Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham moją córeczke

Czy w Polsce są organizowane konkursy małej miss?

Polecane posty

Gość kocham moją córeczke

chciałabym tam wysłać moją córcię, mysle ze mialaby szanse i ze o fajna zabawy. nie orientujecie sie gdzie sa organizowane takie konkursy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz przerwę między nimi?
ty chyba chora jesteś!!! Jak mogłabyś to zrobić własnemu dziecku? Co ty macocha jakaś jesteś? Przecież to tylko mamuśki się swietnie bawią. Nie widziałaś jak te dziewczynki cierpią, płaczą i przezywają? Jak juz tak koniecznie musisz chwalić się córką to w reklamie zobacz. Mniej stresu dla dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqwertyuiokj
naoglądałas się tych głupich amerykańskich programów?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham moją córeczke
ale mi wlasnie chodzi o konkurs :) ślczne sa te male laleczki w ulozonych fryzurach z lekkim makijażem :) i wypraszam sobie te epitety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqwertyuiokj
lekkim makijażem? maja sztuczne rzęsy tonę pudru, sztuczne doczepiane kłaki i opaleniznę:o takie matki nie są normalne wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że w Polsce nie ma takich konkursów. W życiu bym tam córki nie wysłała - żeby uczyć ją próżności i niezdrowej rywalizacji? NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko moja jedyna11111
To trzeba było sobie psa kupic i z nim nawystawy chodzić!!! takim jak Ty to powinni prawa rodzicielskie odbierać!!!!! Wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham moją córeczke
a co w tym takiego zlego? krzywda tym dzieciom sie nie dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dceferf
boze jakie wy naiwne jestescie...babka z was sobie jaja robi, nie widzicie??Tylko czeka az najedziecie na nia a sama sie brechta przed monitorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to są delikatne makijaże? http://www.google.pl/images?hl=pl&q=ma%C5%82e+miss+zdj%C4%99cia&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=PohKTe_CLsuu8QP3-8mGDw&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=3&ved=0CDIQsAQwAg&biw=1010&bih=459 że o dziurach w psychice nie wspomnę takie maluchy nie powinny być jeszcze wyróżniane i uznawane za lepsze od innych bo wygranym woda sodowa do głowy uderza a przegrane mają masakrycznego doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że se jaja robi, bo nikt o zdrowych zmysłach nie uważałby tego za fajne... ja wczoraj widziałam właśnie jeden z odcinków amerykańskiej wersji i po prostu oczom nie wierzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ta ferie sa dzieci sie nudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy lew
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Ale w końcu ktoś dzieci na takie konkursy posyła. Myślicie, że głupie matki są tylko w Ameryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham moją córeczke
czyli uwazacie ze wszystkie mamy ktore posylaja tam dzieci sa nienormalne? non sens. jeszcze zaden psycholog nie stwierdzil ze to szkodzi dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedyna ale kultura
A ja z checia bym poslala moja mala na taki konkurs Nie widze nic w tym zlego . Po co najezdzacie bo moze macie brzydkie dzieci i nie mialu by szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyjcie sobie film Mała Miss - super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedyna ale kultura
A mnie nie interesuje opinia innych . Co mnie obchodzi jakis wywiad z psychologiem czy artykuly . Moze nie pozwolila bym umalowac dziecka ale zrobic fryzurke i ubrac w sliczna sukieneczke czemu nie ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham moją córeczke
jeden przypadek na kilka tysiecy. no prosze was.. zawsze kazdemu moze cos sie stac, nie bede jej przeciez trzymac pod kloszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sa organizowe bo POlska
nie ma zamiaru wpierac pedofilow!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem ze u nas
sa organizowane :) Miedzymisastowe dziewczynki od 2 l startuja do 4 i super zabawe maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananamana
Ogladalam amerykanski program o malych miss. Wiekszosc matek tych dziewczynek to grube i zapuszczone babska. Wysylaja dzieciaki na konkursy bo chodzi tam o duza kase. Bylo chyba kilka kategorii, kazda kategoria wiekowa miala miss i I i II vice-miss i byla wspolna kategoria dla wszystkich, jakas supreme czy cos tam, no i jak dziecko wygralo w swojej kategorii wiekowej to ok ale jak nie wygralo tej ogolnej to te matki byly zawiedzione, mowie serio ZAWIEDZIONE niezadowolone i skrzywione bo kupa kasy przeszla kolo nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham moją córeczke
masz odruch wymiotny patrzac na dziecko? gratuluje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem ze u nas
ja tez gratuluj . Ja nie wiem po co sie wypowiadacie ale widocznie siedza tu mamy ktore nie umia czytac ze rozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Moze i prowo, ale jak bylam mala, lubilam ogladac rozne osiedlowe i inne tam konkursy malej miss, dopingowalam kolezankom i zalowalam, ze jestem tak brzydka, ze wystapic nie moge. Te wieksze konkursy moga sie jednak wiazac z presja ze strony rodzicow, najczesciej matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym tam wolała posłać dziecko na jakąś olimpiadę, bądź na zawody sportowe niż na taki konkurs, no ale zobaczymy co życie pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham moją córeczke
kazdy woli co innego. moja corcia uczeszcza na lekcje baletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladałam ten program
i bylam w szoku takie male dziecko wyglada strasznie w sztucznych rzestach , grubej tapecie , mocnym makijazu i mocnej opaleniznie. wedlug mnie wyglada to niesmacznie takie dzieci wysylane na konkurs nie powinno byc w ogole malowane i opalenizowane dzieci powinny wygladac naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jak ci sie tak bardzo podobaja wypindrzone,wymalowane małe dziewczynki to szukaj pochlebstw dla wlasnego pomysłu raczej na jakichs stronach dla pedofilii:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×