Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia *****

problem z wypadaniem włosów

Polecane posty

Gość karolcia *****

od jakiś 2 miesięcy zaczęły mi wypadać włosy,mama och już chyba o połowę mniej,a szkoda mi ich,bo przed tym wypadaniem miałam takie gęste ,że wszystkie dziewczyny mi zazdrościły. jak macie jakieś sposoby to piszcie,z góry dziękuję:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Przebadaj tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia *****
a najgorsze jest dla mnie to ,że mama w ogóle nie próbuje mi pomoc,uważa ,że histeryzuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaaaaaaaaaa
a jak się bada tą tarczycę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wypadały z powody
diety mac donalda za mało miałem witamin w tym biotyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmialamztymklopot!
Jak czytam to co napisałaś, to tak jakbyś upodobniała się ze mną. Też kiedyś miałam mega grube włosy, w zasadzie nadal mam choć jest ich dużo, dużo mniej. Praktycznie od 2 lat wypadają mi okresowo. Robiłam mase badań, wydałam kilka tysięcy na leczenie i nie ma żadnego środka, który jest mi w stanie pomóc. Ogólnie lekarze zwalają winę na prostownice i farbe, choć każdy wie, że od tego specyfiku włosy mogą się łamać a nie wypadać z cebulkami. Wina diety też odpada- jem mega zdrowo, myślę, że zadko się takie osoby zdarzają jak ja :) A recepta na to? Zastosuj to samo co ja. Przestań się przejmować, w ogole nie zwracaj na to uwagi, bo to że ciągle o tym myslisz wpływa na twoje wlosy 2 razy gorzej. Ja bynajmniej tak miałam, płakałam, miałam nawet depresje przez włosy!!! Jednak lekarz pomógl mi rzucić na to troche inny cień i efektem jest to, że w ogole o tym nie mylse, nie wydaj masy pieniedzy na leki a uzywam tylko 1 odzywki (czym mniej tym lepiej! nie ufaj tym wszystkim specyfika i obietnica) w efekcie to co mi wypadnie odrosnie, ja mam spokojna glowe i ladne wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idac tym tokiem myslenia
przecież jest tyle tabletek na włosy,skórę i paznokcie-zażywane regularnie pomagają przestałam zażywać,po jakimś czasie zaczęły wypadać znowu,kupiłam skrzypowitę-i już po jednym opakowaniu (40 dni) zauważyłam różnicę,po merzspecial dopiero po dwóch miesiącach poprawa-to znaczy,że włosów wypada zauważalnie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna wiary
od łupieżu? najlepiej pójdźdo trychologa-lekarza od wlosów. może to lysienie plackowate....nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomógł Vitapil
ale brany regularnie przez pół roku, odżywka wax i mniej stresów, a przynajmniej staram się mniej denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Zbadaj poziom żelaza.U mnie wypadanie włosów jest spowodowane nadmiarem żelaza. A możesz dodatkowo stosować kosmetyki do włosów zawierające jedwab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi również wypadały włosy ale u mnie był min powód hormonalny.Prostownica bardzo niszczy włosy ,może uszkadzać je nie odwracalnie a potem taki uszkodzony włos wypada z czasem.Ja obecnie stosuje odżywke wax ,tabletki vita pil one są przeciw wypadaniu włosów,do tego wcieram płyn POKRZEPOL -PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW i obecnie włosy mi juz mniej wypadaja.A czy ty karolcia bierzesz tabletki antykoncepcyjne?od nich włosy mogą wypadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że włosy poza tym że mi mniej wychodzą to do tego zauważyłam ze zaczeły mi odrastać ,chyba te które wypadły.W każdym razie wciąż nie mam gęstych włosów.Musiałabym przestac je prostować i rozjaśniac by wróciły do na prawde dobrego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcykana
Bierz tabletki MEZR SPECIAL DRAGEES (ok 50zł ale opłaca sie jak nic innego), i myj włosy w szamponie dla dzieci BAMI !!!!!!!!!! uwiez mi ze mi ze ja próbowałam WSZYSTKIEGO a tylko to mi pomogło.... i juz mi nie wylatują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrte
a ja polecam kurację z czarnej rzepy własnie jest sezon na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam tabletki merz specjal i wcale mi nie pomogły,no ale to moze zalezy od organizmu a to że są droższe nie znaczy ze muszą byc lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrrte
powodów wypadania włosów jest mnóstwo:) Jedni mają za mało żelaza, inni problemy z tarczycą jeszcze inni wcinają hormony. Jeśli atak ma być skuteczny to warto zastosować szeroką kurację np pić drożdże (lub brać tabl), do tego można np silice (ważne, żeby witaminy się nie dublowały), wcierać w głowę sok z rzepy, pokrzepol lub coś innego, a na koniec pić jedną herbatkę dziennie ze skrzypu i pokrzywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejwelinkaa
bardzo dobry preparat o nazwie Mega skrzyp dostępny w aptece... ma bardzo bogaty skład..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaha do misiarysia86
do misiarysia86 ------przestan reklamowac to wode na kazdym post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeda22
Witam Ja również borykam się z wypadaniem włosów. Zawsze miałam słabe włosy ale to głownie przez własna głupotę, stosowanie suszarki, prostownicy i innej chemii. W końcu moja czupryna była tak osłabiona ze włosy wychodziły mi garściami a podczas mycia przy płukaniu włosów z szamponu po prostu leciały w takich ilościach ze chciało mi sie płakać. Trwało to około miesiąca aż nasiliło się tak ze przestałam wogóle używać suszarki i prostownicy. Zakupiłam skrzypovite, myłam włosy szamponem shauma do włosów osłabionych i z intensywnym łupieżem( co jest rownież moim problemem), zaczełam używać lotionu do włosów wypadających z serii radical. Oprócz tego robiłam własną maseczkę na włosy i skórę głowy. 2 żółtka jaja kurzego 2 łyżki oliwy z oliwek. 1 łyżka oliwki dla dzieci. tak nakladałam to na mokre włosy ( 2x w tygodniu) i robiłam przy tym masaż na skórze głowy. Następnie po około 5 minutach wmasowywania zawijałam włosy folią i ręcznikiem, chodziłam tak około 35-40 min i myłam włosy. Dodam jeszcze że skróciłam włosy około 5 cm czasami to pomaga zeby je zbytnio nie obciążać gdy ma sie długie. Musze przyznać że to zaczeło skutkować a to dopiero 2 tydzień. Włosy mniej wypadają sa błyszczące i jakby śilniejsze. Dzisiaj byłam u dermatologa z innych względów ale wspomniałam o problemie z włosami. Zaleciła mi dalej robic ta kurację która stosuje do 3 miesiecy. Jezeli włosy zaczna wypadac bardziej lub proces bedzie stał w miejscu mam zakupić aplicort E. Kupiłam również cerkogel poleciła mi pani dermatolog na wysuszone miejsca skóry głowy które niestety mam z przyczyn wystepujacego łupieżu, co równiez czasami jest przyczyna wypadania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×