Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość husarkaa

Czy wirtualny sex to zdrada?

Polecane posty

Gość husarkaa

Czy jeżeli mam znajomego na gg z jakiegoś czata i kilka razy uprawiałam z nim wirtualny seks - czyli pisaliśmy co on mi robi, a co jaj jemu w naszej wyobraźni jak jesteśmy razem to czy to jest zdrada? Bo mąż odkrył moje gg i mi zrobił aferę - a ja tego faceta znam tylko ze zdjęć czysto wirtualnie.

Gość husarkaa
Co prawda na tych zdjęciach ten znajomy jest czasami nago a czasami nawet ze stojącym członkiem ale ja nadal uważam, że to nie jest zdrada.

Gość husarkaa
to wyżej to podszyw - ja się w tym wątku nie zamierzam więcej wypowiadać. Po co ludzie się podszywają pod innych?

Gość husarkaa1
powiem wam jedno - na tym forum jest dużo potencjalnych psychopatów. Ktoś się zaczął pode mnie podszywać, a później zarezerwował sobie nick na forum. Dla mnie to jest dużo więcej niż tylko dziwne zachowanie.

Gość Serafina_90
Zdrada czy niezdrada, trudne pytanie. Moje pytanie natomiast brzmi: po co to robić??? PO JAKĄ CHOLERĘ UPRAWIAĆ WIRTUALNY SEKS???? Nie widzę w tym nic podniecającego. I to jeszcze z obcym facetem. :-/

Gość husarkaa1
Tym bardziej, że uprawianie wirtualnego seksu, pomimo tego, że mam kochającego męż, nie jest absolutnie dziwnym zachowaniem ! Co więcej uważam to za całkowice normalne zachowanie !

Gość dupeczka z okieneczka
Pamiętaj zgrzeszyć można myślą mową i uczynkiem ....Tak, tak nawet myślą !!! No to teraz okazuje się że 98% społeczeństwa zdradziło ;)

Gość dupeczka z okieneczka
malibu Ty se lepiej lufkę walnij i idź odpocznij, bo już za długo siedzisz przy kompie papa

Gość hjbjolmkl
to nie była zdrada a naruszenie zasad współżycia skoro obydwoje się na to nie godzicie - co innego gdybyś go znała osobiście. Mi się czasami jak siedzę sama zdarza poflirtować tak z obcymi facetami i absolutnie nie uważam tego za zdradę.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować