Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ezetreo

jakie kolory macie w sypialni?

Polecane posty

Gość ezetreo

chodzi o sciany, czy macie tapety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w swoim pokoju mam banana dream 4 albo 5, nie pamiętam - bladożółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvfd
ściany jasno różowe, musieliśmy tak wybrać bo poprzedni wlaściciele mieli bardzo ostry róż i różem najlepiej bylo to zasłonić, ale ten delikatny roz jest ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściany blado żółte , meble białe , firany i dodatki fioletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasnozielona tapeta. Na ścianie gdzie jest łóżko inna w wzorek z kwiatami.Do tego ciemna podłoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na scia_nach
popiel + lila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka.kulka
jaśniutki szary na ścianach, biała szafa, łóżko, szafki nocne, ciemny orzech biurka, w tym samym odcieniu brązu ramy nad łóżkiem, rolety ciemny brąz, zasłon jeszcze nie mam bo nie mogę się zdecydować. Kapa trawiasta zieleń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloriiia
Mam tapety, a wszystko w tonacji bardzo dojrzalej brzoskwini + ecru, planuję remont ale muszę mieć kasę, od wczoraj na www.pogrosiku.eu jest otwarta skarbonka, juz jest 750,00, fajna sprawa, poczekam jeszcze troche i sie włączam, namawiam też koleżankę żeby sie nie przerwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwoną maline z biała czekolada. super efekt. farby z firmy DEKORAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sypialni
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowy
to podobno kolor który "inspiruje" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem oryginalna
mam dużo czerwieni, takie firanki z mgiełkowatej organzy, czerwone narzuty, poduchy, zasłony, dodatki na szafkach nocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
"bukiet róż" farba Śnieżki - czerwony wpadający w róż (ściany), do tego białe/ecru dodatki (firanki/zasłony, lampy, skóra z baranka na podłodze...) meble koloru orzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemny czerwony z elementami czarej tapety gdzieniegdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolor ścian jasny orzech i na jednej ścianie nad łóżkiem jest złoto, beżowo, brązowa tapeta w duże kwiaty. do tego orzechowe panele , białe łóżko, biała komoda i szafki nocne też białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
To musi fajnie wyglądać:) Ja na razie mam bardzo "nudną" sypialnię :) Dominuje w niej kolor kości słoniowej. Kiedyś wydawało mi się,że to będzie fajnie wyglądało, bo takie odcienie niosą spokój itp,ale na dłuższą metę jest to nie do zniesienia- zbyt monotonne. Myślę, że wprowadzę jakieś elementy zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zielony i fioletowy. Podłoga to ciemnofioletowa wykładzina, 3 ściany białe, jedna w jasnozieloną tapetę w kwiaty (jest w OBI i Leroy) ale na środku zostawiony biały pas pomalowany farbą na którym wiszą 3 antyramy z naszymi fotkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie biele i bezie czy lawendy to moje dziadki maja :D:D:D dla nas mlodych to ostre czerwienie i inne odwazne kolory ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfdvbgfn
mam jesien jarzebinowa nobilesa na scianach, wyszla mi totalnie czerwona a nie taka jak na zdjeciu na pudelku ;) ale zaluje ze dalam farbe nie tapete (albo w takim kolorze albo biala i pomalowac na taki) bo mam straszne echo teraz :D i slysze kazdy szmer u sasiadow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezetreo
a moglibyscie wkleic zdjecia waszych sypialni? nie mam pojecia jak urządzic ten pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat ? i z kim zamierzasz dzielic ta sypialnie? obeejzyj katalogi np ikea moze cie cos zainspiruje. jest duzo fajnych tapet ze wzorami ktore mozna nakleic np nad lozkiem czy w miejscu wielkiego lustra jako rame. albo naklejki czy szablony roznych wzorow kwiaty czy drzewa. mnie wystarczylo ze pochodzilam po sklepach spodobaly mi sie pewne kolory i wzory tapet i juz mialam pomysl na sypialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dałabym rady spać w krwistoczerwonym pokoju;-) Wolę coś co wycisza. Dlatego wolę spokojne delikatne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei nie moglabym spac w poloku o jasnych barwach. ja musze miec ciemnosc. wtedy mi sie sto razy lepiej spi jak mam bardzo ciemno. ciemne sciany ciemne rolety. a i klimat na te sprawy jest lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×