Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basia32

mój mąż chce rozwodu... błagam was o pomoc

Polecane posty

Gość miła depresyjna
Również jestem ciekawa co u autorki....Przyznam, że według mnie obydwoje są winni. A facet no coż... zawsze czuje się pokrzywdzony i idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prześledziłam cały wątek i jakbym czytała o sobie. "Doznałem olśnienia. Muszę coś zmienić w swoim życiu... Jak nie zmienię teraz to już nigdy" mówię - to zróbmy to razem! Tez chcę coś zmienić! On" Nie, już za późno. Nawet jakby spróbować to za jakiś czas będzie tak samo..." I świat mi się zawalił. Oczywiście, jak się wszyscy spodziewają , tak, ma koleżankę, przyjaciółkę jak to powiedział... wiedziałam o tym, w połowie zeszłego roku sprawdzał jej nazwisko ma fb. Myślałam, że oj jakaś tam. potem wpisany numer po imieniu i nazwisku w kom. Znałam więc numer, potem jak zaczęłam się czepiać, to już tylko numer wyskakiwał. Tylko koleżanka, oj tak sobie gadamy... Miło się rozmawia. Sprawdziłam bilingi... a tam... 500 min. rozmów miesięcznie, 100 sms.... i od tego się zaczęło. Awantury... kłótnie o to... i doszedł do takiego oto wniosku. Ze to nie chodzi o nią, że to my po prostu się wypaliliśmy. Nie ma tej iskry - tak skwitował....12 lat poszło.... Pytałam czego tego dwa lata temu nie powiedział(a nie było rózowo), tylko jak ma zaplecze? Zawpewniał, że o nią nie chodzi.... Rozmawiał z nią na nasz temat i nawet mu radziła, aby się pogodził... Ona notabene rozwódka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam...autorka pewnie się nie odezwie ale inne kobietki chcące pogadać zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często kobieta dowiaduje się o tym, że jest źle dopiero po fakcie. Wcześniej tego nie dostrzegają, choćby faceci bardzo dokładnie dawali znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgryk
Chcesz pomocy? Jedyną pomoc jaką mogę Ci udzielić, to polecić dobrą kancelarie prawnicza, która sprawi, że nie pozostaniesz z niczym. Skontaktuj się z https://grzybkowskiguzek.pl/ a jestem pewny, że adwokaci w niej pracujący pomogą Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×