwiczenia albo cs? blagam o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza ale anonimowa
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza ale anonimowa
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POKRZYWDZONA!
NIUNIA :) BUTELKA CIEPLEJ WODY I POLOZ NA BRZUCH...POZA TYM AMOL,KROPLE ZOLADKOWE I WSZYSTKO CO MIETOWE.JAK NIE POMOZE TO POGOTOWIE,..ZASTRZYK,BADANIA..I PO SPRAWIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auaa;(((((((
z 21:32 to podszyw :( a czy moj wiek jest wazny?:( polozylam ta ciepla butelke i znalazlam krople zoladkowe - troche pomoglo:( dziekuje wam bardzo jutro pojde i nakupuje roznych preparatow na wzdecia na nastepny raz, bo czasem to az sie z bolu zwijam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czesto masz te wzdecia ? Nie kupuj roznych srodkow, kup espumisan. Nie mieszaj lekarstw, bo nie pomaga Ci one wtedy bardziej niz jedno by pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 387678
ja ostatnio miałam długo przewlekłe wzdęcia i przypadkiem kupiałam z sklepie len. Był u mnie w zwykłym, ale powinien byc w sklapach ze zdrowa zywnością. Bierze sie pół łyzeczki zalewa gorącą wodą i robi z tego kleik. Najlepiej jesc go przed każdym posiłkiem. Ja go po prostu dodaje do kisielu- jak sobie czasem robię taki gotowy do zalania wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auaa;(((((((
dosc czesto, mam raz zaparcia , takie ze przez tydzien sie nie wyprozniam, a raz biegunki, ostatnio mialam biegunke i bol jak cholera, bo cierpie takze na hemoroidy, myslalam ze z bolu umre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro czesto wzdecia sie pojawiaja to powinnas czym predzej udac sie do lekarza. Samemu moza leczyc sie jesli wzdecia pojawia sie po zjedzeniu fasoli czy tam kapusty, jesli pojawiaja sie czesto, nie jest dobrze. Jesli z jakiegos powodu nie mozesz isc na razie do lekarza kup espumisan, a teraz za przeproszeniem "sprobuj troche na kiblu posiedziec" ;). Nie kupuj polowy apteki czasem jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auaa;((((((((((((((((
no espumisan na pewno kupię i jakieś ziólka :) ogólem mam problemy z jelitami i kurcze chyba bede na nowo musiala isc do lekarza, trzeba jakos te jelita wyregulowac kurcze;/ dzieki wam za pomoc:) ktos sobie zastrzegl moj nick takze beda podszywy teraz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auaa;((((((((((((((((
no racja:) dziekuje za pomoc jeszcze raz i wszystkim zycze spokojnej nocy:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iujyhgf
Mi pomogła Yerba MAte z dodatkiem boldo, to taki napar ziołowy, bardzo pomaga na wzdęty brzuch i trawienie,i ma mnóstwo witaminek. Można na nim schudnąc bo hamuje apetyt;) Oj, on ma mnóśtwo włąściwości, poczytajcie tu na blogu o Yerbie, polecam: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1235
Gazy, zaparcia czy wzdęcia są wynikiem działania toksyn, które są dla naszego organizmu trujące. Aby zapobiec tym znienawidzonym przez nas wszystkich objawom, mogę Ci polecić Zestaw "Oczyszczenie jelit" Firmy CaliVita. Zestaw składa się z dwóch preparatów: Liquid Chlorophyll - jest to wewnętrzny dezodorant, kompleksowo oczyszcza krew i jelita oraz Nopalin, zawierający błonnik. Oba te produkty pozwolą Ci oczyścić organizm z toksyn i metali ciężkich, oczyszczą krew oraz usuną chorobotwórcze bakterie i wirusy, a co za tym idzie pozbędziesz się zaparć czy niechcianych gazów. Są to bardzo skuteczne produkty. Gwarantuję, że po ich użyciu pozbędziesz się problemu raz na zawsze. Tutaj masz adres strony, z której ja sama zamawiałam ten zestaw: http://www.vitero.pl/pl/p/Oczyszczanie-jelit/166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1235
jestem goopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plum plum
jak na moje to grzybica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestawy, nie zestawy najważniejszy jest ruch i zdrowe odżywianie, dodatkowo często wzdęcia pojawiają się przy zaparciach. Zawsze trzeba zadać sobie pytanie, co jest przyczyną ich postawania, a potem dobrać odpowiednią metodę, do walki z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrokolonoteraaaa
glupie wszytskie. Lewatywy tylko pomoga. Albo hydrokolonoterapia. tyle ze kosztowana troche. za 1 zabieg z 300 zl. do 4 zabiegow max. Ale po jednym masz sie duzo lepiej. I potem masz na lata problem z glowy. Po tej terapii od wielu lat juz nie mam tego prblemu. Masz zapchane jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×