Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orchidd

dobry ginekolog-położnik Kraków???

Polecane posty

Gość orchidd

Dziewczyny jak macie dobrego lekarza to piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondica
Bartłomiej Golański przyjmuje na ul. czystej jest zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondica
nie wiem czy ma ale to jest jedyny lekarz jakiego znam ktory potrafi pokazac serce i zna sie bardzo dobrze na tym co robi znam go osobiscie i dla mnie nie ma lepszego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddooooppppp
ile ludzi tyle opinii :) tak czy inaczej trzeba samemu sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondica
ddddddooooppppp jezeli nie masz nic madrego do powiedzenia lepiej sie nie wypowiadaj dziewczyna sie radzi a ty nie krytykuj opinii innych skoro nie znasz osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddooooppppp
a co ja takiego napisałam? niech sobie poczyta opinie i sama zdecyduje "promotorko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondica
dziewczyna prosi o rade a nie zdanie sie na sama siebie a zrobi sama jak bedzie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddooooppppp
no więc po to jej wkleiłam link,żeby sobie opinie innych też poczytała,a nie tylko na Twojej jednej polegała, więc się nie czepiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, ja to bardzo nie lubię wizyt u ginekologa, ale wiadomo czasami trzeba. Jak już muszę to idę na Podkowińskiego do pana Tomasza Łabiaka. Jego mogę polecić, jest delikatny i nie nakłada na człowieka dodatkowego stresu, wręcz przeciwnie, potrafi tak porozmawiać ze mną, że mi stres mija. Doktor prowadzi swojego fanpejdża nawet – www.facebook.com/GabinetLabiak Także można więcej o jego gabinecie sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Podkowińskiego ma gabinet Tomasz Łabiak. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to zdecydowanie polecam i to szczególnie jeśli są jakieś komplikacje. Lekarz pracuje w klinice szpitala uniwersyteckiego właśnie w poradni patologii ciąży, więc ma się dzięki niemu dostęp do wszystkich potrzebnych konsultacji klinicznych, które w przypadku problemów z ciążą się konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu jestem pacjentką dr Łabiaka i jego gabinetu na Podkowińskiego w Krakowie. Chwalę sobie. Specjalista z dużym doświadczeniem w prowadzeniu ciąży. Teraz jestem w 3 miesiącu i dziecko rozwija się super. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam pełne wsparcie u lekarza, nic nie kręci, zawsze mogę liczyć na to, że uczciwie mi powie jak jest ze zdrowiem malucha. Jest na fb profil lekarza - www.facebook.com/GabinetLabiak Tutaj są wszystkie informacje kontaktowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do Tomasza Łabiaka na USG. Certyfikowany specjalista od USG. Pomaga realnie w leczeniu stwierdzonych wad płodu. Na dobrym ginekologu – położniku, szczególnie w trudnej ciąży nie warto absolutnie oszczędzać. Ogólnie człowiek przyjemny w obejściu. Rozumie nastroje kobiet i rzetelnie pomaga. Mile mnie zaskoczył jego telefon. Pytał, czy wszystko w porządku i dał jeszcze kilka wskazówek odnośnie dalszego postępowania, a wcale nie musiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz, żeby położnik się zaangażował w prowadzenie ciąży to skontaktuj się z Tomaszem Łabiakiem. Konsultacje ginekologiczne rozpoczynają się od 100 złotych u niego, a to jednak konkurencyjny cenowo wynik pod względem lokalnym. Znalazłam tego lekarza przypadkiem, bo szukałam odpowiedzi na pewien problem ginekologiczny w internecie. Pan Tomasz odpowiada nawet bezpłatnie na wielu popularnych portalach medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpoznanie ciąży miałam u Tomasza Łabiaka. Po dalszej rozmowie zdecydowałam, że poprowadzi mnie przez dalsze etapy. Dowiedziałam się od paru znajomych i osób postronnych o skuteczności ginekologa w wyprowadzaniu kobiet z najtrudniejszych przypadków. Ochrona ciąży bardzo skuteczna. Można się poczuć faktycznie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na www.facebook.com/GabinetLabiak Ten lekarz prowadził mi dwie ciąże, w tym jedną problematyczną. Nawet potrafił mojego męża uspokoić, co naprawdę się rzadko zdarza :) Długo się u niego leczyłam już przed pierwszą ciążą, zawsze terminowy, przyjmuje w niektórych przypadkach całodobowo, a co najważniejsze doświadczony specjalista. Specjalizuje się w najtrudniejszych przypadkach. Rzeczowy i spokojny. USG profesjonalne, żadnego pośpiechu. Myślę, że to duży plus jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę Rehaorthopedica. Ginekologów stamtąd poleciła mi siostra i zaufałam jej w tej kwestii bo sama ma już trójkę dzieci. U mnie była to dopiero pierwsza ciąża, ale przy kolejnych na pewno też zdecyduję się na tę klinikę. Jest bardzo komfortowa i profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Pani ginekolog z Rajtar Medica - Dagna Ochrem. Cudowna kobieta, bardzo miła, z ogromną wiedzą. Przez całą ciążę byłam pod jej opieką i urodziłam zdrowego, ślicznego Jasia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja polecam Panią Monikę Knapik-Rybka prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona tak więc mogę ją polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja również jak wyżej chciałam polecić dr Monikę bardzo dobry ginekolog. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta podczas wizyty, ale najważniejsza jest jej bardzo duża wiedza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o takie odpowiednie propozycje warto zwrócić uwagę na gabinet .knapik-rybka.org.pl/. Nie tylko Pani Monika ma bardzo duże doświadczenie, ale gabinet jest profesjonalnie wyposażony i faktycznie mogą na wysokim poziomie wykonać każde badanie, wprowadzić nowoczesne metody leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×