Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja kasikaka

banki mydlane, pyt.

Polecane posty

Gość ja kasikaka

co sie nadaje najlepiej na banki mydlane?? Wczoraj kupilam synkowi ale oczywiscie wylal cala zawartosc na dywan przez przypadek i teraz z plynu do naczyn juz sie nie robia takie jak wczesniej byly.Co jest najlepsze??Macie jakies doswiadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa, ja próbowałam z Ludwikiem, zwykłym szamponem brzozowym i jakimś "lepszym". No i kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kasikaka
ja swego czasu dawalam mydlo w plynie, rozne plyny do naczyn ( z czego wlasnie ludwik byl najlepszy, ale plyn nie balsam), szampony, nawet zele pod prysznic. Nic jednak nie bylo idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dobre bańki wychodzą z zestawu: woda destylowana + płyn do mycia nczyń + kilka kropli gliceryny... nie wiem w jakich dokładnie proporcjach, bo sama nie próbowałam... za to po ostatnim lecie, gdy moje szalały z bańkami musiałam wywalić sporo ich jasnych ciuchów, bo po ich wypraniu w miejscach gdzie pobrudziły się płynem do baniek zostały koszmarne plamy-zacieki, których nie dało sie niczym usunąć... także uważajcie z tymi płynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kasikaka
a wlasnie tez gdzies kiedys slyszalam o tej glicerynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa80
najgorsze sa plamy po bankach kupionych w marketach. zostaja na bluzkach szare plamy gdy sie wypierze bluzeczke. sposobow wyprobowalam mnustwo na ich pozbycie sie i nic nie pomagalo. najlepszym sposobem okazalo sie mydlo niemieckie do wywabiania plam. trzeba na mokro potrzec pozniej uprac . rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Ludwika wychodzą niezłe ale to jednak nie to samo co te kupne. za 10 zyla mozna w tesco kupic litr płynu do baniek ;) bańki pierwsza klasa wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazlunie
ja z szamponu robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze z wody z płynem do naczyń i kilka kropli gliceryny. W aptece kupiłam za parę złotych buteleczkę gliceryny. Wychodzą lepsze z gliceryną niż samym płynem do naczyń, jednak te kupne i tak są ciut lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakg
Może wyda się Wam to dziwne, ale w poszukiwaniu metody na plamy z baniek sięgnęłam po wszelkie środki chemiczne jakie miałam w domu. I jedyne co mi pomogło to środek przeciw tłuszczowy, którego używam w kuchni. Po pierwszym zapsikaniu plam i wypłukaniu w bardzo ciepłej wodzie plamy zjaśniały. Powtórzyłam czynność kilka razy i udało się. Plamy zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, warto zapamiętać. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×