Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość husarkaa

Czy wirtualny sex to zdrada?

Polecane posty

Gość husarkaa

Czy jeżeli mam znajomego na gg z jakiegoś czata i kilka razy uprawiałam z nim wirtualny seks - czyli pisaliśmy co on mi robi, a co jaj jemu w naszej wyobraźni jak jesteśmy razem to czy to jest zdrada? Bo mąż odkrył moje gg i mi zrobił aferę - a ja tego faceta znam tylko ze zdjęć czysto wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaw się w sytuacji swojego męża i zastanów się jakbyś to odebrała gdyby on uprawiał cyber seks z jakąś kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamKamerke
a chcesz teraz sie zabawic przed kamerka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husarkaa
Co prawda na tych zdjęciach ten znajomy jest czasami nago a czasami nawet ze stojącym członkiem ale ja nadal uważam, że to nie jest zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husarkaa
26 ale co ma do rzeczy mój wiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husarkaa
to wyżej to podszyw - ja się w tym wątku nie zamierzam więcej wypowiadać. Po co ludzie się podszywają pod innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husarkaa
5 lat i więcej nie odpowiadam na takie prywatne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husarkaa1
powiem wam jedno - na tym forum jest dużo potencjalnych psychopatów. Ktoś się zaczął pode mnie podszywać, a później zarezerwował sobie nick na forum. Dla mnie to jest dużo więcej niż tylko dziwne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Zdrada czy niezdrada, trudne pytanie. Moje pytanie natomiast brzmi: po co to robić??? PO JAKĄ CHOLERĘ UPRAWIAĆ WIRTUALNY SEKS???? Nie widzę w tym nic podniecającego. I to jeszcze z obcym facetem. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husarkaa1
Tym bardziej, że uprawianie wirtualnego seksu, pomimo tego, że mam kochającego męż, nie jest absolutnie dziwnym zachowaniem ! Co więcej uważam to za całkowice normalne zachowanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zdrada
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka z okieneczka
Pamiętaj zgrzeszyć można myślą mową i uczynkiem ....Tak, tak nawet myślą !!! No to teraz okazuje się że 98% społeczeństwa zdradziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupeczka z okieneczka ty nie umiesz czytac ani pisac i nie masz jajek nie odzywaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka z okieneczka
malibu Ty se lepiej lufkę walnij i idź odpocznij, bo już za długo siedzisz przy kompie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbjolmkl
to nie była zdrada a naruszenie zasad współżycia skoro obydwoje się na to nie godzicie - co innego gdybyś go znała osobiście. Mi się czasami jak siedzę sama zdarza poflirtować tak z obcymi facetami i absolutnie nie uważam tego za zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×