Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pufa z aksamitu

Jakie klocki dla dziecka?

Polecane posty

Witam. Jakie klocki polecacie dla 1,5 rocznego dziecka? Jest tego tyle na rynku, że proszę Was, Drogie Mamy o podpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahop
zaraz sie pewnie odezwą "nowoczesne mamy" ale najlepsze sa takie zwykłe drewniane klocki ( najlepiej kolorowe ) jakie kiedys były np. w przedszkolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaZkatowic
1.5 roczne moze bawić sie tymi standardowymi klockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lego duplo. Miałam kilka opakowań tańszych i po jakimś czasie wywaliłam. Lego są bardzo drogie, ale naprawde warte tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i faktycznie drewniane, ale z drewnianych "dom" nie da się tak zbudować, ani "straży" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisisckkaa
kupowałam z tej strony, są drogie ale naprawdę super http://tomitoys.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez mam te z biedronki drwnaiane są świetne, ale mamy też lego duplo, uważam, ż e dziecko powinno miec 2 rodzaje klocków, bo jedne i drugie są inne i uczą innych rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest bambo?
K L O T Z K I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka100
Drewniane zdecydowanie, świetne pudło było nedawno w Biedronce - 100 sztuk, ale zobacz też na www.pogrosiku.eu, od dzisiaj wystartowała Skarbonka, fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej żeby były odpowiednio duże, kolorowe i ja na mioejscu autorki kupiłabym i te drewniane (dziciak uczy się precyzji przy układaniu) jak i te wpinane bo można bez irytacji że zaraz się rozwalą budować i budować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
my mamy takie eichhorn jak paula w linku i lego duplo, i jedne i drugie są do tej pory często używane (kupiłam jak córka miała rok, teraz ma 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duplo i drewniane
Duplo i drewniane i jednymi drugimi mój syn sie bawi odkad skończył roczek i nadal jako 4 latek sie nimi bawi i pewnie jeszcze długo bedzie sie bawił, choć bawi się już również małym lego. z drewnianych warto kupić te wielkie paki po 100 klocków Eichhorn Duplo, warto wyczaić fajne aukcje na allegro lub patrzeć na promocje w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mamy
a te w biedronce sa jeszcze w promocji i ile kosztuja dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie to pudło z lego jest super, tez mamy takie. Póxniej mozesz dokupić samochody, straże itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Są dzieci, które na prawdę bardziej kręcą klocki drewniane od tych z tworzywa. Tak na przykład mój syn woli drewniaki Eichhorn bardziej od plastików Duplo i co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Bardzo często zestawy te mają dodatkowo w pokrywie pudełka sorter na klocki o różnych kształtach. Jak się dokładniej przyjrzycie, jest to widoczne na zdjęciu powyżej. Takie 2w1. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duplo i drewniane
Naranja. - mój syn generalnie uwielbia klocki i takie kretywne zabawki. Ja natomiast lubie mu robic takie kolekcje a znajomi nie mają problemów z prezentami bo wiedzą ze kazde lego czy drewniane klocki czy tez elementy drewnianej kolejki będa idealnym prezentem dla mojego syna. Jego nie rajcuja reklamy tv (moze dlatego ze mało oglada) w sklepie wie co wybrac zeby pasowało do naszych zestawów. No i mam spokój z dziwnymi zabawkami które nudza sie po kilku chwilach zabawy. Jak był mały to miał klocki z pianki jeszcze ale te go irytowały bo sie wywracały no i zaczął je obgryzać :Pwiec te ostatnie się nie sprawdziły w naszym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masełko maślane
my mamy drewniane(200szt) i zwykłe plastikowe może i są fajniejsze duplo ale moim zdaniem drogie.wolę inną zabawkę edukacyjną kupić za taką kasę a klocki zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca klocków
Najlepsze klocki są te z sedesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
"duplo i drewniane" - Tak tak wiem, że i w Tesco są fajne, także mamy drewniane zabawki również stamtąd (takie robione dla Tesco, niekoniecznie żadne firmówki). Mają nie tylko klocki, ale też przeplatanki, kulodromy i różne edukacyjne oraz muzyczne - wszystko 100% naturalne materiały. :) Trzeba tylko uderzyć do tych największych marketów. Co do kolejki, to też mamy... taką z Ikei. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klockomaniaki
Widzę że dużo osób lubi bawić się tu klockami, no więc polecam również lego. Można kupić już od niespełna 50 PLN. A dla tych co chcą za free polecam konkurs na stronie lego duplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×