Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulaby

Gdzie sprzedać aparat?

Polecane posty

Gość lulaby

Nie wiecie, może gdzie mogłabym sprzedać aparat fotograficzny? Allegro odpada, bo nie mam tam konta. Tak samo komis, bo pytałam i chcą mi dać za ten aparat 200 zł, gdzie nowy kosztuje 1600 zł, a ten mój jest w stanie idealnym. Nie oddam go praktycznie za darmo. Są jakieś portale internetowe na których mogę go sprzedać, ale żadne typu allegro gdzie trzeba się rejestrować i czekać, aż mi prześlą jakieś listy weryfikacyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Z tego co wiem to na allegro możesz się zarejestrować i nie czekać na list aktywacyjny aby wystawić przedmiot. Tak było kiedyś jak się rejestrowałam, a może któryś z twoich znajomych ma konto na allegro lub innym portalu to może poproś i niech wystawi za ciebie a ty po prostu dasz mu kasę za wystawienie przedmiotu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Z tego co wiem to na allegro możesz się zarejestrować i nie czekać na list aktywacyjny aby wystawić przedmiot. Tak było kiedyś jak się rejestrowałam, a może któryś z twoich znajomych ma konto na allegro lub innym portalu to może poproś i niech wystawi za ciebie a ty po prostu dasz mu kasę za wystawienie przedmiotu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhtnnnnn
serwis Gumtree jak to cyfrowka lustrzanka to podaj cene pomys;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
Z moich znajomych raczej nikt nie ma tam konta. Ten aparat to Olympus 590. Cena do uzgodnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhtnnnnn
Niestety, to nie to czego szukam. Potrzebuje lustrzanki z RAW-ami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
Szkoda. ;( A na Gumtree niestety też nie mogę. Nie obejmuje mojego miasta, a w regulaminie widzę, że tylko takowe mogą się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoohoo
skoro odpadaja komisy i allegro to wlasciwie nic nie zostaje:o może dasz drobne ogłoszenie w jakiejs lokalnej gazecie? a najlepiej to zarejestruj sie na allegro, chociaz od poczatkujacego uzytkownika niektorzy moga niechciec kupic.. tak czy inaczej jak nie chcesz sprzedac z prawie darmo to to troche potrwa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość underunder
chyba nikomu nie oplacaloby sie sprzedac takiego sprzetu za 200 zl. to swietny aparat, sama bym kupila, ale nie mam kasy ;/ i dziwie Ci sie ze chcesz sprzedac. allegro najpredzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka88
moja kolezanka moglaby kupic ten aparat, musialabys podac cene i wyslac kilka zdjec na maila: skulskajustyna@gmail.com - czekamy, im szybciej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
Napisałam maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
To lustrzanka niestety nie jest, ale posiada mnóstwo ciekawych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki8705
Witam. Mam do sprzedania aparat Pentax K-x. stan idealny. świetne zdjęcia, mało używany, kupiony jako nietrafiony prezent na święta... W zestawie aparat, 3 obiektywy i komplet akumulatorków z ładowarką. Obsługuje RAW-y i jest możliwość kręcenia filmów HD!!! Cena ok 2100 zł do uzgodnienia!!! przy rozsądnej propozycji na pewno się dogadamy. mail: luki8705@wp.pl zdjęcia i dokładny opis wyślę na maila. Chętnie odpowiem na każde pytanie!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do sprzedania aparat Pentax K-x. stan idealny, robi świetne zdjęcia, mało używany, kupiony jako nietrafiony prezent na urodziny... W zestawie aparat, obiektyw podstawowy, komplet akumulatorków z ładowarką. Obsługuje RAW-y i jest możliwość kręcenia filmów HD!!! Dla osoby poczatkujacej aparat idealny ;) Cena do uzgodnienia!!! przy rozsądnej propozycji na pewno się dogadamy. Mozliwosc wyslania zdjęć w celu zobaczenia dokladnie sprzetu kontakt: mazurpaiiiti@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam aparatNikon D700 body -3200; +Obiektyw Nikon Nikkor AF-S f50 1,4G -950; +Obiektyw Nikon Nikkor 28-105 AF, 3.5-4.5D macro - 560; +Lampa błyskowa SB-600-350; +Grip Phottix BG-D700-150. + pasek, bateria, ładowarka,,karta pamięci 8 gb. Stan bardzo dobry. Przebieg 62 962k.. Po zakupie calego zestawu, cena wynosi 5100. Możliwa delikatna obniżka ceny. Nie jestem handlarzem, a tylko sprzedaję swój własnyj sprzęt, w związku z przejściem na inny system. Odbiór osobisty lub wysyłka za pobraniem Tylko na terenie Polski. W razie pytań, proszę dzwonić : 576029415.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam aparat fot. Canon Powershot A530. Cena do uzgodnienia. Tel. kontaktowy 696687663.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę darmowych ogłoszeń www.mlo.pl Ten kod polecający: "RFWGNQ_12" dodaje 20zł na wyróżnienie ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikon

 Witam lustrzanka Nikon D3400 roczna kupiona w sklepie jeszcze rok gwarancji od totalnie wszystkiego cena 1000 do lekkiej negocjacji 516727583 dla pań w kolorze czerwieni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×