Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tola16

mam kłopot z nadwagą

Polecane posty

Gość opowiesciii
pomóżcie !!(taki drobny błąd) a ja mam problem z niedowagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ćwiczcie jedna niech spala nadmiar tłuszczy a druga zwiększa masę mięśniową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ćwiczcie jedna niech spala nadmiar tłuszczy a druga zwiększa masę mięśniową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesciii
wystarczy mi 1,5h wf tygodniowo i codzienne spacery ok2 godz... jestem leniem!! tzn spacery są ok ale wysiłku nie lubię:) ale ja i moja niedowaga to pewnie przez to ze za dużo się ruszam a za mało jem... no ale jestem wybredna co do jedzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesciii
oo... postawie sobie tarota to na pewno przytyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolamanola
pierwsze slysze ze aby przytyc to trzeba cwiczyc,,,, ze cwieczenia i ruch pomoga przytyc- to bzdura.........cwicvzenia i ruch to na schudniecie a nie na przytycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesciii
nie no jest coś prawdy w tych ćwiczeniach ale do tego dobrze też dobrać specjalną diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolamanola -> rozumiem że kulturystą mięśnie rosną bo tak chcą a nie dlatego że ćwiczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwicz dużo, odżywiaj się odpowiednio, nie obżeraj się słodyczami i schudniesz w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyno z nadwagą! ;) mialam swego czasu podobny problem i przysięgam, ze już nie mam. od razu mówię, że podchodzę do sprawy racjonalnie i nie będę namawiać na żadne glodowki, jednoczesnie ostrzegam - nic na szybko! nie pisze sie na zadne diety typu dukan, bo sa mega niezdrowe i nie dostarczaja organizmowi wystarczajacej ilosci niezbednych skladnikow, co predzej czy pozniej wylezie na wierzch. generalnie uwazam, ze przedkladanie urody nad zdrowie jest slabe. moja recepta na ladne cialo (po ciazy mialam do zgubienia kilkanascie kilo, tracilam powoli, ale skutecznie, bez efektu jojo): codziennie bieganie (odpuszczam tylko w weekendy) - minimum 35min ciurkiem. niejedzienie po 18. niejedzenia syfow (czipsy, paluszki, fastfoody) jedzenie mniejszych porcji a czesciej picie duzej ilosci wody oraz wody kokosowej (moje nowe odkrycie -http://www.vivalife.pl/sklep/) poza tym - przysiegam, wszystko normalnie, zadnych fobii pt nielaczenie, zadnego wyrzekania sie pieczywa (choc, jasne, lepiej by bylo pelnoziarniste), jem czekoladę, piję kawę i wino. to dieta recepta na schudniecie przez kilka miesiecy, ale takie schudniecie to trwale schudniecie. super tez zafundowac sobie serie masazy (swietnie robia na cellulit) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo222
autorko ile wazysz i ile masz wzr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolamanola
cwiczen same i ruch nie pomoga przytyc, wrecz przeciwnie -schudnac mozna.......jesli przytyc to odpowiednie odzywianie i oczywiscie cwiczenia i ruch dla zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolamanola
kulturystom to miesnie rosna ale nie od samych cwiczen! oni sie dpowiednio odzywiaja,maja dbrana diete odpowiedniaą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×