Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość wstawac od stolu
bo dupy wam wyrosna jak szafy trzydrzwiowe od tej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchy, ruchy
kijki w ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
od jutra znów zumba na szczęście;) a dzisiaj na końcówkę świąt i po-świątecznie zrobiłam pycha bigos (część zamroziłam) i szarlotka z kruszonką właśnie się piecze:) sałatka już cała wyszła, babka marmurkowa też, żurek właśnie mąż dojadł ;) zostało jeszcze sporo kiełbasy, hmmm może leczo w tygodniu zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
o 19 maz najedzony poszedl poruchac sasiagke a o 22 przyszedl do domu, zjdl gloke czosku i zabral sie do mojej bezplodnej dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
barszcz czerwony i duszonki z piekarnika niestety ale i tak pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszonki z piekarnika sa zawsze pyszne, bo mozna przyprawic po swojemu:) U mnie dzisiaj resztki poswiateczne i pewnie tak bedzie przez kilka najblizszych dni. Sporo zamrozilam, bo mi sie goscie pochorowali w ostatniej chwili. Czyli laba i pitraszenia nie bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
ja mam pomidorowa z makaronem i piersi z kurczaka w sosie ziołowo śmietanowym z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
a i do piersi marchewka z groszkiem duszona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak pieczony, ziemniaki pieczone, surówka z pomidorów i szczypiorku ze śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
ja tez wczoraj upieklam kurczaka;) w rozmarynie, ziolach prowansalskich i kurkumie, z czosnkiem - wyszedl pyszny. do tego ziemniaki i ogorki a dzisiaj reszta tego kurczaka (obrana z kosci) z makaronem tagliatelle i czerwonym pesto, do tego salatka wiosenna, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
u mnie dzisiaj grochówka na wędzonych kościach z kiełbasą, boczkiem i z ziemniakami w kostkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa jarzynowa, pierogi z kapustą, mam ochotę na włoską potrawę, poszukam ciekawego przepisu:), zawsze lubię coś nowego, smacznego , oryginalnego, ravioli nie jadłam jeszcze kurczak lub kotlet może znudzić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadą dwie blondynki tramwajem. Jedna zwierza się drugiej zadumana: - Najgorsze to codzienne myślenie. Nic tylko myśleć i myśleć. Koleżanka odpowiada: - Daj spokój, niepotrzebnie wszystko komplikujesz. Ja robię mielone na trzy dni, a potem niech sobie sami odgrzewają. Tylko sie prosze nie obrazac. Znalazlam w sieci i mi sie spodobalo:) Losos pieczony w folii, marynowana papryka, pieczone ziemniaki i sos holenderski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierrtole nie rozumiem tego
kawału:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co sie zastanawiala
cza sie hfile zastanowic, ale dobre, dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantarella może powiedz
co w tym dowcipie bylo zabawnego, bo też nie potrafie wychwycić żartu w tym tekście:O Napewno wszystko dobrze przepisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantarella może powiedz
co w tym dowcipie bylo zabawnego, bo też nie potrafie wychwycić żartu w tym tekście:O Napewno wszystko dobrze przepisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj kotlety z karkowki i surowka z czerwonej kapusty. Nie wiem jeszcze czy mlode ziemniaki dostane, ale .... najwyzej beda frytki:) No i deser - tarta z rabarbarem. Moze na jutrzejszy deser tez wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinowany dzisiaj - kawałek pieczonego kurczaka został, pieczeń z karkówki do tego frytki do tego brokuł z masłem czosnkowym i surówka z geoszków i pekinki na kolejne 2 dni gotuje się ogórkowa chyba z ryżem, zobaczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadkowo
zupa brokulowa z makaronem i jajkiem fasolka po bretonsku z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
zupa pomidorowa z ryzem - resztka z wczoraj warzywa na patelnie z duszonymi kawalkami indyka a zaraz pyszny lunch z polskimi dostawcami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×