Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość mi mala z pracy
wczoraj maz gotowal, dzisiaj tez. luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
a ja siedzialam o godz 9:21 na sraczu i sralam maz o godz9:28 wytarl mi dziurke 453listkami papieru toaletowego o kolorze rozowym kupionym na aukcji harytatywnej wystawionej przez Dodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pitrasze, tak mnie naszla ochota:) Kurczacze nogi pieczone na ziemniakach w ziolach, a wszystko koniecznie w zeliwnym garnku. Do tego gotowana na chrupko marchew i salatka z ... salaty z groszkiem i kukurydza - ladnie wyglada:) Deser: jagody i maliny w sosie waniliowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa pomidorowa z makaronem, kurczak pieczony natarty oliwą, papryką i czosnkiem, sałatka z porów, na deser kisiel wiśniowo- żurawinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaka nacierasz oliwa? Dlaczego? Jak robisz salatke z porow? Bo lubie pory i przydaloby sie jakies urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z nocnika
kluski serowe z pestkami wisni, zupka z tresci zoloadkowej sasiada z pod mumeru 3 pierwszego pietra, deser z sarnich bubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy original
mysle ze nietrudno odroznic podszywy;) pozdrawiam pomaranczki Kantarella - moja ulubiona salatka z porow to taka: por drobno skrojony, jablko lub dwa starte na grubych oczkach, 2 lyzki majonezu, pieprz, sol i sok z cytryny do smaku. bardzo prosta i pyszna - mozna dodac tez czerwonej fasoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, i juz jest pomysl. Z samymi jablkami pora jeszcze nie robilam, ale na pewno bedzie pyszne, bo tak robie selera: tre seler i jablka na grubej tarce, troche cukru i soku z cytryny, no i majonez jako lepiszcze. Moge polecic, bo domownicy (i nie tylko) sie zajadaja. Pora robie z jablkiem, ogorkiem kiszonym i groszkiem. Tez smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE się uśmiałam :) :) :)
mi mala z pracy... to było dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE się uśmiałam :) :) :)
oczywiście chodzi mi o twój wpis o 10.52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochowka
ziemniaki, kotlety mielone i surowka z kiszonej kapusty z cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas dzis kotlety z piersi
z kurczaka z ziemniakami i buraczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza - zakupiona na wynos i skonsumowana w pracy w towarzystwie kolezenstwa. Jakos dzisiaj bylo wyjatkowo wesolo na przerwie lunchowej, a i pizza (La Bomba) smakowala lepiej niz zwykle. W sumie nie przepadam, ale lepsze to niz hamburgery. Rodzinka przygotowuje sobie wlasnie kolacje. Zawolaja czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jeszcze pomidorówka kupiłam wędlinki i ogórki kiszone - na sobotę będzie forszmak teraz tylko czekam na koniec wiadomości, bo nie chcę hałasować - i robię tiramisu :) ale chyba zostawię w lodówce do jutra, a dzisiaj dojem sobie mozzarellą z pomidorkiem, jak to często czynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhy
boze ja nie wiem jak można jeść zupę pomidorową przez 3 dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże, no faktycznie, wyczyn roku przyjedź do mnie, to ci pokażę, jak można jeść zupę pomidorową 3 dni :) nie wspomne o tych, co mają jakeiś diety np. kapuściana i jedzą to samo prezez 14 dni to jest dopiero wyczyn, nie? ty byś pewnie umarła od tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa a mam pytanie
Ale zupełnie niezłośliwie.. nie denerwuj się. czy Ty jesteś zupełnie zdrowa? tzn. w sensie fizycznym? Nic ni nie dolega, jakieś choroby, dolegliwości, które musisz stale kontrolować? pytam tak z czystej ciekawości, bo nigdy o tym nie piszesz :) rzecz jasna, liczę się z tym, ze nie odpowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre :) ale odpowiem, w sumie to nic wstydliwego jak dla mnie tak, jestem zupełnie zdrowa mało tego, zamierzam dociągnąć do setki w niegorszym zdrowiu, niz obecnie jedyne, co mi dolega, to bóle kolan przy zwiększonym wysiłku, ale że nie toleruję lekarzy, to jakoś nie moge sie do tego zabrać tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że nie piszę? raz, że nie ma specjalnie o czym, dwa - że temat jest o obiadach a nie moich dolegliwościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa paprykowa i
łazanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie naszło na placki
ziemniaczane i nic mnie nie cofnie przed ich wykonaniem i spożyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podniosę;) dawno o gotowaniu nie było u mnie dzisiaj rosół z kury karmionej kukurydzą (pyszny i żółciutki), a około 6 wypasiony podwieczorek ze znajomymi. postanowiłam przygotować coś łatwego i ulubionego: cheese board w wersji włoskiej, a do tego talerz wędlin, w tym chorizo w plastrach, prosciutto i salami. plus oczywiście winogrona, chleb farmerski z orzechami, pomidorki koktajlowe i por w słupkach do przegryzania z krakersami. i butelka wina, a jakże, sycylijskiego... na deser (dzięki Kantarella!) jabłka pod kruszonką, cala wielka blacha, z lodami waniliowymi i rodzynkami. mam nadzieję, że będzie smakować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi ja kiedyśkupiłam
kurczaka który karmioony był kukurydza i masakra nie dalo sie zjesc bo o ile lubie kukurydze to kurczaka o jej smaku nie trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byly sznycle z czosnkiem i ziolami. Do tego brokuly i marchewka w sosie beszamelowym. I kasza gryczana, a na deser ... cukierki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczeń rzymska ale troche inaczej - z jajkiem jak zwykle i kiełbasą surową w środku, w jakiejś gazecie zobaczyłam i fajnie to wygladało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA MI ALE ZES WYEJCHALA
z tym kurczakiem karmionym kukurydza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×