Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość Ewa 33 zawsze jeżdzisz
Nie mam problemu, tylko pytam czy Ty robisz rewizyty:O Widze, że to drażliwy temat dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33 zawsze jeżdzisz
"wczoraj szynka nie poszła" czyli tylko ty jeżdzisz na weekendowe obiady do rodziców, gacha i pasierba nie zabierasz. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Ewa 33 zawsze jeżdzisz a czy nie przyszło Ci do głowy,że Ewa,33 ma już starszych rodziców.Ona sama ma ponad 40 lat,więc matka Ewy jest co najmniej po 60 i zdrowie już nie te,wiec Ewka ją odwiedza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33 zawsze jeżdzisz
a dlaczego sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tym bardziej
powinna przywiezc rodzicow swoich na niedzielny obiad do siebie i odwiesc po co zaganiac starsza pania aby stala przy garach ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tym bardziej
odwiezc * :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
A może Ewka gotuje obiady u mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze potrzeby wyjaśniania ci moich stosunków rodzinnych, więc wybacz, ale twoje pytania pozostaną bez odpowiedzi tak tylko dla wyjaśnienia, do rodziców jeździmy w soboty, wczoraj była niedziela ale to taki szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33 zawsze jeżdzisz
No to nie ma tematu, skoro nie wypowiesz sie w kwestii samotnych obiadów u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Ewa, 33 Ty sie ponad 40 latko nie dziw,że co niektórzy zadają Ci pytania odnosnie Twojego prywatnego życia. Sama sobie jestes winna. Przecież Ty opisywałaś często swoje żytcie prywatne ,można rzec ze szczegółami. Czyżbyś po ukonczeniu 40 lat zmądrzała co nieco ;-) i już nie chcesz swoich prywatnych spraw na forum opisywac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ponadczterdziestolatka :) sie nie dziwię czytaj ze zrozumieniem widzę, że masz problem nie tylko z moimi stosunkami rodzinnymi, ale głównie z moim wiekiem no cóz, dla ciebie nie odmłodnieję co więcej, też kiedyś będziesz miała 40 lat imoże nawet więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begiebe
a moze ktos by podal przepis na cos zdrowego? najlepiej latwy, ale tez nie za drogi. znudzily mi sie juz te piersi z warzywami... jakis ryz z warzywami np albo cos lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Ewa, 33 kObieto,mam w tej chwili więcej od Ciebie i dlatego dziwię sie Tobie,że taka dojrzała jestes,a głupia,aczkoliwek jak już napisałam,co nieco mądrzałaś. A poza tym umiem czytac ze zrozumieniem :-) czego chyba Ty nie za bardzo potrafisz,bo napisałam,ze winna ejstes takiego nastawienia do Ciebie,bo opisywałaś swoje zycie prywatne na forum ze szcegółami i ludzie chca znac więcej sczegółow z Twojego zycia :-) A Twój wiek aktualny pisze,aby kazdy wiedział,ze dojrzała kobieta jestes,a zachwoujesz sie czasami jak małolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzozabawne
jerhferfvbgef--------> dokładnie i jeszcze jakie to to oburzone i pyskate co jednak nie przystoi kobiecie w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Ewa, 33 i nie ja pytałam o Twoje stosunki rodzinne,a wręcz stanęłam w Twojej obronie,wiec Kto tutaj nie potrafi czytac ze zrozumieniem?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33 zawsze jeżdzisz
to że żresz karkówke 5 razy w tygodniu nie ukrywasz! To że masz pasierba nie ukrywasz! To że masz gacha również, ale wstydliwą sprawą dla ciebie są samotne weekendowe obiady u mamy :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydaje, że nikogo nie interesuje, ile lat ma nick Ewa, 33 taka niezdrowa ciekawość nie jest zjawiskiem powszechnym, wbrew temu, co się niektórym wydaje a jesli juz kogoś tak bardzo jednak interesuje, to po tylu latach mojej tu obecności - wie to na pewno a, w przypadku niezaspokojenia ciekawości w temacie topiku - gulasz jest z karkówki, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Ewa, 33 taki niezdrowy wirtualny ekshibicjonizm u Ciebie też nie jest powszechny wśród większosci tutaj klikających:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam temat niżej i pomyślałam, ż ejednak zrobię z tego mięsa zupe gulaszową a nie gulasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33 zawsze jeżdzisz
no więc dlaczego taką trudność sprawiają ci twoi rozdzice? Masz ponad 40 lat i nadal kłopot z rodzicami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Ewa 33 zawsze jeżdzisz ale upierdliwa jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo rodzice zapewne
nie toleruja Ewki partnera i jego dzieciaka na pewno chcieliby aby jak kazda kobieta miala meza, wspolne dzieci, normalna rodzine ludzie starszej daty malo kiedy preferuja zwiazki na tzw kocia lape s szczegolnie wlasnych dzieci, tym bardziej corek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na deser mam jeszcze ciasto z niedzieli chyba, żeby wyszło dzisiaj rano w kanapkami naszła mnie ochota na tiramisu, może zrobię, bo i tak będę w kuchni przy zupie siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
Ewa, a jakie ciasto? Ja mam jeszcze ogorkowa z wczoraj, drugiego dania niet - moze jakas salatke zrobie, ale pozno wroce, wiec i pewnie to nie. do pracy wzielam sobie salatke grecka, a na deser firma serwuje dzis cup cakesy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33 zawsze jeżdzisz
a na deser masz... no tak dla odwrócenia uwagi ;) ech Ewa 33 ty jednak głupiutka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
lenistwo totalne po weekendzie i tylko paluszki z brie na lunch, a potem się zobaczy ;) http://homesweethome.blox.pl/2011/12/Paluszki.html jeszcze pytanie. czy ma ktoś może wypróbowany przepis na cebularze lubelskie? będę bardzo wdzięczna :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerhferfvbgef
Ewa 33 zawsze jeżdzisz Ty głupia jestes,bo Ewka dobrze robi nie odpisując Ci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszcz z ziemniakami, kotlet schabowy obiad we włoskim stylu : muszelki nadziewane mozzarellą składniki na osiem porcji 80 dag muszli z ciasta makaronowego(conchchiglione), najlepiej w różnych kolorach 25 dag sera mozzarella 4 pomidory 2 pęczki bazylii 3 łyżki octu balsamicznego sól grubo mielony czarny pieprz 6 łyżek oliwy liście sałaty i po kilka gałązek natki oraz bazylii do dekoracji 1. W garnku zagotuj osoloną wodę z łyżką oliwy, na wrzątek wrzuć makaronowe muszle, gdy woda zacznie wrzeć, zmniejsz płomień i gotuj pod przykryciem 12 -15 minut 2. Mozzarellę osącz na sitku, pokrój w kosteczkę, pomidory umyj, przekrój na krzyż, usuń gniazda nasienne, pokrój miąższ w drobną kostkę, bazylię opłucz, oderwij listki, posiekaj 3. Przygotuj sos winegret: ocet wymieszaj ze szczyptą soli i pieprzu, ucierając , stopniowo dolewaj pozostałą oliwę, składniki ubij trzepaczką lub widelcem na gładki sos 4. Pokrojoną mozzarellę, pomidory i bazylię przełóż do miseczki, polej sosem winegret, delikatnie wymieszaj 5. Ugotowane muszle odcedź, przestudź, polewając zimną wodą, osącz, napełnij przygotowanym farszem, ułóż na półmisku przkrytym liśćmi sałaty, udekoruj gałązkami świeżej natki lub bazylii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×