Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość ghrrrrrrrr
niedziela, wpół do szóstej rano pisać takie telenowele.." no wiesz Ewa, jak by to powiedzieć tak abyś zrozumiała więc w skrócie: nie każdy śpi wtedy kiedy ty to robisz co poniektorzy pracuja po to abys ty mogla spokojnie spac z kotami :) "- śliweczki, jabłuszka i na klopa marsz " i to jest wlasnie cala "Ewa" :) a tak gwoli ścisłości, naprawdę musisz być ułomną osobą w przeciwnym wypadku nie przygruchalabys sobie zadnego normalnego mężczyzny wszak powszechnie wiadomym jest, ze debil do debila ciagnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
ewa nazarla sie sliwek i z kibla zejsc nie moze :D:D:D:D:D:D:D:D a chlop niedomyslny aby przyniesc jej laptopa na sracz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węgiel trzeba zażywać
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veoljjja
Mnie nie obchodzi z kim ewa spi i co robi w domu? Mnie tylko wkurza to jak zachowuje sie tu na forum i jak zwraca sie do ludzi, ktorzy nic jej nie zrobili. Widocznie musi pluc jadem bo nie potrafi nawiazac normalnych relacji z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam po śniadanku na swój kulinarny temat, a tu :) widzę, że temat mojego łózka bardzo lezy wam na sercu no, dzięki, dzięki, że się tak o mnie troszczycie zaniedbujecie swoich kochanych mężów i siedzicie na kafe, żeby rozprawiać o moim konkubencie, kotach i łóżkach niemałżeńskich ależ poświęcenie... naprawdę, nie trzeba było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
ecchhhhh a może by tak żyć - i dać żyć innym? ja też nie wyobrażam sobie spania z kotami, psami czy złotą rybką, tak samo jak nie wyobrażam sobie spać BEZ ukochanego - bo wtedy właśnie źle mi się śpi;) a więc odwrotność stylu życia Ewy w tym względzie. ale co z tego? skoro ona tak lubi, to proszę - ma prawo! ja z nią i jej kotami spać nie muszę:D swoją droga, nie sądzę aby była brudaską - na wielu tematach pisała że często sprząta itd. szczerze mówiąc, bardziej mnie obrzydza jak ktoś daje się psu polizać po twarzy (fuuj), niż kot w łóżku - który jeśli nie wyłazi na zewnątrz, jest raczej czysty. wracając do topełe:D dzisiaj gotuję pomidorową na udkach z makaronem, zabielaną, zostało też trochę pot roast z wczoraj, to będzie na drugie. dorobię tylko do tego zapiekanki z pieczywa czosnkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pomysłałam, że upiekę ciasto, tylko teraz mam mięso w piekarniku, to jak się skończy i wywietrzy to zrobię placka z jabłkami z cynamonem swoim nowym mikserkiem z miską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoooo
kolejna mądrość mi malutkiej:D a ty masz pojęcie kobieto jak koty uskuteczniają swoją toaletę? :D ale skoro tobie koty przebywające w domu są czyste? no cóż.....:) ewo, ewo, och nieskazitelna, nieomylna, cudowna, wszechstronna bogini tego padołu :D jak mogłaś skaleczyć tak cudowny język, którym posługujesz się w kraju nad Wisłą???:D ---->"....to zrobię placka z jabłkami z cynamonem swoim nowym mikserkiem z miską" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
Kota miałam przez 20 lat swojego życia;) byl w dodatku 'wychodzacy',i mimo to czystszy niż najczyściejszy,kąpany codziennie, psiur. nie spałam w łożku z kotem, bo jestem pedantką - denerwuje mnie nawet trochę sierści na ubraniu, ale koty są akurat jednymi z najczystszych zwierząt. i dziekuję za miłe okreslenie 'mi malutka':) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimkhyuhg
mi mała a czy ty majac kota wycierałas mu dupe do czysta i sucha tak jak robisz to sobie ? bo skoro tego nie robiłas , on sam równiez nie potrafi uzywac papieru toaletowego to jak myslisz w co wycierał brudne dupsko ? jak myslisz ? no..... , wycierał dupe w twoją posciel ,tak ,tak tak samo jak koty Ewy wycierają swoje brudne dupy w jej pościel , chyba ze Ewa im te dupska myje po każdym wysraniu sie przez kota proste , nie trzeba wielkiej filozofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimkhyuhg
kot kąpany codziennie to tylko w twojej głowie takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoooo
nie ma to jak narazić kota na choroby skóry poprzez takie kąpiele :D a powiedz no mi kobieto, czy widzisz brudne ręce u osoby wychodzącej z toalety?:D "mi malutka" = ironijka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumując ,
Koty osrały i rozwaliły Ewie topik obiadowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reasumując ,
A sral ja kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
byl w dodatku 'wychodzacy',i mimo to czystszy niż najczyściejszy,kąpany codziennie, psiur. nie spałam w łożku z kotem, bo jestem pedantką pomarańczkom gratulujemy umiejętności czytania ze zrozumieniem ;)🖐️ idę coś porobić w ogrodzie, bo pogoda obłędna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty się wybiegały, mogłam poodkurzać teraz śpią smacznie, każe w swoim kącie :) mięso dochodzi, chyba zabiorę się za placka (tak, wiem, poprawniej jest za kogo? co? placek, ale obie formy są dopuszczalne, a ta używana przeze mnie bardziej popularna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj, te brudne koty pewnie
u ewki chodza wszedzie, nawet po blatach kuchennych a pozniej jej obiadki sa z dodatkiem kociej siersci. Zastanawiam sie jak jej facet to wytrzymuje, no ale w sumie chlop wygodny. Ewka ugotuje, dupy da jak trzeba i nie musi z nia spac w lozku bo zastepuja go koty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosołek ze smacznym
:D Wzory cnót i moralności, obie:) Najpierw do kościółka ze złożonymi rączkami, z przechyloną na bok główką, do spowiedzi, do komunii, a za chwilę Dzień Święty święcą odkurzaniem i pracą w ogródku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syoyyyyyyy
mi mała wyżej masz napisany tekst w kontekscie ironii w twoja pustą osobe ale nie zrozumiałaś wytłumacze ci jak tępej dziewuszce nie chodzi o to czy ten kot był w twoim łóżku czy nie tylko o twoje głupie stwiedzenie ze kot niewychodzący jest czysty i jego dupsko po zrobieniu kupy też jest czyste i pachnące miałaś obrazowo wytłumaczone jak kocia dupa wyciera się w twoją posciel ale to jest za trudne dla ciebie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, kiedy ty mnie w kosciółku widziałaś? bo ja siebie widziałam chyba z 15 lat temu no, ale niedziela dla niektórych to kościółek i telenowela, czemu ja się dziwię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
a co ewa ? ksiadz cie z niego wyjebal po tym gdy dowiedzial sie, ze zyjesz w konkubinacie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ewa
czy twoje koty włażą na blaty i siadają tam dupkami czy tylko stoją jak pałąki na baczność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewciwnie ja wyprosiłam księdza kilkukrotnie, tak dla twojej wiadomości z czarnymi się nie zadaję w główce się nie mieści, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprosiłaś księdza ?
bo jesteś osobą niezrównoważoną psychicznie ,normalny zdrowy na umyśle człowiek nie zachowuje się w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny zdrowo myślący człowiek właśnie w ten sposób się zachowuje jak nie chce sie z czarnymi zadawać, to wyprasza księdza a nie trzęsie gaciami, żyjąc niezgodnie z przykazaniami kk, jak "musi" przyjąć księdza, bo "co sąsiedzi powiedzą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa cicho siedz tam
bo koty swoje i z sasiedztwa pobudzisz:D a zreszta ty to chyba do spolki z forumowa kacia hodujesz koty a potem masz z nich swiateczny obiad i cieply kolnierzyk na zimowe mrozy :D cos mi tak pasujecie do siebie jak ulal dwie najmadrezjrze w kazdej dziedzinie tylko ze wam dwom jakos zycie spierdolilo sie od tych madrosci:D caly swiat durny tylko wy dwie kocie mamy macie recepte na wszystko :D i jeszcze mi malutka podobnego pokroju :D lizodup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idę do tego placka, bo widzę, że tu już dziś nic ciekawego nie przecztam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam lubię Ewę bo
Nie jest typowa pusta mamuska/zonka/kura domowa. I zaloze sie ze ma w dupie wasze złośliwości. Moj Pies śpi czasem na kanapie, czasem na łóżku, czasem na dywanie. Nikt z moich gosci czy rodziny nie narzekał na bałagan czy bród w domu bo takowe nie występują. Zwierzęta sa bardziej czyste od większości ludzi..co to majtek 3 dni nie zmieniają, pachy gola raz na tydzien a zeby sprochniale proszą sie o dentyste. Zeby uprzedzić kafeteryjne idiotki: ja sie myje, gole i zeby mam zdrowe ;) A wracając do tematu: u mnie dzis obiad grillowany. Sorry, mieszkam w ciepłym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkkka
Ewa innym potrafi wytykac bledy w pisowni, ale jak ktos jej zwroci uwage to zaczyna wylewac ten swoj jad i wszystko obraca w zart. Ta kobieta w zuciu nie przyznala sie do bledu. Ktos ja w dziecinstwie mocno skrzywdzil, ze zgrywa teraz taka "silna i madra" kobiete. Ewa czy ty masz w ogole przyjaciół w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×