Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość wenb
u mnie gulasz z kaszą gryczaną i ogórkiem kiszonym (oczywiście domowej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
i wa 33 z mi mala konsumowac przestaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka_
Dziś na obiad mam zapiekane w ziołach ziemniaki z gotową sałatką kalafiorową degi, którą bardzo lubię i do tego kotlecik z piersi kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
kotlet schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapuśniak, kluski na parze z truskawkami przepis na obiad: pikantne kotleciki z papryką składniki na cztery porcje 40 dag mięsa mielonego, po pół czerwonej i żółtej papryki 1 papryczka chili 3 łyżki bułki tartej 1 jajko 2 łyżki różnych posiekanych ziół(natka, majeranek, szczypiorek, lubczyk) sól, pieprz, 4 łyżki majonezu 2 łyżki jogurtu 1 ząbek czosnku 1 łyżeczka curry, płatki suszonej papryki, olej do blachy sposób prygotowania 1.papryki i chili oczyść z pestek, miąższ pokrój drobno, wsyp do mięsa, dodaj zioła, jajko, bułkę tartą, dopraw, wyrób 2. porcje masy mięsnej oddzielaj i kotleciki z niej formuj, ułóż na blasze posmarowanej olejem i piecz ok. 15 minut w temperaturze 185 stopni 3. czosnek posiekaj, z jogurtem i majonezem połącz, przypraw curry, solą oraz pieprzem, kotleciki na talerze przełóż, posyp papryką suszoną, z sosem podawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba smażona saute, ziemniaki, surówka z roszponki, oscypka i szczypioru z oliwą jutro to samo plus pierogi z garmażerki, bo zabraknie na pewno ryby a potem nie wiem, jeszcze nic nie wyciągnęłam z zamrażarki tak myślę, że coś z mielonego, bo mam kilka porcji może spaghetti bolognese, bo dawno nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszne sa placki ziemniaczane
rosół z makaronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Śliczniotki, podobają mi
się Twoje propozycje na obiady. Może założysz osobny temat i będziesz dzieliła się również przepisami na nie? chętnie poczytam i wykorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzaowooka 32
pulpety w sosie pomidorowym,ziemniaki,buraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna podac buraczki
do sosu pomidorowego?:o a co dopiero zjesc?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraki są tak zdrowe i
niedoceniane, że każda próba ich jedzenia powinna być chwalona :0 nawet z sosem pomidorowym do towarzystwa :) Zjadłabym podobny zestaw: ale sos grzybowy bym dała i kaszę gryczaną + buraczki, mniam a u mnie dziś obiad na leniuch - nie krzyczcie :) frytki i paluszki rybne z piekarnika, z kapustą pekińską z jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
a propos burakow wlasnie;) wczoraj narobilismy pysznego wywaru miesno- warzywnego (kurczak, wolowina, warzywa, ziola i przyprawy), podzielilam na dwie czesci i dzisiaj jest barszcz czerwony z krokietami grzybowymi, jutro tez, a pojutrze ogorkowa. na drugie danie pewnie jakas salatka, albo bufet, albo deska serow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
u mnie dzisiaj na szybko, bo pogoda za ładna na siedzenie w domu i gotowanie :) nadrabiam zaległości w ogródku i jestem w swoim żywiole :) więc takie oto schabowe: http://homesweethome.blox.pl/2011/12/Pieczone-kotlety-schabowe-z-batatami.html a na jutro szarlotka z jednym jajkiem. jeszcze nie mam na blogu. jak będę miała czas to wstawię. pozdrawiam wszystkich kreatywnych w kuchni i miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to deską ją
deską :D:D:D:D:D nie rozumieciecie, że ten niczek jest dla zmyłki? z niej prawdziwy king kong:o dlatego tak pieprzy trzy po trzy o tych swoich skromnych obiadkach z warzyw i DESKI serów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, pomarańczko;) buziaczki co do tej nieszczęsnej deski serów - obiad jemy zwykle późno, bo w południe ciepły lunch - więc jak najbardziej pasują takie obiadokolacje składające się z różnych przekąsek. na desce sery, chorizo w plasterkach, prosciutto, do tego warzywa przeróżne i chrupiący chleb z orzechami; albo zamiast tego sałatka grecka - szybkie, lekkie i zdrowe:) polecam prowadzącym aktywny zapracowany tryb życia;) a dzisiaj barszcz czerwony cd, potem kawałki kurczaka z czerwonym pesto, czosnkiem, czerwoną fasolą, podane z ryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala nie wysilaj sie
z tymi swoimi tlumaczeniami, bo naprawde jest zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
dzisaj poza domem więc zjadłam pizze z tuńczykiem prosto z pieca ;) Pyszna była :D Jutro będzie zupa brokułowa krem z grzankami i pieczony pstrąg z cytryną i warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkowa duszone steki wołowe, z cebulą, czosnkiem, ziołami młode ziemniaki do tego + fasolka szparagowa a już w maju prawie miesiąc bez gotowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie powyzej
ciebie najwidoczniej obchodzi, skoro tak zaciekle czytasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33 zawsze jeżdzisz
na niedzielne obiady do rodziców? Nigdy sama ich nie zapraszasz? Ps. lubisz np kotlety schabowe panierowane lub z piersi kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nceownvjce
18:53 [zgłoś do usunięcia]do ciebie powyzej ciebie najwidoczniej obchodzi, skoro tak zaciekle czytasz :D:D A ty druga, która tak skrupulatnie śledzi co kto i gdzie pisze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w zasadzie zawsze jeżdżę w sobotę albo niedzielę na obiad do mamy masz z tym jakiś problem? wczoraj szynka nie poszła, będzie dzisiaj a na jutro gulasz sie rozmraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×