Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukuje111111111111111

Poszukuje dziewczyny do opieki nad dzieckiem za pokój jedzenie i jakies wynagrod

Polecane posty

Gość poszukuje111111111111111

Witam.Poszukuje dziewczyny do umówienia się na opiekę na Czerwiec do mojego dzidziusia ... Mogę zaoferować pokój i częściowe wyżywienia , osobną łazienkę oraz dostęp do internetu - oczywiście za niewielkie wynagrodzenie gdyż dziewczyna miała by to wszystko wyżej wymienione w zamian za opiekę + jakaś umówiona kwota.W grę wchodziłaby opieka NIE ciągła.czyli np.w dzien kilka godzin i to przy mnie.czasem gdy gdzies z męzem będe chciała wyskoczyc zeby została na noc , gdy bede chciala odpoczac zeby sprawowała opiekę nad moim chłopczykiem,osoba zajmująca się dzieckiem nie bedzie musiala non stop przebywac z nim.Będzie miala tez wolną ręke po umówieniu sie w jakie dni by chciała je miec ;) Oczywiscie w grę wchodziła by tez pomoc w sprzątaniu .W zamian oferuję to co wyżej ,miłą atmosferę i czasem jakieś wyjazdy np nad wodę , wyprawy które ja sponsoruje. Poszukuje dziewczyny w wieku od 20 do 25 lat , nie palącej , kochającej dzieci ,gotowej zamieszkac u nas w dużym domu , wesołej i pozytywnie nastawionej do świata :) Nie proszę o opinię innych tylko poważne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje111111111111111
i jeszcze poszukuje dziewczyny której region zamieszkania będzie obojętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorciaaaaaaaa
a gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje111111111111111
i jeszcze poszukuję dziewczyny której miejsce zamieszkania tzn region będzie obojętny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje111111111111111
Przepraszam kliknęło mi się dwa razy . Chcialam dodac ,że jeżeli wszystko układało by się dobrze to z taką osobą podejmę współpracę na dłużej, Podkarpacie :) a bliższe imformacje mogę podać na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje111111111111111
chyba nie ma chętnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafi:)
Ale przedział wiekowy...akurat to bedzie odpowiedzialna osoba... powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latek
tobą i dzieckem bym sie opiekowal-pomoc mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje111111111111111
oczywiście przedział mi się taki napisał ale jak będą starsze kobiety nie będe miała nic przeciwko tylko zazwyczaj takie kobiety nie chca mieszkac u innych osob gdyz zazwyczaj maja juz uporzadkowane swoje zycie :) a ogłoszenie oczywisce dam do gazet i nie tylko :) ale od czegoś trzeba zacząć , więc nie krytykujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolenka9189
Witam.cZY jeżeli ucze sie wieczorowo mogę mieć wolne piątek sobota o 2 tygodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jakaś bezdomna
za pryczę, miskę kaszy i kieszonkowe będzie zapierdalać u jaśnie państwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet zabawne
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje111111111111111
Oczywiscie napiszę na maila. a co do powyższego zapytania to jest możliwość wolnego co 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta1255
Dzien dobry. Czy ta oferta nadal aktualna? Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluegirl05780000
witam jestem zainterseowana Pani ofertą, jesli jest nadal aktualna to prosze o nawiązanie kontaktu na adres zywiec0503@wp.pl równiez opiękuję sie bratankami, takze towarzystwo dzieci nie sprawia mi problemu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałem 3 opiekunki
kazda inna swoją osobowościa.Wielka niewiadoma to jest.Ryzyko duże.Trzeba mieć naprawde dużo szcześcia aby na uczciwą trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×