Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile wy byłyście po porodzie

To normalne, że po porodzie tak szybko puszczają do domu?

Polecane posty

Gość ile wy byłyście po porodzie

Moja przyjaciółka 2 tyg temu miała cesarkę, cesarkę miała w poniedziałek, a do domu wyszła w środę. Koleżanka rodziła SN w czwartek rano, a w piątek wyszła do domu. Na forum naczytałam się, że po SN trzymają około 3 dni, a po cesarce 5-7, więc jak to jest? To zależy od szpitala, że w jednym trzymają dłużej, a w innym krócej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmana
Ja wyszłam po 3 dniach. Poród SN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszlam po 2 pełnych dobach urodziłam w środe rano a w piątek rano wyszlam poród SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam w sobotę o 5 rano a wyszłam w niedzielę o 13. Poród sn. Jeśli wszystko jest ok po co leżeć w szpitalu lepiej w domku odpoczywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam w pątek popołudniu, a w niedzielę już gotowałam obiad u siebie w domu, a pyłąm nacinana i szyta chirurgicznie bo położna nie dała rady zeszyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartusia
ja w piątek urodziłam SN a w niedziele byłam w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
ja po cc, 4 doby w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzilam 3 m-ce temu we wtorek o 10 a w czwartek o 11 dostalam juz wypis i papa (mialam cc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszufla
W moim szpitalu mozna wyjsc juz po 6 godzinach, po porodzie naturalnym mozna zostac tak do 5 dni, a przecietnie babki zostaja 3 dni. Ja bym tam chciala wyjsc nie pozniej niz po 1 dobie, bo szpitalna atmosfera mnie przygnebia, ale zobaczy sie. Pewnie zostane 2 doby, bo w 2 dniu przychodzi pediatra, to juz sie odbebni badanie - po co mam od razu isc sie z noworodkiem ustawiac w kolejke u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam w piątek o 12:00 a w niedziele po 13 papa do domku (gdyby nie to że czekałam na pobranie krwi małemu na te choroby metaboliczne to wyszłabym szybciej) rodziłam sn a po cesarkach jest różnie zależy jak rana wygląda, jak się matka czuje i takie tam ale tez minimum te 49 godzin w szpitalu od porodu trzeba spędzić bo po tylu biorą krew z pięty na mataboliki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam CC w piątek a wypuścili mnie dopiero w środe następnego tygodnia jezu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam w srode wieczorem, wyszlam w niedziele (dziecko miało żoltaczke i bylo naswietlane). szczerze mowiac cieszylam sie z tak dlugiego pobytu, czulam sie troche jak w sanatorium (mialam pojedyncza sale z lazienka) jedzenie pod nos, sprzatali, dziecko dobrze zbadane, odpowiadali na kazde watpliwosci, polozna poduczyla troche pielegnacji noworodka itd. a po powrocie do domu wiadomo - trzeba ugotowac, posprzatac, zrobic pranie.... jakos trudniej mi bylo znalezc czas dla siebie i na wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam w niedziele wiecczorem a wyszlam w srode rano. ale kobieta ktora lezala ze mna urodzila w niedziele rano i wyszla we wtorek rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodzilam w sobote rano sn a do domu wyszlam w srode w poludnie :) choc wszystko bylo ok i ze mna i z dzieckiem ... u nas trzy doby to standard. ... i tak samo jak Lauryn cieszylam sie z dlugiego pobytu :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z irlandii
ja rodziłam za granicą urodziłam w czwartek a w piątek wieczorem byłam już w domu moja koleżanka rodziła 2 miesiące przede mną urodziła o 9 rano a o 18 była w domu ja akurat cieszę się ze tak szybko poszam do domu chciałam iść od razu z porodówki nie lubię szpitali więc chciaąłm jak najszybciej iść do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwa lata temu sn - urodziłam we wtorek wieczorem, wyszłam w sobotę popołudniu, dlatego że mała za dużo straciła na wadze - duża się urodziła i troche za mało na początku jej było mojego pokarmu. Babeczka która urodziła godzine po mnie wyszła w piątek rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodzilam w niedziele o 19, a w poniedzialek o 12 wydzlam do domu. Ale z pierwsza corka bylysmy 3 dni, bo czekali az mala sie nauczy dobrze piers ssac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
Urodzilam o 8 rano,a o 17 po poludniu juz w domku bylam :) Rodzilam w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy poród - 3 dni ale groziło że dłużej przez żółtaczkę córki Drugi poród 4 dni bo cały jeden dzień czekałam na wyniki badań krwi córki bo musiała mieć robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×